Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

to lepiej szukaj od kogoś z forum ;)

ja miałem sprzedac własnie swój ale rozmyśliłem się w ostatniej chwili :) więc kontynuje przygodę z e46 :)

w tym roku autko dostanie nowe felgi 18 i może zdecyduje się na kompletne lakierowanie ....

 

Ja swoje e46 sprzedałem w 2h od wystawienia ogłoszenia... a wieczorem miałem wrzucac na forum.

 

Jeździłem nim 5 lat i byłem bardzo zadowolony, jesli kiedykolwiek życie zmusi mnie to zakupu auta za 10-20 tys zł, to na pewno będzie to e46.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dxtr71 Nie wie jak byś chciał żeby wyglądał kluczyk po 11 latach użytkowania samochodu w normalny sposób... Przynajmniej jest komplet... Co do oceny samochodu przez pryzmat zużytej gałki biegów i kierownicy to brał bym to z przymrużeniem oka. Oczywiście trzeba na to patrzeć ale liczy się stan samochodu a nie na 2 elementy które wymienisz za 500zł... Jeśli silnik chodzi bez zarzutu, nie malowany, oryginale zawieszenie i z takim wyposażeniem to o co chodzi ? Lepiej łapać okazje z allegro które jakimś dziwnym trafem mają 199 000km.... Oczywiście ładnie to na blacie wygląda.

Nie wiem jaki jest przebieg tego samochodu jak każdego innego i nikt się nie dowie, ale co innego co powiedzą oględziny na miejscu np. w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej ze gosc oferuje przeglad w aso ktore jest ponoc 2 km od niego. Jeszcze zobacze ;)

 

Solennie dzieki wszystkim za rady, kazdy z was ma u mnie piwo (jak juz bede mial wymarzone BMW i sie pojawie na zlocie :mrgreen: ) Mysle ze jak juz bede mial jakas upatrzona aukcje to do was uderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o tym konkretnym aucie coś po foto:

 

http://otomoto.pl/bmw-328-328ci-bogate-wyposazenie-18-m6-C29955505.html

 

poza paskudnymi felgami od m6 i mieszanką shadow/chrom wygląda fajnie.

wyposażeniowo nie urywa ale nie to chodzi.

 

 

W łodzi sprzedaje na bydgoskich numerach - pewnie handlarz. Dowiedz sie czy aktualny sprzedajacy widnieje w dow. rejestracyjnym jako własciciel. Jesli nie - czujność razy 10 !!!!

 

Ogólnie dosc tani jak na e46 328 coupe... za podobne ceny potrafią isc 328i coupe, ale e36 :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym forumowiczem aczkolwiek nie posiadam BMW.

 

Jutro zamierzam ogladac bmw 320d z roku 2004 silnik 150KM. Autko powiem szczerze wyglada ladnie na zdjeciach i przebieg tez jest w miare ok - jak na diesla. Musze dodac ze mieszkam w uk i przebieg tej bmki to 88500 mil - co daje 141600 km. Jest to wersja "se" czyli full elektryka itp. Przeglad byl robiony pod koniec kwietnia ( niestety nie wiem nic o serwisowaniu auta bo gosc ponoc zgubil ksiazke - ale przeglady moge sprawdzic online jak tylko dostane numer z dowodu rejestracyjnego). Salon ktory sprzedaje auto zrobil niby serwis.

Pod tym linkiem mozna sprawdzic o czym mowa - http://www.ashfieldcarsales.com/car_BMW ... _index.php

 

Teraz moja prosba:

nigdy wczesniej nie mialem diesla, teraz jestem jeszcze posiadaczem niezniszczalnej corolli 1.6 z 2003r, dlatego tez nie wiem za bardzo na co zwracac szcegolna uwage w tego typu autach. Jakas nierowna praca silnika czy tez niepokojace odglosy to na 100% wylapie ( mam cos takiego ze dla mnie wszystko musi dzialac perfekcyjnie) ale bylbym wdzieczny gdyby ktos dal mi jakies instrukcje jak postepowac podczas tych ogledzin i jazdy probnej tej bardzo ladnie wygladajacej bmki.

