Skocz do zawartości

[E46] Gałka zmiany biegów M emblemat znaczek.


radmak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam w swoim e46 gałkę z wersji M.

Mam irytujący z nią problem, który pokazuje na zdjęciach :

 

http://imageshack.us/a/img600/2061/p9200218.th.jpg http://imageshack.us/a/img35/2982/gakan.th.jpg

 

Czy istnieje jakiś sposób aby się tego pozbyć ? Czy można zakupić sam znaczek-emblemat ? Jak to logo jest mocowane- na klej ?

Proszę o podpowiedzi w tej kwestii.

Trochę szpeci mi to auto.

Edytowane przez radmak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i próbowałem jakoś podhaczyć górną część gały ale odpuściłem bo nie wiem czy tak się da i nie chciałem rozwalić.

Sama gała mi również wypada:) po zmianie biegu zostaje w dłoni więc pozostaje wymienić na nową.

Blachary Mam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa gała, zwłaszcza niska daje nowe doznania he, nie jest tania jak tuningowe gały ale warto odłożyć, sam żałowałem że zbyt długo z tym zwlekałem

i lepiej wygląda i lepiej się trzyma niż jakakolwiek wysoka - na plus też że jest pokryta nową świeżą skórą

warto jeszcze zmienić mieszek zmiany biegów na nie gumowy ( ze skaju ) ale to już następny koszt, bo ori też nie tani

ja płaciłem w aso koło 260 - 270zł za gałę - dokładnie nie pamiętam,

warto popatrzeć w galerii Poloneza na "odświeżone" wnętrze ... a potem na zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia niskiej mpakowej są jak wcześniej napisałem w galerii Poloneza i innych kolegów, temat znany, wiele osób wymienia

albo na allegro, pełno ich i zdjęć

jest gałka zwykła, zwykła mpak - czyli wysokie i jest gałka mpak niska, z obwódką z dołu - tyle

lepiej wygląda z niską i lepiej się zmienia biegi bo jest niżej a nie jak w żuku

temat mielony wiele razy od dawna bo wiele osób jeszcze szuka shortshifterów, ostatnio była sugestia o shifterze z e60

kolega na zdjęciach wrzucił wysoką mpak, bo niski mpak ma szycie w przodu a nie z tyłu, pomijam performance

 

http://allegro.pl/bmw-e81-e82-e87-e88-e21-e30-e36-e46-e12-e28-galka-i2612007300.html - niska

http://allegro.pl/galka-biegow-skora-bmw-e36-e46-e39-nowa-oryginal-i2616392709.html - wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Wiem, ze najlepiej by było na nówkę M ale niestety ta trochę kosztuje ;/

To kup sobie sam emblemat. Przyklejony jest na taśmę dwustronną. Odklejając stary raczej go zniszczysz, mocna taśma. Emblematu szukaj w częściach do E36, bo do E46 ETK nie pokazuje, a gałka jest taka sama. Koszt emblematu w ASO nie jest porażający.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze najlepiej by było na nówkę M ale niestety ta trochę kosztuje ;/

To kup sobie sam emblemat. Przyklejony jest na taśmę dwustronną. Odklejając stary raczej go zniszczysz, mocna taśma. Emblematu szukaj w częściach do E36, bo do E46 ETK nie pokazuje, a gałka jest taka sama. Koszt emblematu w ASO nie jest porażający.

 

a na allegro takie emblematy występują ? jakieś namiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mam szukać za Ciebie na allegro? :lol: :lol: - dostałeś odpowiedź co i jak, żeby doprowadzić to do oryginału. Jeśli potrzebujesz innej rzeźby to śmiało sam :lol:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szukać za Ciebie na allegro? :lol: :lol: - dostałeś odpowiedź co i jak, żeby doprowadzić to do oryginału. Jeśli potrzebujesz innej rzeźby to śmiało sam :lol:

 

Nie każe Ci szukać, tylko grzecznie zapytałem :P

Oto co inni mi znaleźli: http://allegro.pl/listing.php/search?string=plakietka+bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak na mój gust, to inni nie znaleźli Ci tego o co pytałeś, ale może to ja nie zrozumiałem o co pytasz :wink:

Tak czy siak wiadomo, że emblemat jest wymienny.

EOD.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, to inni nie znaleźli Ci tego o co pytałeś, ale może to ja nie zrozumiałem o co pytasz :wink:

Tak czy siak wiadomo, że emblemat jest wymienny.

EOD.

 

grunt, że doszliśmy do Consensusu :P

tylko jak starego dziada zdemontować aby skóry nie uszkodzić na gałce :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.