Skocz do zawartości

Spalanie 528i vs 540i


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tym osobą w 100% wierzę. bo wiem, że one piszą o spalaniu na 50km a nie na 100km :) nikt nie pisał ile pali na 100km tylko ile pali :norty: odpowiedź co niektórych jest prawdziwa ale dystans inny :mrgreen:

Albo nie dodali ile w tym spalaniu LPG miesci sie Pb. Moze licza sam gaz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

albo 13l średnie po mieście w v8.

 

Już raz prosiłem, ale widać bez skutku. Jeżeli piszesz podobne bzdury, to daj cytat, gdzie ktoś tak napisał, albo naucz się czytać :duh:

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kiedyś kolega Arecki (pzdr) napisał bardzo mądrze.

Nudne juz sa te tematy o "spalaniu"...

Chcesz ekonomii, to kup sobie cos mniejszego. Po co marnowc kase dla ekojazdy.

Na codzien wychodzi miedzy 18 a 22L/100km.M5 traktuje jako pojazd rekreacyjny i jezdze bardzo dynamicznie na kretych, pustch drogach. W trasie mozna przy rozsadnej jedzie zejsc ponizej 15L/100km.

To tyle...

I jeszcze jedno. Samochody o duzej mocy, z duzymi silnikami, moga miec bardzo duza rozpietosc zuzycia paliwa, zalezna od stylu jazdy, warunkow drogowych.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Samochody o duzej mocy, z duzymi silnikami, moga miec bardzo duza rozpietosc zuzycia paliwa, zalezna od stylu jazdy, warunkow drogowych.

 

To jest bardzo trafne, a dodałbym do tego jeszcze stan pojazdu (silnika, skrzyni, opon, zawieszenia, układu kierowniczego i dodatków) oraz jakość paliwa. Dotyczy to również aut z mniejszymi silnikami, tylko w proporcjonalnie mniejszym stopniu. :cool2:

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spalanie rzędu 6l nie wiem czy bym osiągnął pchając go na luzie :mrgreen:

 

To po prostu świadczy o tym, że nie umiesz jeździć, to primo, a sekundo, 25 litrów gazu, świadczy o tym, że albo masz kiepską instalację, albo źle zestrojoną, albo coś nie tak z autem, albo wszystko na raz. Mam kilku znajomych, którzy jeżdżą autami z tym silnikiem (540 i 740) i żadnemu nie udało się zrobić takiego wyniku w mieście. Mój najgorszy wynik to 17,5 Pb przez 1,5 godziny jazdy w szczycie po Jeleniej Górze, ale na ogół mieszczę się w 16-16,5, a lubię być pierwszy spod świateł ;)

 

Jeździć to Ty nie umiesz i Twoi koledzy więc się kontroluj. Ja nie po to kupiłem V8, żeby pyrkać sobie po mieście tylko żeby każdy km był przeżyciem. A co do auta to bardzo mam ogarnięte a instalacja jest włożona przez poprzedniego właściciela za 8tys. Piszesz głupoty o spalaniu a później kolega Arek735r kupi w nadziei o takim spalaniu i się zdziwi. Nie długo V8 przy gazie w podłodze będzie spalał tyle w mieście ile wynosi jego pojemność hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę dłużej niż Ty na świecie żyjesz, więc daruj sobie takie teksty. :evil:

Jak na razie, nie napisałeś niczego mądrego poza przekręcaniem moich słów, jeżeli zrobiłeś to świadomie, lub brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem, jeżeli zrobiłeś to nieświadomie. Zanim zarzucisz komuś pisanie głupot, sprawdź, czy dobrze zrozumiałeś jego tekst. Prosiłem o cytaty, ale jak grochem o ścianę.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty możesz wiedzieć ile ja żyje na świecie.Ja nie będę się awanturował. Nie po to jest forum. Niech Ci pali nawet 3l/100km. Twoja sprawa. Ale powoli zmierzasz w kierunku kolegi adadus bodajże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowałem innego kolegę a nie Ciebie to co bierzesz to tak do siebie i się tłumaczysz. Wiesz kto się tłumaczy? :) Nie wszystko co piszę jest skierowane do Ciebie tylko mówiłem, że zawsze się ktoś znajdzie.

 

PS. (do Ciebie tym razem) Może jedziesz nieźle pod górę bo mieszkasz w górzystym terenie i tam na miejscu tankujesz do pełna i potem się staczasz i na miejscu tankujesz do pełna że rewelacyjne wartości jak na V8 osiągasz. A nawet jak na R6 to jest dobre spalanie. (primo, sekundo i tercjo w jednym) :mrgreen:

 

I daj już sobie spokój bo w sumie przez takie gadanie i udowadnianie czegoś w co nikt nie wierzy robi się OT a więc zakończmy to. Żyjesz najdłużej, a więc myślę że to zrozumiesz. Chyba, że jednak nie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie pozatym dzentelmeni nie rozmawiają o spalaniu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
i nie czaruje na ulicy żeby spalanie spadło mi o 2l

No chyba,że przed tobą skręca w lewo "Nauka jazdy" :mrgreen:

A już miałem was wyprzedzić tylko nie chciałem Cię zawstydzić(L-ki też :mrgreen: )

Dolicz wypalone fajki to rzeczywiste spalanie wyjdzie Ci z 60 :mrgreen: .

