Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Prosilbym o sprawdzenie :) VIN: WBAVC53547FZ78409

 

Wyglada na czysta: https://www.nicb.org/theft_and_fraud_awareness/vincheck

 

Nie jest czysty, czekamy na linka do ogłoszenia.

 

 

 

Witam.

Kolega jest zainteresowany takim egzemplarzem z 2006 rok bmw e90

Cena 45 tysięcy

Vin PS19033

Proszę o rozkodowania , dziękuje

Ps. Niby igła

 

Igiełka

http://www.autobidmaster.com/carfinder-online-auto-auctions/lot/32215903/COPART_2006_BMW_330I_CERT_OF_TITLE-SALVAGE_OKLAHOMA_CITY_OK/

 

Że się komuś takie wiekowe auta z USA opłaca sprowadzać.

 

Vehicle: 2006 BMW 3-Series 330i (WBAVB33546PS19033)

 

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

06/20/2007 HEREFORD, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

06/22/2007 Accident Source MINOR ACCIDENT OR VEHICLE DAMAGE REPORTED: RIGHT FRONT CORNER

07/02/2007 HEREFORD, TX 321 mil Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:19131439251153251) (Lien Reported)

07/23/2008 HEREFORD, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

08/28/2009 HEREFORD, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

08/04/2010 HEREFORD, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

04/12/2011 AMARILLO, TX 84,533 mil Dealer Record VEHICLE IN DEALER INVENTORY (COLOR REPORTED AS WHITE)

08/02/2011 WOODWARD, OK 84,615 mil Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:770711214001) REGISTRATION EVENT/RENEWAL

07/09/2012 WOODWARD, OK Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

05/17/2013 OKLAHOMA CITY, OK Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

11/22/2013 OK Motor Vehicle Dept. SALVAGE

12/16/2013 OKLAHOMA CITY, OK 84,616 mil Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:770711214001)

MILEAGE DISCREPANCY

NOT ACTUAL MILES

SALVAGE

 

Przebieg w 2013 odczytany ze starego title'a, może to być mylące. Nie wiadomo ile miał ostatecznie mil.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Kolega jest zainteresowany takim egzemplarzem z 2006 rok bmw e90

Cena 45 tysięcy

Vin PS19033

Proszę o rozkodowania , dziękuje

Ps. Niby igła

 

Nie jest zle podluznica nawet pewnie nie ruszona. Pokazcie fotki sprzedajacemu zbijac cene i brac :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, ale jeszcze link do auta w Polsce jest potrzebny.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. znalazłem następny samochód który chciałbym obejrzeć.

Niestety jest z USA więc to pewne że był bity, ale za to wyposażenia pojazdu z USA często jest dużo fajniejsze.

Poprzedni pojazd który sprawdzaliśmy prawie kupiłem, bo pech chciał ze w ten sam dzień gdy po niego pojechałem pojawił się inny kupiec i podkupił mnie o 3000zł.. więc szukam dalej.

Czy pomoże mi ktoś w sprawdzeniu pojazdu?

 

http://olx.pl/oferta/bmw-330i-e90-CID5-ID62SOD.html#cb4f25fb46;promoted

 

VIN : WBAVB33526PS13585

 

Znalazłem informację iż był prawdopodobnie po dachowaniu - "rollover"

 

Po rozmowie z właścicielem sprawdził go miernikiem i lakier 180-200 na całości oraz słupki w granicy 300.Więc pewnie cały dach był cięty i spawany po słupkach.

 

Proszę o pomoc i w miarę możliwości fotografie jak bardzo był rozbity.

Dzięki za poprzednią pomoc ale się nie udało chociaż auto było warte swojej ceny.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z reguly jest tylko 10 zdjec i wlasnie je masz, reszte podpowie raport Carfax lub Autocheck czyli Loona i KW :D

 

Nieduze uszkodzenia miala, ciekawe czy wczesniej cos nie bylo boom...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. znalazłem następny samochód który chciałbym obejrzeć.

