Skocz do zawartości

Jaki telefon BT do E90/91?


rasta78

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jak większość z posiadaczy Bluetooth w naszych 3 jestem ciągle zmuszony szukać telefonów z Windows Mobile (WM) a jak wiecie coraz mniej jest modeli z WM.

 

!!! Proszę nie pisać o problemach w łączności bo o tym są inne wątki ( :search: ) tylko o tych telefonach, które śmigają bezproblemowo.

 

1. Proszę niech każdy z użytkowników E90/91 wpisze jaki model tel. u niego chodzi i na jakim systemie operacyjnym ( i z którego roku auto bo to ma znaczenie), mile widziane są tez nazwy programów dodatkowych , które pomagają w połączeniu /sparowaniu systemów.

 

2. Proszę też naszych komputerowców od Inpy, NSC itd o informację czy mogą zaktualizować sterownik BT o nowe modele telefonów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio używałem nokii n95 8gb i wszystko działało elegancko, nie zrywało połączenia tylko, że nie zgrywała się książka telefoniczna.

Teraz używam HTC desire S na androidzie i żadnych problemów, nawet książka się bezproblemowo zgrała.

Auto to bmw 320d z 2008 roku:)

Edytowane przez Derlej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-Drive prof. 2006 grudzień.

- Nokia N8 Symbian Belle + dokupiony fabryczny dedykowany uchwyt do schowka. Bez problemu, uchwyt poprawia też zasięg o mniej więcej 2 kreski i zapewnia ładowanie również na wyłączonym zapłonie.

- Nokia E5 Symbian również bez problemów.

 

Oba wtelefony używane na przemian. E5 paruje się długo z uwagi na 4 tyś kontaktów w książce, jednak przy obu Nokiach nie mam problemu z jej zaczytywaniem.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie na WM 6.5 (Gigabyte Gsmart 1205 oraz Asus P750 ) też śmigają ale trzeba było dodać specjalny program na BT - JET ware BT HFP Extension 1.31.

 

Teraz szukam czegoś innego z dual sim aby działało :mrgreen:

 

wczoraj sprawdzone:

Nokia E51 działa, także ks. telefoniczna

oraz LG GX 200 - działa ale ks. telefonicznej nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy muszę wychwalić Sony Ericssony ;D

Miałem c902 - program pod ten model, nie wiem jaki.

Xperia X10 Mini Pro - android.

 

Bez żadnych problemów. Ogólnie nigdy nie miałem z tym problemów w żadnym I-Drive, wszystkie telefony łączyły się dobrze, głównie SE i Nokie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e91 2007 r. + nokia 6500 bez problemów. Książkę skopiował ale brak polskich znaków. Czy ktoś ma polskie znaki na wyświetlaczu, czy tak już jest, że fińska nokia z Węgier umie czytać po polsku a Niemiec nie umie !? :mrgreen:
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by ktoś w starszych modelach miał polskie znaki, dlatego też dobrze jest sobie wpisywać kontakty do tel. bez polskich znaków i potem w samochodzie fajnie wyświetla bez dziwnych krzyżyków :)
arti200. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Samsung Galaxy S II też śmiga po BT bez problemu a kontakty tak jak wyżej napisano trzeba wpisywać bez ogonków itp.

Jest fajna aplikacja "car pins", która wyświetla logo BMW i innych na wyświetlaczu telefonu :cool2:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
HTC Legend na androidzie 2.2 parowanie bez zadnego problemu ksiazka rowniez skopiowala sie bez problemu. e90 330i 2006 rok z idrive

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.