PS.Jak możesz palić w aucie?Przecież potem okropnie śmierdzi.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.PS.Jak możesz palić w aucie?Przecież potem okropnie śmierdzi.

Guzik smierdzi jak palisz przy otwartych oknach i kipujesz na zewnatrz nie do popielniczki oraz zmieniasz odswieżacz badz choinke raz na tydzien to niema prawa smierdziec:)

 

 

Moja zona mnie gnebi ogolnie za palenie w aucie sama nie pali wsiada do autka codziennie i nie sapie o dziwo nic ze smierdzi:)

w domu nie pale zeby nie bylo ze sie przyzwyczaila;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.PS.Jak możesz palić w aucie?Przecież potem okropnie śmierdzi.

Guzik smierdzi jak palisz przy otwartych oknach i kipujesz na zewnatrz nie do popielniczki oraz zmieniasz odswieżacz badz choinke raz na tydzien to niema prawa smierdziec:)

 

 

Moja zona mnie gnebi ogolnie za palenie w aucie sama nie pali wsiada do autka codziennie i nie sapie o dziwo nic ze smierdzi:)

w domu nie pale zeby nie bylo ze sie przyzwyczaila;)

Nie ma to jak wywalac kiepy na zewnatrz. Ostatnio taki inteligent wysypal mi popielniczke petow prawie pod sam samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.PS.Jak możesz palić w aucie?Przecież potem okropnie śmierdzi.

Guzik smierdzi jak palisz przy otwartych oknach i kipujesz na zewnatrz nie do popielniczki oraz zmieniasz odswieżacz badz choinke raz na tydzien to niema prawa smierdziec:)

 

 

Moja zona mnie gnebi ogolnie za palenie w aucie sama nie pali wsiada do autka codziennie i nie sapie o dziwo nic ze smierdzi:)

w domu nie pale zeby nie bylo ze sie przyzwyczaila;)

Nie ma to jak wywalac kiepy na zewnatrz. Ostatnio taki inteligent wysypal mi popielniczke petow prawie pod sam samochod.

 

 

Mi ostatnio ktoś wyrzucił kiepa na przednią szybę wyprzedziłem dziada wyhamowałem do 0 ale jak wychodziłem z auta to uciekł :( Są jakieś mandaty za takie coś ?

 

 

Btw sorka za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest mandat za zasmiecanie.. tak jakbys wywalil butelke czy papierek za okno... 50 dych lub stowka jest za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie czaruje na ulicy żeby spalanie spadło mi o 2l

No chyba,że przed tobą skręca w lewo "Nauka jazdy" :mrgreen:

A już miałem was wyprzedzić tylko nie chciałem Cię zawstydzić(L-ki też :mrgreen: )

Dolicz wypalone fajki to rzeczywiste spalanie wyjdzie Ci z 60 :mrgreen: .

PS.Jak możesz palić w aucie?Przecież potem okropnie śmierdzi.

 

Hmm nie kojarzę sytuacji z nauką jazdy :D A co do palenia raz na pół roku oddaje na ozonowanie i nie ma nie przyjemnych zapachów. Zresztą siedziałeś u mnie w aucie to wiesz, że nie śmierdzi :D A co do popielniczki to nigdy nie używane bo to właśnie pety najgorzej śmierdzą, więc ukradkiem lądują za oknem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci sie moze z autem stac? ja zawsze pstrykam nim tak zeby wyladowal na srodku ulicy a nie na aucie za mna...

A zgadzam sie ze kipy w popielniczce i popiół smierdza najbardziej. Sam dym mocno czyc w aucie tylko jesli pada na dworze... a ty palisz w danej chwili badz chwilke temu skonczyles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przestan pieprzyc... 95% palacych w samochodzie wywala za okno wiec z czym ty mi tu wyskakujesz.. gdyby to bylo forum mercedesa to bys takich pierdol o opinii mercedesa nie pisal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze 95% spoleczenstwa tak robi nie znaczy ze wszyscy musza. Nie masz swojej mozgownicy? A jakby 95% spoleczenstwa popelnila samobojstwo tez bys to zrobil? Przykre to, ale niestety widac taka mentalosc Polaka. Dlatego do jakiego kraju Unii nie pojedziesz, Polaka dostrzezesz wszedzie z kilkunastu metrow. Chcemy sie liczyc na swiecie, ale siano z butow dalej wystaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
o widze ze temat spalania przerodził się na spalanie papierosów ,to niech kazdy napisze ile pali na dzień :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ogarneles wcale mojego posta i przeslania.. i piszesz tak zeby wyszlo ze ty masz racje... :)

 

Niech bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.