 

Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie dziala

Pierwsze slysze o jakis wersjach "se"

Przebieg dziwnie maly, brak ksiazki sugeruje dobre krecenie :)

Popraw link

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dxtr71 Nie wie jak byś chciał żeby wyglądał kluczyk po 11 latach użytkowania samochodu w normalny sposób... Przynajmniej jest komplet... Co do oceny samochodu przez pryzmat zużytej gałki biegów i kierownicy to brał bym to z przymrużeniem oka. Oczywiście trzeba na to patrzeć ale liczy się stan samochodu a nie na 2 elementy które wymienisz za 500zł... Jeśli silnik chodzi bez zarzutu, nie malowany, oryginale zawieszenie i z takim wyposażeniem to o co chodzi ? Lepiej łapać okazje z allegro które jakimś dziwnym trafem mają 199 000km.... Oczywiście ładnie to na blacie wygląda.

Nie wiem jaki jest przebieg tego samochodu jak każdego innego i nikt się nie dowie, ale co innego co powiedzą oględziny na miejscu np. w ASO.

 

Moge Ci pokazac jak wyglada moj.

Mam tez kluczyk po 500tkm od innego auta (kupiony z EWSem i DDE od 320d) i wyglada jak na zdjeciu z aukcji. Oczywiscie rob jak uwazasz, nie moj cyrk, nie moje malpy.

Mam o tyle doswiadczenia, ze mam co najmniej 3 znajomych posiadajacych E46 od 4-5 lat (sam mam od okolo dwoch). Z czego jeden od 100tkm. Moge sobie robic obserwacje co i jak szybko sie zuzywa. Jesli Ci mowie, ze to auto ma 450tkm+, to tyle ma. To czy ty uwierzysz, czy nie, jest twoja sprawa.

 

Wybacz, ale ASO nie jest dla mnie zadnym autorytetem. Poczytaj troche na forum to zobaczysz, ze nie pracuja tam zadne alfy i omegi tylko normalni ludzie, ktorzy podpinaja pod komputer i jak nie widza bledow, to problem dla nich nie istnieje, nawet jesli jest calkiem oczywisty. Moga Ci tez zaproponowac wymiany polowy samochodu, jesli sobie zyczysz i nie daja gwarancji rozwiazania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie dziala

Pierwsze slysze o jakis wersjach "se"

Przebieg dziwnie maly, brak ksiazki sugeruje dobre krecenie :)

Popraw link

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

No jak to, nie slyszales? Normalnie w trojkach to sa korby przod i tyl, brak A/C, a o podgrzewaniu tylnej szyby to juz mozesz zapomniec.

SE to wersja TESLA, z pelna elektryka! Odpowiednik wersji elegant w 126p.

 

baniak69,

 

Niestety BMW to nie takie perpetum mobile jak corolla z 2003r, wiec z gory mowie Ci, ze czesci sie w nim zuzywaja.

Jak w zyciu nie miales diesla a potrafisz common raila zdiagnozowac na sluch, to jestes lepszy niz najstarsji gorale.

 

Oczywiscie zycze owocnych poszukiwan upragnionego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzieki za uswiadomienie i wyprowadzenie z bledu

Kolega pytacz pozakladal kilka tematow, w jednym z nich link dzialal i dane mi bylo zobaczyc ta "se" full opcje elektryke.

Kolega pytacz jeszcze nie widzial bmw z full elektryka no ale po wynalazkach typu corolla nawet e46 wersja bida bedzie "se" wypasem :)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dxtr71 Nie chce robić wywodów ile jaki samochód ma przebiegu bo dobrze wiesz że to loteria. Co do kluczyka, dobrze na niego spojrzeć ale żeby odrzucać samochód po jego wyglądzie to już błąd... Założę się że osoba która robi robi 300km dziennie i nosi kluczyk na smyczy zamiast w kieszeni będzie miał ładniejszy wygląd niż ten który użytkuje go wokół komina, po bułki do sklepu kościoła itp i nosi kluczyk w dżinsach... I tak się ma całe ocenianie po wyglądzie kluczyka... :cool2:

 

Nie wiem dlaczego ogólnie wszystko negujesz, ASO mało kiedy ma wykwalifikowany personel który potrafi zdiagnozować samochód na wylot ale przynajmniej się dowie czy samochód był bity, ma jakieś błędy krytyczne, i czy kompletne zawieszenie nie jest do wymiany. Wystarczy na początek, nie kupuje samochodu z salonu tak więc musi się liczyć że z czasem wyjdą jakieś koszta.

