Skocz do zawartości

problem z pompowaniem boczków fotela


faryzeusz405

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z pompowaniem boczków w siedzeniu kierowcy. pompka chodzi ale nic nie pompuje tylko syczy powietrze.jak dojść do tych wężyków trzeba rozwierać fotel?? Edytowane przez faryzeusz405
Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu chce doprowadzić auto do stanu takiego jak ma być bo inny kierowca to by nawet nie zwrócił na to uwagi i by jezdził i by mu to nie przeszkadzało.lubie jak wszystko dziła jak należy:)
Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja też lubię jak wsio jest ok :) sam wymieniłem od zakupu sporo rzeczy tj, koło pasowe ( corteco ), uszczelki kolektora ssacego, wyczyściłem EGR na glanc i klapki w kolektorze, olej filtry to juz 2 raz w sumie ale zaraz po kupnie również, oba paski, odmę, hamaulce przod, matę fotela pasażera ( choć teraz mam błąd airbaga zamiast tej maty ), świece czekają na zmianę, aha i naprawiłem silnik dodatkową pompę wody od funkcji REST, :). Ale na 1 rzut oka przy kupnie to, nie zauważyłeś tych wszystkich rzeczy ??

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ten błąd żarówki i auto na podnośniku to koleś mi powiedział że to przez diody w postojówkach świeci ,boczek sprawdziłem tylko od pasażera czy pompuje. a co do turbo to zaraz jak się przejechałem to mi nie pasowało koleś powiedział ze turbo było po regeneracji to pomyślałem ze zle wyregulowane gwarancja jeszcze jest kolo dwumasowe też było wymienione. ogólnie oglądałem kilka e90 to miały marne wyposażenie to znowu jak fajne to obite całe pełno rys wgnieceń i środek masakra plastiki pozdzierane. ciężko było kupić a kilometrów zrobione w sumie 2tys . Dajesz ok 40tys za auto to powinno już w miarę wyglądać a nie na drugi dziń po kupnie jechać do blacharza na poprawki.
Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie tak 40tys to minimum. jeszcze pozostał mi ten jeden problem z tym podnośnikiem na czerwono.nie mogę tego wykasować. chyba będzie to związane z tymi czujnikami klocków ale ni pali mi się kontrolka od ręcznego a jak wchodzę w serwis to brak przebiegu do następnej wymiany. jak to skasować ??
Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ją też miałem problem z ta pompka za fotelem plastikowa osłona jest na 4 spinkach za nią pompka prawdopodobnie wyjście z pompki jest urwane tak jak u mnie było 5 minut i kropelka ewentualnie wezyk pekniety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj najpierw instrukcje obsługi samochodu, sprawdź jaki to dokładnie błąd na forum znajdziesz jak dostać się do menu serwis i ukrytego ps. odrazu sprawdź temp sinika. termostaty często są do wymiany.

 

kolego to ukryte menu to ja jeszcze znam z e46. ale klocków hamulcowych tam nie skasujesz

Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ukrytym nie skasujesz,zmień klocki i jeżeli błąd sam nie zniknie skasuj w menu serwis

własnie są nowe klocki i widziałem czujniki są nawet nie ruszone. wchodze w to ukryte menu serwisowe klocki przod i tył swieca tam na zółto i brak przebiegu i tam tego nie skasuje. jeszcze spróbuje tego mriku ze odłączę czujniki na chwile i podłącze i potem spróbuje skasować

Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.