Skocz do zawartości

Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11


maja22

<t>Jaki silnik masz w F10/11</t>  

129 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie krotko jaki silnik macie w swojej F10/11 - da nam obraz jak to wyglada na naszym krajowym rynku z silnikami w F10/11. Edytowane przez maja22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Zagłosowałem, ale obraz to nam da co najwyżej z jakimi silnikami jeżdzą forumowicze..

 

Marcin masz racje ze to tylko silniki chcialem dodac w ankiecie jaka buda macie i jaka kwote wydaliscie!!! ale w ankiecie jest tylko 10 lini do wykorzystania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysl z ta ankieta maja. Kiedyś mi się wydawalo, ze do auta typu 5er series, A6, czy E classe, dwulitrowy silnik to jakas super glpupota... Potem kupilem e60 520d, bo taki byl budzet i bylem zachwycony, pozniej troszke brakowalo... Po 3 latach przesiadka na F11 530xd i narazie jestem zachwychony:)) pozrd!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak narazie to widac u nas w kraju kupuje sie 530 d lub 520 d - a w salonie mowili iz 525 d to 70% sprzedanych aut !?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tu raczej nie chodzi o osiagi tylko o akcyze - 525d jest tansze o jakies 20-30 tys.zl ale na ankiecie tego narazie nie widac bo wiecej jest z silnikami 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to widac u nas w kraju kupuje sie 530 d lub 520 d - a w salonie mowili iz 525 d to 70% sprzedanych aut !?

 

Jeszcze jedno 520d dorzuciłem. Ja słyszałem że zdecydowanie najwięcej 520d, 525d biorą ci, co chcą mieć x-drive. Z tego co widzę na ulicach Wawy, to jakieś 70 % jeździ 520d, sporo bez znaczka, więc pewnie też z tym silnikiem. Rzadko widać benzynę, wydaje mi się że sprzedaje się ich niewiele, a jeśli już to pewnie najmocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak jeszcze jeździłem F10 to 523i a w ankiecie nie ma takiej opcji :-(

 

 

sorry ale do ankiety tylko jest 10 lini :(

 

ciekawi mnie kto taki cichy jest na forum posiada M5 - powinien juz zdjecia zaladowac i opisac wrazenia :nienie:

Edytowane przez maja22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem 525xd bo po 1 zalezalo mi na xdrive a w 520d to opcja niedostepna, a po 2 wolalem dopchac bajerami - cena koncowa wyszla prawie 300k, ja np wole (ale to tylko moje zdanie) jezdzic fajnie wyposazonym autem niz golasem 535xi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
oprocz jednego glosu na M5 ( xoskix ) to wierze ale dwa nastepne to nawet ci glosujacy nie posiadaja nawet F10/11. ale moze to sprawdzic Kruk203 i zrobi tzw porzadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.