 

domelek Jesteś taki zero-jedynkowy ? Niemieckie jest dobre ale jak słyszę że polskie to dno itp to już przesada. Ogólnie nie wiem co tego typu wypowiedzi wnoszą do tematu. Brzmi jak propaganda niemiecka. :mad2:

Edytowane przez raptor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dno te Wasze przepychanki :roll:

zamiast dowiedzieć się czegoś konkretnego o konkretnym aucie trzeba czytać jakieś debilne dyskusje, proponuję przenieść się na PW

Żeby dowiedzieć się czegoś o konkretnym aucie, to trzeba założyć temat w odpowiednim dziale, z odpowiednim tytułem i numerem VIN. I tam wszystkich szukających darmowej porady zapraszam, zamiast tu się w moderatorów bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowita racja. Dlatego ja w tym temacie nie oceniam już aut. Tak sobie czasem wpadnę się pośmiać.

Natomiast wszystkich ogarniętych poszukiwaczy wymarzonego auta ponownie zapraszam do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, również uważam że ten dział wymagałby by gruntownego uporządkowania i jakieś dyscypliny :( .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ten link - tam jest tylko 1 bmw - wiec klikac i ogladac :)

http://www.ashfieldcarsales.com/results.php

 

Bylem tam dzis i powiem ze autko nawet nawet. Z zew wszystko ok , w srodku czysto bez zadnych zadrapan czy tez zabrudzonych foteli.

Samochod bardzo ladnie zapalil bez zadnego zbednego krecenia ( pewnie go dobrze rozgrzal wczesniej :D), w czasie jazdy nie bylo slychac zadnych stukow pukow - zawieszenie w bardzo dobrym stanie - przez kola 18ki ciulowo na nierownosciach, dziurach itp ale to wiadomo.

 

Tak jak pisalem - papiery zginely ale sprawdzilem wszystko przez internet i faktyczny przebieg to 88500 mil czyli jakies 142000 km z czego pomiedzy przegladem z 2012 roku a przegladem z kwietnia 2013 auto zrobilo tylko 1000 mil - 1600km. Silnik ladnie chodzil, przyspieszenie takie jakie powinno byc, po podniesieniu maski widoczna rdza w niektorych miejscach.

 

Niestety cos mnie w tym samochodzie odrzuca i jednak chyba go nie wezme - poprosilem jeszcze o diagnostyke komputerowa - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dxtr71 Nie chce robić wywodów ile jaki samochód ma przebiegu bo dobrze wiesz że to loteria. Co do kluczyka, dobrze na niego spojrzeć ale żeby odrzucać samochód po jego wyglądzie to już błąd... Założę się że osoba która robi robi 300km dziennie i nosi kluczyk na smyczy zamiast w kieszeni będzie miał ładniejszy wygląd niż ten który użytkuje go wokół komina, po bułki do sklepu kościoła itp i nosi kluczyk w dżinsach... I tak się ma całe ocenianie po wyglądzie kluczyka... :cool2:

 

Nie wiem dlaczego ogólnie wszystko negujesz, ASO mało kiedy ma wykwalifikowany personel który potrafi zdiagnozować samochód na wylot ale przynajmniej się dowie czy samochód był bity, ma jakieś błędy krytyczne, i czy kompletne zawieszenie nie jest do wymiany. Wystarczy na początek, nie kupuje samochodu z salonu tak więc musi się liczyć że z czasem wyjdą jakieś koszta.

 

domelek Jesteś taki zero-jedynkowy ? Niemieckie jest dobre ale jak słyszę że polskie to dno itp to już przesada. Ogólnie nie wiem co tego typu wypowiedzi wnoszą do tematu. Brzmi jak propaganda niemiecka. :mad2:

 

Raptror, przyjacielu - powodzenia w szukaniu. Tak szczerze, bez ironii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.