Niestety jest z USA więc to pewne że był bity, ale za to wyposażenia pojazdu z USA często jest dużo fajniejsze.

Poprzedni pojazd który sprawdzaliśmy prawie kupiłem, bo pech chciał ze w ten sam dzień gdy po niego pojechałem pojawił się inny kupiec i podkupił mnie o 3000zł.. więc szukam dalej.

Czy pomoże mi ktoś w sprawdzeniu pojazdu?

 

http://olx.pl/oferta/bmw-330i-e90-CID5-ID62SOD.html#cb4f25fb46;promoted

 

VIN : WBAVB33526PS13585

 

Znalazłem informację iż był prawdopodobnie po dachowaniu - "rollover"

 

Po rozmowie z właścicielem sprawdził go miernikiem i lakier 180-200 na całości oraz słupki w granicy 300.Więc pewnie cały dach był cięty i spawany po słupkach.

 

Proszę o pomoc i w miarę możliwości fotografie jak bardzo był rozbity.

Dzięki za poprzednią pomoc ale się nie udało chociaż auto było warte swojej ceny.

pozdro

 

Witam. Czy ktoś może da radę odzyskać jakieś fotki z aukcji w USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To auto było już opisywane kilka stron temu i zdjęć nie znaleziono. Tyle co wiesz sam to powinno Ci wystarczyć, całe malowane i wstawiany dach. Na ile porządnie to było zrobione to byś musiał tapicerkę słupków zdejmować, ale pewnie na to Ci właściciel nie pozwoli. Więc masz zgaduj zgadula i ryzyk fizyk. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vehicle: 2008 BMW 5-Series 535xi (WBANV93598CZ65997)

 

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

01/11/2008 HILLIARD, OH 3 mile Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:4803233521)

01/15/2008 TOLEDO, OH Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL (Leased Vehicle)

08/30/2008 NEW ALBANY, OH State Agency REAR IMPACT WITH ANOTHER VEHICLE (Case #:20088140194) VEHICLE DAMAGE REPORTED AS DISABLING

09/29/2008 COLUMBUS, OH 8,370 mil Motor Vehicle Dept. TITLE SALVAGE (Title #:2509518152) DAMAGED; POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

11/01/2008 NEW YORK, NY Independent Source VEHICLE EXPORTED TO POLAND

 

Napisz do sprzedającego, aby wysłał Ci fotki z USA jak ten tył mocno był przestawiony i czy wstawiona tylko jedna ćwiartka, czy też cała d..a.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heh zobacz czy pod maska pojechali tylko baza jak fabryka Bmw przykazla czy baza z bezbarwnym? Stawiam na to drugie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Obejrzeć dobrze podłużnice czy prawidłowo naprawione bo przód przekoszony na lewo. Ten tylny lewy błotnik też lekko nie dostał, więc dobrze oblukać czy dobrze wymieniony cały ten fragment, bo zgnieciony jest głęboko. Zresztą nie wiem czy bym chciał mieć auto, które rozłożono na części pierwsze, wyciągano silnik itd. Chociaż jak tyle lat po PL jeździ i jest ok, to może pojeździ jeszcze trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak sobie odpuszczę. Btw. Właściciel grozi mi, ze poszuka na mnie paragrafu za umieszczenie tej "informacji" na forum jeżeli nie usunę wpisu... Usunąć?:)

 

Haha dopiero poszuka taa? :cool2: :cool2: Chyba bedzie chwile szukal albo dluzsza chwile :D

