Skocz do zawartości

e 34 swap m50b20 na b25


dulas735i

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwonił znajomy że u niego firma ściąga jakieś bmw z m50b25 bez vanosa. Nawet niewiem jaką buda i jaki to rok .jutro jadę posłuchać jak to chodzi .

Teraz pytanko do znawców swapa czy silniku bez Vanosa może być instalacja siemens?

Ja mam boscha i słyszałem że siemens ma inne wtyczki

i pytanko nr 2

czy jeśli to siemens i jeśli ma inne wtyczki to kolory kabli są te same czy inne ?

Jutro będę musiał dać odpowiedź czy go biorę to muszę się jakoś przygotować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemens chodził w autach na rynek krajowy (niemcy/austria). Wtyczka np. od sondy lambda jest taka sama dla siemensa i bosha, ale długość kabla już znacznie się różni.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lipa . Coś dostawca kręci najpierw silnik miał . Potem że się spóźni a teraz nagle że niby silnik okazał się zepsuty .

Co za ludzie mieszkają w tym kraju !? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z silnika lipa

ale znajomy znalazł mi ładne 525 w niemczech puknięte w tył

i pytanie mam takie . Bo tam muszę wykupić tymczasowy przegląd żeby nią przyjechać tutaj a tutaj co muszę zrobić po przyjeździe żeby móc ją rozebrać na części i się nie martwić że ktoś jej będzie szukał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówić się z panem złomiarzem, że zapłacisz za złomowanie i zatrzymasz samochód dla siebie. On pod wagę samochodu do rozliczenia podciągnie sobie jakiś lewy złom :D . Przegląd dostaniesz na rozbite auto? Nie lepiej załawtić lawete?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest tylko lekko puknięte ale zastanowię się nad lawetą . Czyli jednak muszę mieć papier że się jej pozbyłem . Znajomy mówił że prostu mam jej nigdzie nie zgłaszać ,widać się mylił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do momentu w którym nie zarejestrujesz czy "pokażesz" w jakikolwiek sposób że samochód jest tutaj to możesz z nim robić co sobie chcesz.

Tylko w Polsce jest takie genialne prawo że trzeba złomować i kombinować, w Niemczech samochód to rzecz - jak go wyrejestrujesz to możesz go spalić, wrzucić do rzeki, rozebrać albo zakopać - nic nikomu do tego. Więc kup sobie go i rozbierz na części "w Niemczech" - nikt nie będzie go szukał chyba że jest w jakiś sposób "przypałowy" czyli kradziony itp. (sprawdzone).

Galeria samochodu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=246628


Komputery, konsole, gry - sprzedaż, serwis. http://WWW.ZETCOM.ORG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie z silnikiem lipa ale przejrzalem i żałuję bo że mam tak mało kasy bo bym m62 4.0 v8 sobie walnął ale dojeżdzam tym samochodem do roboty to by mnie z torbami puścił;-)

A tak wogóle to co myślicie o m52b25 ?

I czy dużo by było dłubanie w budzie po m50b20 nv na boshu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam swap a bmw idzie na części lub w całości a na jego miejsce znalazłem ślicznego mesia od znajomego za małe pieniądze 2.2 benzyna model w202

Jak ktoś coś potrzebuje to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.