Skocz do zawartości

Kanapy i Fotele przełożenie E90 kombi->sedan


Ida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę wymienićfotele w moim E90 na skórzane.

Proszę o informację i porady czy wnętrze: fotele, kanapy i drzwiczki z demontażu BMW 3 E90 E91 KOMBI z 2010 roku, będzie pasować do E90 sedan z 2006?

Jeżeli nie do końca czy macie jakieś pomysły jak to dostosować?

będę wdzieczna za jakieś info bo sprawa jest dosyć pilna

Ida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No właśnie, z tego co gdzieś udało mi się wyczytać, przednie fotele pasują bez problemu, natomiast problem może być z tylną kanapą.

Bardzo proszę aby ktoś potwierdził tą informację.

 

Jeżeli chodzi o E91, znalazłem 3 interesujące aukcje.

 

http://moto.allegro.pl/fotele-boczki-skora-m-pakiet-e91-igla-i2777968971.html

http://moto.allegro.pl/komplet-tapicerki-bmw-e91-skory-lci-m-pakiet-elekt-i2786147765.html

 

lub alcantara:

 

http://moto.allegro.pl/fotele-komplet-foteli-bmw-e91-alcantara-m-pakiet-i2744813826.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie ma opcji wlozenia calej kanapy z e91 do e90 i odwrotnie. Przestudiowalem to juz :D

Roznice jakie wykrylem:

-mocowania w innych miejscach do zatrzaskiwania kanapy,chodzi mi o oparcie (jesli jest dzielona,rozkladna)

-Inne rozmieszenie wajch do rozkladania kanapy (w e90 w bagazniku, e91 po rogach na oparciu)

Wpadlem na pomysl zeby przelozyc material z jedenj kanapy do drugiej ale tez nie wypalil,

z e91 do e90 zostana dziury w rogach oparcia.

Oczywiscie mowa o rozkladanej tylnej kanapie, chyba ze ktos ma scianke to i tak nie bedzie rozkladal tylnej kanapy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji wlozenia calej kanapy z e91 do e90 i odwrotnie. Przestudiowalem to juz :D

Roznice jakie wykrylem:

-mocowania w innych miejscach do zatrzaskiwania kanapy,chodzi mi o oparcie (jesli jest dzielona,rozkladna)

-Inne rozmieszenie wajch do rozkladania kanapy (w e90 w bagazniku, e91 po rogach na oparciu)

Wpadlem na pomysl zeby przelozyc material z jedenj kanapy do drugiej ale tez nie wypalil,

z e91 do e90 zostana dziury w rogach oparcia.

Oczywiscie mowa o rozkladanej tylnej kanapie, chyba ze ktos ma scianke to i tak nie bedzie rozkladal tylnej kanapy :D

Mam ściankę a mogę kupić rozkładaną którą bym włożył na stałe.

Da rade ? Czy będzie coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Też mam taki problem chcę wstawić fotele kanapę i boczki od e91 do e90 i nie wiem czy by pasowały fotele i boczki wiem że na pewno pasują i siedzisko kanapy też problem jest z oparciem ja mam sciankę i nie mam zamiaru składać foteli czy dobrze by to wyglądało i pasowało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.