Na powaznie to jesli z autem jest wszystko ok i zrobione na ''cacy'' to czego sie boi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Może Cię cmoknąć w pompkę. [/quo

mmw wyjaśnij wszystkim co masz na myśli cmoknąć w pompkę ? Pytam bo rodzi mi się pytanie skąd wiesz ze jajecko ma pompkę i czy lubi być cmokany w to pompkę to twój przyjaciel ? a może się razem cmokacie w pompkę ? do rzeczy bo dosrywanie każdemu tu nie ma sensu !!! Dla małego wyjaśnienia większości ! szukasz samochodu z najniższej półki cenowej to czego możesz się spodziewać ? auta z salonu ? w ogłoszeniu nie było zaznaczone bezwypadkowy , a jak już komuś się udało rozkodować vin auta to i teraz ja wiem co dokładnie było uszkodzone i wcale się nie przestraszyłem bo to draśnięcia moim zdaniem , to nie stare e30, e36 ze jest masywne z blachy całe tu są plastiki mocniej pukniesz piłka to pęknie a nie zrobi się" wgniota" przed zakupem ( 2 lata temu ) sprawdzałem auto czy koła są na miejscu tak jak z fabryki wychodzi i tak było. co do elektryki działa tak jak w aucie bezwypadkowym . Znam rynek polskich samochodów jak nie bity to wielki przebieg który mówi już nam wymień jedno a za tydzień psuję się następne i tak w kółko. Wracając do e92 podłużnice całe , lewy bok "wspawany nowy- żadnych szpachli i klepań ! co do pomalowania to gdyby nie rozkodowanie vinu i czujnik lakieru jak dla mnie ktoś odwalił kawał dobrej roboty !

Ps Założyłem dzisiaj konto i od razu usuwam się z forum bo wiem że stare zjadacze tu będą się wymądrzać - z nudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze za każdym razem gdy czytam takie coś śmiech mnie ogarnia. Słuchaj ile Ty masz lat bo chyba nie za wiele bądź E92 ma (miał) być Twoim pierwszym wozem (jeśli tak gratuluje taty bądź zarobków :D ... ). Każde auto tak dokładnie KAŻDE AUTO w tamtych czasach z takim przebiegiem ściągane z USA było uderzone, bądź po ogniu lub wodzie. Nie dziwie się facetowi że się wkur... i napisał (tak jak to powiedziałeś postraszył Cie KK czy tam KC) bo polacy to taki durny naród że szok (bez docinek względem mojej osoby proszę, ponieważ urodziłem pracuje i mieszkam w Polandi pisze tylko że mamy taki naród ciemny. Jeśli gościu dał Ci nr VIN tak (to jest bardzo poufny nr tak samo jak nr dowodu osobistego czy nr paszportu a Ty go na publicznym forum udostępniasz to trochę nie tak, sam miałem kiedys Audi S6 2,7biT z 2000r i po podaniu facetowi nr VIN wsadził niby rozkodowany kod przez jakiś badziewski dekoder VIN-ów w googlach że to wyszło jako 2,5TDI i jest ze stycznia 1999r aaa i miało szyberdach gdzie ja tego nie miałem i połowa forum "sportaudi" lała ze mnie do czasu gdy nie wstawiłem dokumentów z ASO) to znaczy że jest szczery i nie ma nic do ukrycia. Jeżeli to nawet jest to auto które znalazłeś na ogłoszeniu w USA to to chyba nie jest jakaś tragedia koła na miejscu pogięta blacha słupek nieruszony i jeżeli auto zostało porządnie naprawione to nie ma czego się bać (zobacz za ile ono poszło + koszt transportu = naprawa wontpie żeby taką "fure" dawał ktoś jakiemuś paprakowi do naprawy bądź oszczędzał na remoncie.

 

Ps: naprawdę ludzie nie łudźcie się że coś co było ściągane w w tamtych czasach i w sumie do nawet teraz było czy jest bezwypadkowe (w tym przypadku to raczej kolizja bo koła nieruszone) pewnie dostało w bok od kierowcy i poleciało prawą stroną na "coś"

 

Moja F10 była naprawdę w gorszym stanie ale zainwestowałem i doprowadziłem ją do "perfekcji"

 

 

Wszystko w temacie pozdrawiam fanów marki :)

Edytowane przez klimczukj@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.