Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie i pozwolę sobie jeszcze wkleić kilka egzemplarzy tutaj ;D

Te wydają się ładne (oczywiście ze zdjęć):

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-323i-170km-gaz-sekwencja-zadbany-ID6ye1Zh.html

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-klimatronik-bezwypadkowy-150km-ID6yeXsX.html#contact-form

Edytowane przez Marcinek321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Lapmy tyl zmienione na poliftowe , nie oznacza to nie wiadomo czego ale zwracam na to uwage , do tego jazda na rezerwie wedlug mnie to niezbyt dobrze to tego klocki niby wymienione a blad nie skasowany? Dziwne troche...

2. Tez lampy zmienione poza tym na zdjeciach nic wiecej nie widze

3. Spoko nawet wszystko chyba ori , ale ten hak :) mozliwe ze cos bylo ciagane ale to tez nie ma reguly :)

 

To takie moje spostrzezenia bo przegladam na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co 2.0d 150km + 2 gary

drozsze czesci, sprzeglo/dwumas/koło pasowe i pare innych

wieksze spalanie ale i wieksza moc hehe to chyba logiczne, lepsza kultura pracy, mniej klekotu, ciszej radia sluchasz

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na klekot 2.0d ja narzekać naprawde nie mogę w kabinie praktycznie nic nie słychać. To moj pierwszy diesel w zyciu i po przesieadce z benzyniaków jestem naprawde milo zaskoczony jeśli o to chodzi. Jak jest w 3.0 nie wiem bo nigdy w nim nie siedzialem ale skoro puzonn mówi ze jest jeszcze lepiej to zapewne tak jest może kiedys bwde miał okazję porównać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Przez cztery lata jeździłem Nissan Almera i w przyszłości zamierzam zmienić samochód, przeglądałem w necie rożne samochodów, podoba mi się e46 i zamierzam zakupić starczy max 2.0, czyli 318i 143 km, cena do 17 tys zł.

Mam pytanie:

1. Większość e46 maja przejechane ponad 200 tys km , czy to duży przebieg jak na benzynę?

2. cena do 17 tys zł będzie ciężko znaleźć zadbany egzemplarz?

3. Czy zarabiając 2 tys pln na miesiąc będę w stanie utrzymać bmw? ( miesięczne ja wydaje ok. 1 tys zł - 1,2 tys zł na paliwo+jedzenie itp...)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil90 » 19 Gru 2015 14:14

 

B5 FL 1.9 130 a Golf 1.9 105.

raczej nie porywnywalne... obecnie w gospodarstwie domowym mam jeszcze golfa 4 z silnikiem 105km jednakże osiągi ma gorsze i spalanie większe a jest znacznie lżejszym autem. Jedyny plsu taki ze tdi każdy glupi mechanik zna.. ale co tu porownywac vw do bmw.... dobrze ze fiata jeszcze nie brales pod uwagę. w golfie rok z 2002r wszystkie plastiki trzeszcza na każdym wyboju.. tragedia jakas... w bmw rok starszy jest znacznie lepiej ciszej wszystko lepiej spasowane i lepsza jakość materiałów.

 

przez Czech » 19 Gru 2015 13:17

 

Witam wszystkich.

 

Przez cztery lata jeździłem Nissan Almera i w przyszłości zamierzam zmienić samochód, przeglądałem w necie rożne samochodów, podoba mi się e46 i zamierzam zakupić starczy max 2.0, czyli 318i 143 km, cena do 17 tys zł.

Mam pytanie:

1. Większość e46 maja przejechane ponad 200 tys km , czy to duży przebieg jak na benzynę?

2. cena do 17 tys zł będzie ciężko znaleźć zadbany egzemplarz?

3. Czy zarabiając 2 tys pln na miesiąc będę w stanie utrzymać bmw? ( miesięczne ja wydaje ok. 1 tys zł - 1,2 tys zł na paliwo+jedzenie itp...)

 

za te kwote mysle ze spokojnie polifta możesz wyrwac a co do utrzymania jeśli sukcesywnie będziesz odkladal co miesiąc jakas kwote na naprawy które wypadną w trakcie eksploatacji to mysle ze dasz rade jeśli na bierzaco to będziesz robil. Tylko nie w tym rzecz by cale zycie chapać na auto... skoro martwisz się o koszty a później będziesz miał skrobać 500zl na sam pakiet filtrowo olejowy bądź tez to zaniechać to pomysl raczej o czyms innym. W końcu w zyciu sa inne ważniejsze wydatki niż tylko wozidlo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.