Skocz do zawartości

F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
JAK SIE TESTUJE i8 TO SIE JEZDZI i8, NIE TO ZE JESTEM ZAZDROSNY, BO W OGOLE WCALE, NIC A NIC HEIN NIE DLATEGO PISZE DUZYMI LITERAMI :twisted:

 

Hehe nie powiem miłe doświadczenie :) przejażdżka statkiem kosmicznym :shock:

Dziś jeszcze jeździłem X5M w poprzedniej budzie, dzwięk silnika jest cudowny ale nie odczuwa się tak prędkości.. Szkoda że po tym wszystkim trzeba zejść na ziemię i robić różne kalkulacje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Hehe nie nie, taki smok nie jest mi potrzebny :) Mocno się zastanawiam nad F30 LCI 20i (oczywiście po dotarciu remap).. czwórki niestety jeszcze przedliftowe i za chwilę jeździłbym "starym" modelem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, to zupełnie tak jak ja :)

Auto odebrane w marcu, a już Bawaria wypuściła lifting... Z premedytacją nie czekałem, wolałem szybciej mieć auto na podjeździe ;)

Sąsiad odebrał swoją tydzień temu 116d, mieszka 10 domów dalej. Swoją drogą też biała i też F21, także nie wiem skąd na to wpadł :roll:

Ale na samym końcu lifting to nie generacja, bardziej obawiałbym się przeskoku w generacje. Jak chcesz koniecznie polifting, to poczekaj chwilkę.

Co ja bym zrobił, napisałem w drugiej linijce :D

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja też bym chciał auto jak najszybciej, ale teraz to już bez różnicy bo i tak każda zamówiona F30 będzie LCI. W premium selection nie ma nic co bym chciał.. Jakby nie te tylne lampy w serii 4 to byłoby prościej wybierać :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie da rady po pierwsze ze względów finansowych po drugie ona nie jeździ manualem.

Nie muszę kupować dopiero po sprzedaży, nie jest to jakieś ultimatum. Co nie znaczy że nie zależy mi żeby w miarę sprawnie sprzedać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz piękną sztukę, zadbaną i dopracowaną, nie będziesz miał większego problemu ze sprzedażą.

Gdybyś sprzedawał na początku roku pewnie byśmy się dogadali ;)

Jestem bardzo zadowolony z mojego egzemplarza, ale co 120d to nie 118d ;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki panowie za dobre słowo, zobaczymy jak wystawię auto, czekam jeszcze na parę papierków z banku :) Ostatnio sprzedawałem Rav4 to poszła w 4 dni ale to inny "target" był :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda jedną marką robi się nudna tym bardziej, że konkurencja już dawno nawet w technologiach wyprzedziła Niemców. Czy na pewno warto płacić 1/3 za znaczek .... głośno myślę :roll:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda jedną marką robi się nudna tym bardziej, że konkurencja już dawno nawet w technologiach wyprzedziła Niemców. Czy na pewno warto płacić 1/3 za znaczek .... głośno myślę :roll:

 

Nie chce tutaj robić offtopa, ale Kolego nie zgodzę się z Tobą ;)

Technologie? Wizjonerska Tesla, to fakt- ale to jeśli mówimy o elektryce i bateriach. Poczytaj co ma do zaoferowania nowa 7ka :)

Atutów jest sporo, ale napęd na tył i trzymanie ceny, to poprostu musi być traktowane jako dobra moneta :)

Pozdrawiam

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Damian ale mnie to wcale nie nudzi wiec po co drążyć temat. Nie widzę dla siebie innego samochodu i jeśli nie miałbym zmieniać na kolejne BMW to nie zmieniałbym wcale tylko jeździł dalej 1er.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, każdy ma co lubi bo o gustach się nie dyskutuje. Lecz zadając to pytanie na forum np. Hondy dostał bym taką samą odpowiedź, że Honda Forever.

 

Pzdr

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda jedną marką robi się nudna tym bardziej, że konkurencja już dawno nawet w technologiach wyprzedziła Niemców. Czy na pewno warto płacić 1/3 za znaczek .... głośno myślę :roll:

Powiedział właściciej NAJMOCNIEJZSEGO kompakta peugeota, który na światłach zostanie objechany przez NAJSŁABSZE beznynowe X6 którym jeżdżę :) Tak tak, płaci się za znaczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.