Skocz do zawartości

Problem z paleniem gumy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam problem z Isem ma nowe sprzegło,wkreca sie w obroty,ale nie chce palic gumy!!!!! POMOCY :mad2:
Opublikowano
  • Autor
Fachowcy czekam na pomoc!! :cry2:
Opublikowano
  • Autor

Palic gume to chyba kazdy umie co ma bmw!!!!

problem jest z tym ze to auto nie chce palic gumy!!!

Opublikowano
Pedał sprzęgła trzeba uwolnić tak jak przy ruszaniu :)
Opublikowano
ale masz chłopie kłopoty,wjedż na śnieg...albo na tą stronę:

http://www.streetracing.pl/forum/index.php

:mrgreen:

 

ze sniegiem sie zgodze, ale druga pozycja to stwierdze ze nie masz zielonego pojecia na niektore tematy....

poradziłem mu po prostu fajną stronę o tuningu napewno znajdzie tam więcej informacji w tym temacie[chodz nie wszystko mi sie tam podoba] i nierozumiem twojego uniesienia :norty: .poza tym nieporadziłeś niczego konkretnego chłopakowi :mrgreen:pozdrawiam :D

radzielec: może sprzęgło się ślizga,nie wysprzęgla do końca.a przed wymianą sprzęgła paliło gumy? bo jeśli nie to może niema mocy[pierścienie?] :wink:

klepało ale przestało!!!
Opublikowano
Jak masz sprawnego ISa to naucz sie jezdzic bo nie każdy kto ma BMW to gumy umie palić....!!!!!!! :mad2: :D :duh:
-----BMW E28 520i-----
Opublikowano
  • Autor
z tego co mówią mechanicy to z cisnieniem jest wszystko ok bo było sprawdzane.Jak go kupiłem wszystko było ok, pózniej zaczeło sie pieprzyc dlatego wymieniłem sprzegło ale to nie pomogło.
Opublikowano
panowie to nie to forum jest wiele innych na ktorych taka odpowiedz udziela.mysle ze to pozostanie na wysokim poziomie i nie bedzie mowy o jakims tuningu itd.ten temat palenie gum mnie rozwalil ostatniego czasu sa bardzo dziwne posty wiec mysle ze smietnika z tego forum niezrobicie. :?
Opublikowano
panowie to nie to forum jest wiele innych na ktorych taka odpowiedz udziela.mysle ze to pozostanie na wysokim poziomie i nie bedzie mowy o jakims tuningu itd.ten temat palenie gum mnie rozwalil ostatniego czasu sa bardzo dziwne posty wiec mysle ze smietnika z tego forum niezrobicie. :?

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

klepało ale przestało!!!
Opublikowano

Ulala poważnie się zrobiło. Wolałbym dyskusje na temat techniki jazdy (a umiejętność spalenia gumy jest jej częścią) niż nieskończone dywagacje na temat wyższości białych kierunków na pomarańczowymi, felg 17 nad 16 i konieczności omijania szerokim łukiem stoiska z zapachami samochodowymi.

 

Do rzeczy: jeżeli sprzęgło się ślizga po naprawie to oznacza, że tarcza nie jest najwyższej jakości lub jest regenerowana (kiepsko). Drugą przyczyną może być olej wydostający się z uszczelnienia wału korbowego wprost na tarczę sprzęgła.

Trzecia rzecz to prawdopodobieństwo, że zamontowali Ci półautomatyczne sprzęgło z Trabanta (hycomat) :)

Opublikowano
Moze lepiej ze nie pali gumy, mniej krzywdy wyrzadzisz autu a moze i innym :]
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Opublikowano
Polej opony benzyną i podpal, wtedy w końcu uda ci się spalić gumy :norty:

 

:twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :clap:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.