Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretna :cool2: :

 

- jak z za oceanu to Kolega Loona .......prawdę powie :wink: ;

 

- mi trochę nie podoba się przedni zderzak bo jest nieznacznie przesunięty w lewo (stronę kierowcy), na żywo proponowałbym "wytężyć" wzrok i szukać :wink: .

 

P.S. Może pierdoła, ale gdzie dywaniki ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo bezwypadkowy albo z USA. Na coś trzeba się zdecydować :mrgreen:

 

A tak na serio to poprosimy o nr VIN.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym w tym aucie wolał manual :cool2:

Liczniki w km więc raczej Europa

Jak bys się zdecydował oglądać, to napisz co zobaczyłes bo z opisu furka godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manualna skrzynia w sportowym aucie to wada i niesprzedawalność? M3 zwykle w "manualu" są bardziej chodliwe, chyba że się mylę. :roll:

każdy mój znajomy co poszukuje lub kupił M3 chce z DKG, żaden nie chce manuala... wiec... chyba mylisz się :)

Tylko manual w takim aucie.

Co człowiek to opinia :)

ja tam osobiście używając tego auta na co dzień nie wyobrażam go sobie w manualu. Ale rodzaj skrzyni to chyba sprawa subiektywna :)

Co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a gdzie jest VIN??

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.