Skocz do zawartości

taki oto małe zboczenie "zegarek -ale na rękę"


shimmaj

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze uznacie to za styl "wiejski" ale ja naprawde nie miałem zegarka

srednio co 3m-ce gubie lub uszkadzam zegarek

teraz mam w domu 3-4 dobre firmowe zegarki które niestety ze wzgledu na moją specyfike pracy uległy uszkodzeniu....

teraz wiec udało mi sie nabyć takie oto "cuś"

moze ciut za chudą rączke mam ale ja juz cały taki jestem :D :D :D

 

 

http://img56.imageshack.us/img56/2200/obraz0333gw.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/699/obraz0320bh.jpg

 

 

 

 

i co ujdzie w tłoku???

 

 

pozdrawiam :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam, czy to aby napewno jest licencjonowany produkt. bo coś mam podejrzenie, że Logo BMW jest tam bezprawnie - no ale może się myle.

Co do zegarka to wole z Paskiem.. :8)

 

witam

na 100% nie jest to orginalny produkt i nie znam producenta ale napewno nie jest to produkt sygnowany marką BMW

cóż przyznam szczerze ze nie spotkałem sie jak dotąd z orginalnym zegarkiem BMW a podejrzewaz ze jesli takowy jest to jego cena mogła by byc zblizona do ceny mojej "ksieżniczki"

wiec nie ma sie co oszukiwac z zegarkiem za 100pln.

cóz przy mojej skutecznosci psucia nie wiem czy jeszcze jednego nie kupie

 

a tak na marginesie to dzieki temu jestem "blizej" mojej księżniczki bo jej "znamie' jest zawsze przy mnie a i godziny jakoś tak przyjemniej płyną patrząc na znak BMW pod wskazówkami

pozdrawim

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

wiem ze 88euro to moze nie tak wiele ale juz 1247 to troche jest

dla mnie ten zegarek wystarczy i kosztuje powiedzmy 100pln

nie jest to grovana atlantic ale wskazówki ma a nawet godzine pokazuje i to jak na razie dokładnie :D :D a do tego ma znaczek BMW i to jest najwazniejsze

wiem ze to nie giełda ale ciekawy jestem czy ktos chciałby taki zegarek??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to tylko zegarek. jesi sie podba, to niech chłopina zakłada. nikt go nie bedzie za to rozliczac. ja bym nie załozył osobiście, chyba ze wyglądałby nieco inaczej...ten mi sie wcale nie podoba. A czy ma licencje czy nie...to chrzanić to... Czy jak słuchacie muzyki to tez licencje spędzają wam sen z powiek...\

"Mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy..." Leszek Miller

"Czy stać nas na to, aby nas nie było stać..?" Kazimierz Marcinkiewicz


2oo> niż 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dużo osób w tym poście określają to jako "wiejski","wiocha" i takie tam.Może ktoś z was napisze w czym czuje się lepszy od ludzi ze wsi ?

powszechnie uzywany przymiotnik 'wiejski' 'wiesniak' 'wsiurski' 'wiocha' nie odnosi sie bezposrednio do polozenia geograficznego. w duzych miastach jest tylu wsiochow ze w wiosce zabitej dechami takiego wiesniactwa nie znajdziesz

 

^czaisz roznice miedzy okresleniami w powyzszym zdaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ale dlaczego według użytkowników tutaj wiejski znaczy gorszy ?

Po 1) Nie wg użytkowników tutaj tylko wszędzie indziej również poza internetem.

Po 2) A dlaczego pewnych ludzi określa się mianem buraka a nie np. cykorii? Albo dlaczego na niektórych mówi się że to dres, choć w dresach nie chodzi? Albo dlaczego banan nazywa się banan a nie np alhalhs?

Po 3) Takie prowokacje to możesz sobie użądzać na Onecie. Następne pytanie kontynuujące ten temat i możesz liczyć na ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego według użytkowników tutaj wiejski znaczy gorszy ?

 

"wiejski", "wieśniacki" itp. = odpustowy, śmieszny, obciachowy itp. Wzięło się to stąd, że np. na wsiach często spotyka się np. samochody z takowym tunningiem. Jednak nie ma to przełożenia na to, że ktoś mieszka na wsi jak już ktoś napisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Admin jesteś wieśniakiem.Czy to ci ubliżyło ? Chyba nie,bo ludzie ze wsi nie są gorsi.Wieśniaku.

Czy ja gdzieś napisałem że ludzie ze wsi są gorsi? Nie przypominam sobie.

 

A Ty dostajesz ostrzeżenie. Nie dlatego że nazwałeś mnie wieśniakiem, bo to mi z grubsza "wisi". Natomiast obrażania kogokolwiek na tym forum w jakikolwiek sposób będzie się tak kończyło. Jeśli zrobisz to kolejny raz - dostaniesz kolejne ostrzeżenie. I tak do skutku - czyli do bana.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.