Skocz do zawartości

E39 528i 1996 manual by Prymus


prymus_528

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety promocji w ASO nie było :(. Dzwoniłem do serwisu do Poznania i dostałem info, że taki aku jest na zamówienie, koszt to ponad 800zł (plus wycieczka 200km tam i z powrotem). Varta Blue tutaj na miejscu ze zniżką dla znajomego mechanika - 350zł. Wybór był oczywisty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji też bym brał Vartę. Ja zapłaciłem 500 zł z małym groszem (brutto), aku był na miejscu od ręki, ASO 5 minut drogi od domu + montaż w cenie :D
Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać że długo pracował bo data na nim wybita to 10.2002.

.

 

Ja swój podziwiam bo jest oryginał z 98r :mrgreen: Taka malutka tykająca bomba która jeszcze nie wybuchła ani razu :)

Raz jechałem z niedokręconą klemą minusową i go ok 3 godz ładowałem zapobiegawczo i to tyle. Gada w mrozy zawsze. W tym roku jak wiadomo nie można w naszych warunkach tego sprawdzić bo mamy wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać że długo pracował bo data na nim wybita to 10.2002.

.

 

Taka malutka tykająca bomba która jeszcze nie wybuchła ani razu :)

 

Piękną mamy wiosnę tej zimy, to prawda :). Jednak nie trzeba mrozu żeby bomba wybuchła. Moja stała 2 dni (sylwester i nowy rok) na dworze, potem 2 stycznia odpaliła bez żadnego problemu, przejeździła cały dzień a to sklep, zakupy, znajomi itp, prawie 80km odpalana kilkanaście razy. Przyjechałem do domu, wstawiłem do garażu i po nocy spędzonej w cieple bateria powiedziała "NIE" :) Może szok termiczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te oryginalne akumulatory są tak porządnej jakości (mój ma prawie 16lat) czy dobrze im robi w miarę stała temp która jest w bagażniku.

W lato aku normalnie pod maską jak jest dostaje szoku gorącej temp która dobrze na niego nie wpływa. W zimę jest praktycznie na wolnym powietrzu. W bagażniku zawsze troszkę cieplej w zimę jest a w lato nie jest taki piekarnik jak w komorze silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam :).

 

Auto zostaje wystawione na sprzedaż. W sobotę powinienem zrobić zdjęcia i wystawić ogłoszenie na Otomoto lub Allegro to wtedy dodam link :). Razem z autem 2 komplety kół - lato i zima (oba zestawy aluminiowe). Cena wyjściowa będzie w granicach 13 tys. Rdza na tylnej klapie widoczna na poprzednich zdjęciach już nieaktualna - klapa już polakierowana. Cena nie jest niska, ale adekwatna do stanu technicznego auta. Wszelkie propozycje pw bądź telefonicznie, mój nr 603 849 969.

 

Pozdrawiam.

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Uzupełniam info o sprzedaży o link:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4824291576

 

CICHY Sprzedaję, a właściwie wystawiam na sprzedaż z powodu takiego, że kuzyn sprzedaje swoje auto. Auto jest z pewnej ręki i bardzo zadbane. Mam 10 dni żeby sprzedać swoją bo kuzyn ma już kupca na swoje auto. Jeżeli nie sprzedam... nie będę płakał i zostanie w rodzinie :). Cena adekwatna do stanu więc podejrzewam, że dużo chętnych nie będzie. Albo kupi miłośnik marki lub ktoś kto doceni to auto, albo z babcią spędzę jeszcze parę lat.

 

Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.