Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Czy skórzana tapicerka (zwykła, nie sportsitze) powinna być zakodowana w VIN? Bo nie wiem czy dobrze szukam, ale nie wyszła, a auto ją ma na wyposażeniu:

 

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S403A Glasdach elektrisch Glass roof, electrical

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S441A Raucherpaket Smoker package

S465A Durchladesystem Through-loading system

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S660A Radio BMW Reverse (C42) Radio BMW Reverse (C42)

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@edoneil dobrze ujęte hehe ;)

 

co większe durnie to pisza mpakiet a auto nie posiada ani jednego elementu z m pakietu, to jest beka ;)

nie wazny jest stan auta, wazny jest m pakeit :duh:

 

@piter693 poczytaj sobie o 3l pb w gazie, o trzymaniu mocy, oleju, typowych problemach itp

pózniej pomyśl o mpakiecie :roll:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dziwić ? jak wszyscy kupujący ustawiają wyszukiwarkę na max 200 tys km, a jak masz powyżej 200 tys km to nawet nikt nie zadzwoni.

Działa jak hipnoza , na trzeźwo nikt w to nie wierzy ale jednak na oględziny jadą.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam jest ktoś w stanie powiedzieć coś na temat tego egzemplarza albo coś wywnioskować z numeru VIN jakieś braki czy coś w tym stylu? Podejrzanie tani jak na moje oko. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-1-8-benzyna-z-niemiec-oplacony-orginal-ID6y4cGW.html

Gołe (nawet bez klimy) zapewne 316i, czyli podstawowy silnik to ile ma kosztować? Pewnie i tak będzie miał problem ze sprzedażą.

 

edit:

Jednak 318i, co niewiele zmienia, na dodatek produkcja 03.1998.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vxz80 aż żal komentować twój post... Dla mnie silnik benzynowy który bierze olej i nie trzyma parametrów fabrycznych jest silnikiem zużytym (to że ledwo co jeździ albo wciąga pół litra oleju na tysiąc km). Wiesz co to hamowania w ogóle?

Rzadko która benzyna robi 300 tyś nie biorąc oleju i trzymając jako tako parametry fabryczne. A ty wyjeżdżasz z 400 tysiącami :duh:

 

Najpierw kup nie skręcone 318i i wtedy pogadamy, ale pewnie jak większość kupisz trupa i będziesz płakał bo nawet przed zakupem nie zrobisz testu kompresji silnika bo za drogo...

 

1,9 tdi (400 tyś km) , 2,4 d5 (390 tyś km) żaden z tych silników nie traci mocy ani nie bierze oleju... Od lat jeżdżę dieslami bo bardzo rzadko trzeba pod maskę zaglądać.

 

vxz80 ja w życiu miałem 7 samochodów, auta naprawiam w większości sam i sporą ilością aut firmowych jeździłem. Więc zanim coś napiszesz to się zastanów dwa razy. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel mający 400 tys zawsze bedzie bral trochę oleju wiec nie pisz bajek. Zwlaszcza mający turbine. Nowe auta wyposażone w turbo spalają olej a co dopiero mówić o starszych z 400 tys przebiegu. I niby po czym twierdzisz ze silnik benzynowy z takim przebiegiem nie ma szans na funkcjonowanie? Sam napisałeś ze jeździsz tylko dieselami wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.