Skocz do zawartości

E46 318 i Wymiana sprzęgła - PO WYMIANIE


patrykn95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

 

Opisywałem problem ze sprzęgłem w tym topicu :

viewtopic.php?f=69&t=201776

 

Drodzy koledzy, sprzęgło zostało wymienione na LUK, aczkolwiek teraz chodzi bardzo leciutko, lżej niż pedał gazu.. :)

Czy to normalne przy nowym sprzęgle ? Mniemam, że powinno się dotrzeć? ..

 

Pozdrawiam, oraz wybaczcie mi trochę idiotyczny temat :)!

Edytowane przez patrykn95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno nazwać poprawnie wątek?

"E46 318I wymiana sprzęgła"

Popraw bo inaczej możesz nie doczekać odpowiedzi (poprzedni już jest zamknięty).

Od siebie życzę przyjemności z jazdy :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chodzi bardzo leciutko, lżej niż pedał gazu

tzn jest bardzo miękkie?? Pamiętam jak wymieniałem sprzęgło w Suzukim i zamiast ori koleżanka kupiła najtańszy zamiennik... no i tutaj był problem, ponieważ sprężyna talerzowa była tak miękka, że dziewczyna nie wiedziała jak ma użytkować auto. Czy Tobie się trafiło właśnie coś takiego trudno powiedzieć, bo zazwyczaj LUK ma dobrą opinię. A może po prostu masz zapowietrzony wysprzęglik?? :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wchodzi delikatnie, łapie od około połowy.

Nie chodzi aż tak bardzo bardzo lekko, sam się pewnie domyślasz, że ciężko to ukazać w słowach.

 

To jest normalne że przy zamontowaniu nowego sprzęgła pedał chodzi bardzo lekko, też kilka dni temu wymieniałem sprzęgło z dwumasą i tak samo jak u Ciebie pedał wciska się bardzo lekko w porównaniu do tego co było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.