Skocz do zawartości

E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Lampy wygladaja rewelacyjnie !!

 

Zderzak tez tylko nie podoba mi sie jego spasowanie przy laczeniu z blotnikiem - ale pewnie da sie to ogarnac.

 

Ogolnie juz od dawna wiem kto zgarnie puchar za najladniejsze auto zlotu :mrgreen: :cool2:

 

Gorlik79 wczoraj poprawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na zywo efekt bedzie pewnie duzo lepszy, zdjecia z reki trudno oddaja takie szczegoly ale nawet teraz wyglada fajnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy
Ja ogolnie dbam pedantycznie więc nie bierz mojej opinii pod uwagę. Wszystko zmieniam na czas. Tak naprawdę to nawet odmę wymieniam przy każdej zmianie oleju. Z rzeczy nadprogramowych to chyba tylko świece poszły ,termostat no i nowe turbo bo stare brało olej (brało już w momencie kupna), większość wymian zrobiłem zaraz po kupnie (elastyczny łącznik wału, alternator,kolektor dolotowy) ale to odpowiednio tez wynegocjowałem cenę bo były to rzeczy wskazane przy oględzinach. Reszta to modyfikacje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie dbam pedantycznie więc nie bierz mojej opinii pod uwagę. Wszystko zmieniam na czas. Tak naprawdę to nawet odmę wymieniam przy każdej zmianie oleju.

 

I tak sie dba o samochod !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Klagosz tak miał ale się coś uspokoił...

co kombinujesz Wlodi? :8)

Modzi dalej tylko w ukryciu :)

Wlodi będzie teraz ujeżdżał najlepszą furę, która nic nie pali i podjeżdża pod wszystkie krawężniki - firmową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Siemano...

 

Pytanie Wlodi mam bo na zlocie rok temu nie mialem jakos okazji pytac jaki silnik masz w tej E93 i zauwazylem ze to 3.0d i wlasnie zmieniam swoja E93 320i na ten wlasnie silnik. Jakie masz spalanie na oszczednej jezdzie w trasie/w miescie/i w cyklu mieszanym? Pytam tylko dla formalnosci bo wiem ze bedziesz mial chyba takie samo spalanie jak moj benzyniak czyli trasa 6.0 miasto 8.5 mieszany 7.5-8.5. Jakie wrazenia z jazdy tym silnikiem i czy masz go na jakims "dodatku" if You know what I mean?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Umnie jest podkrecone pare rzeczy i do tego wieksse kola.

Moze to troche podnosic spalanie.

Po miescie 600km/baku (korki korki korki)

Spokojna trasa 800-1000 na baku ( nie zdarza sie czesto)

Tradycyjna trasa ( If U know what I mean ;) ) 700-800km/baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Kilka pytań:

- Czy nakładki na pedały perfo z F30 da się wrzucić do e9x ? Jeśli nie to czy są inne nie OEM zbliżone wyglądem (ssłyszałem że jakość nakładek oem nie powala)

- Czy dywaniki F30 Perfo pasują do e9x ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Włodek zmierz pedały i dywaniki to sprawdzę. Kolega który kupił e91 bez dywaników potrzebował na biegu (zanim przyjdzie paczka z ASO), odrysowaliśmy moje z F20, dociął z wykładziny i podpasowały idealnie. Jeśli chodzi o pedały, sprawdziłem w katalogu i pedał hamulca przy automacie ma taką samą nakładkę gumową od czasu E24 do F36 więc musi być identyczna. Pedał gazu lepiej sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginalne nakladki do E9x mialy problem na poczatku z trwaloscia, mialy widoczne slady uzytkowania dosyc szybko ale nie jestem pewny czy to nie byl problem zwiazany z pewna nieudana produkcja na poczatku bo juz dawno nie czytalem o tym problemie.

 

Hartge i AC schnitzer robia dobrej jakosci nakladki ale drogo

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
orginalne nakladki do E9x mialy problem na poczatku z trwaloscia, mialy widoczne slady uzytkowania dosyc szybko ale nie jestem pewny czy to nie byl problem zwiazany z pewna nieudana produkcja na poczatku bo juz dawno nie czytalem o tym problemie.

 

Hartge i AC schnitzer robia dobrej jakosci nakladki ale drogo.

Te akurat mi sie nie podobaja. Oryginalne e9x tez nie. Podobaja mi sie te od F30 nakladki i dywaniki. Podjade do ASO i porownam na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jezeli by dywaniki pasowaly, sa piekne od F30.

 

Jak chodzi o pedaly to mam wrazenie ze to jednak dwa rozne ksztalty jak patrze ale mozna dopasowac via ten plastik na F30 :

 

http://www.salesafter.eu/images/product_images/info_images/pedalauflage_automatik.jpg

http://www.salesafter.eu/images/product_images/info_images/mperf-pedalauflagen-2.jpg

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Pedal hamulca na bank ten sam, tylko pedal gazu może sie różnic ale nie koniecznie. Zreszta tam przy montażu jest pare mm zapasu. Nakładki schnitzera to kiepski żart, gdyby były normalne to miałbym u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.