Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem was prosić o opinię na temat pewnego ogłoszenia, cena może nie jest niska ale jeśli wszystko było by ok to jestem w stanie ją zaakceptować. Napiszcie proszę co o tym sądzicie, może ktoś już oglądał to auto.

http://allegro.pl/bmw-318-143ps-2004r-duza-navi-klima-bawaria-i4634620323.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MarekGT, jest inny dział na ogłoszenia. Beta bardzo ładna, ale nie wiem czy w tej kwocie nie szukałbym już r6. Ale wygląda bajecznie, podobna do mojej :cool2:

 

Ciężko jednoznacznie określić czy się do gazu nadaje czy nie. Z tego co czytałem u paru osób pojawiły się problemy po założeniu gazu, niektórzy zakładają. Co człowiek to opinia. Ogólnie poczytaj o 2.0 143km n42. W wielkim skrócie - to nie jest zwykły silnik. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta bardzo ładna, ale nie wiem czy w tej kwocie nie szukałbym już r6.

 

R6 po lifcie z 2004r. od handlarza za 22k? Przestańcie marzyć :duh: Chyba że na starcie zakładacie, że szafa skręcona, lub jest powypadkowa, i Wam to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostrowa maz kilku znajomych bralo bmw i moze jest to zaglebie to autka byly godne polecenia

Oczywiscie przed zakupem trzeba dokladnie wszystko przeswietlic, pod kompem tez

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim wybiorę się żeby osobiście zobaczyć auto w Ostrowi Maz. Chciałem was jeszcze spytać jaka jest różnica w silnikach N42 i N46. Wiem że pod koniec produkcji dostępne były dwa warianty oba z tą samą mocą. No i zachęcam innych kolegów do wypowiedzenia się na temat tego ogłoszenia, może znajdzie się ktoś kto widział to auto, albo zna sprzedawcę. Próbuję dowiedzieć się jak najwięcej bo mam trochę kilometrów i nie chciałby jechać na marne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Szukam bmw E46 z silnikiem do zagazowania. Kwota jaką dysponuje to około 18tys. Znajdę coś poliftowego w dobrym stanie? Szukałem najpierw audi a6c5 sedan lub a4b6 avant, lecz same pazdzierze. I raczej zrezygnowałem z poszukiwań tej marki. Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z bagażnikiem w sedanie? Niedługo urodzi mi się dziecko i chciałem zapytać czy wejdzie tam do bagażnika kolo zapasowe wózek i inne pierdoly w czasie dłuższych wyjazdów? Czy lepiej celować w kombi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli może to być paździerz to nawet 330i po lifcie znajdziesz :mrgreen: ale jeśli ma to trzymać się kupy to przedliftowe 320i (z silnikiem m54b22 170km) lub też przedliftowe 325i (m54b25 192km), polifta 320i może znajdziesz z jakąś mniejszą lub większą przygodą. Jeśli masz dobrego mechanika, który ogarnia bmw i na mocy Ci nie zależy to szukaj poliftowych 316i/318i, ogarnie typowe bolączki serii n42 i będzie to jeździć ekonomicznie, tylko na start trzeba troszkę włożyć. Szukaj kombi. Edytowane przez maniek21112

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedliftowe 320i (z silnikiem m54tu22 170km) lub też przedliftowe 325i (m54tu25 192km)

 

Maniek, istnieją silniki o takim oznaczeniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Szukam bmw E46 z silnikiem do zagazowania. Kwota jaką dysponuje to około 18tys. Znajdę coś poliftowego w dobrym stanie? Szukałem najpierw audi a6c5 sedan lub a4b6 avant, lecz same pazdzierze. I raczej zrezygnowałem z poszukiwań tej marki. Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z bagażnikiem w sedanie? Niedługo urodzi mi się dziecko i chciałem zapytać czy wejdzie tam do bagażnika kolo zapasowe wózek i inne [bAD] w czasie dłuższych wyjazdów? Czy lepiej celować w kombi?

 

Kombi duzo lepsze, sedan bagaznik ma spoko, ale bardzo maly otwór załadunkowy....

 

czemu koniecznie polift? Szukaj też wsród przedliftów, na pewno coś dobrego znajdziesz.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
przedliftowe 320i (z silnikiem m54tu22 170km) lub też przedliftowe 325i (m54tu25 192km)

 

Maniek, istnieją silniki o takim oznaczeniu? :)

Sorka jeszcze spałem :mrgreen: już poprawiam :P

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift juz chyba za stary. Chciałbym coś młodszego bo zamierzam pojeździć długo tym autem.

 

No moze kombiaka 318i albo 320i znajdziesz w dobrym stanie w tej kwocie, choc na ideał bym sie nie nastawiał.

Czy 320d też wchodzi w grę? Ich jest duzo na rynku, ceny juz wyraźnie spadły... tu jest z czego wybierac

 

Aczkolwiek predzej znajdziesz dobre e46 poliftowe w tej cenie, niz A6c5...

 

 

A że przedlift stary... cóż BMW jak wino, im starsze tym lepsze... rocznikiem przy zakupie auta sie nie kieruj, dobry przedlift zadbany i doinwestowany bedzie jezdził duzo dłuzej i bardziej bezawaryjnie niż młodsze polifty...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram sie ogladac bmw e46 318 (143km) ale duzo ludzi mi odradza ten silnik mowia ze to najgorszy silnik w e46 sa z nim same problemy warto sie interesowac tym silnikiem czy sobie odpuscic ?

a kto tak mówi? chyba tylko ci którzy kupili N42 i to jeszcze dali 15tyś za polifta :mrgreen: co do valvetroica jeżeli byłby uszkodzony to wymieniasz i spokojnie 100tys na nim zrobisz chyba, że poprzedni właściciel go wymienił to już masz luzik, na pewno nie pada tak często jak cewki w nowszym N43...

Jakie problemy? Ja kupiłem i jest wszystko prawie okej ;)

Wiadomo, zawsze trzeba coś poprawić. u mnie rozrząd jest okej :)

Dokładnie, co do rozrządu to w większości kończy się na wymianie napinacza i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram sie ogladac bmw e46 318 (143km) ale duzo ludzi mi odradza ten silnik mowia ze to najgorszy silnik w e46 sa z nim same problemy warto sie interesowac tym silnikiem czy sobie odpuscic ?

a kto tak mówi? chyba tylko ci którzy kupili N42 i to jeszcze dali 15tyś za polifta :mrgreen: co do valvetroica jeżeli byłby uszkodzony to wymieniasz i spokojnie 100tys na nim zrobisz chyba, że poprzedni właściciel go wymienił to już masz luzik, na pewno nie pada tak często jak cewki w nowszym N43...

Jakie problemy? Ja kupiłem i jest wszystko prawie okej ;)

Wiadomo, zawsze trzeba coś poprawić. u mnie rozrząd jest okej :)

Dokładnie, co do rozrządu to w większości kończy się na wymianie napinacza i po sprawie...

 

 

Silnik: N46 318i

Pojemność skokowa: 2.00

Moc: 105KW

Napęd: tylny

Skrzynia biegów: manualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.