Skocz do zawartości

E36 316i 94' Mapsenor


Xelero

Rekomendowane odpowiedzi

CZeść. gazownik powiedzoal mi ze przy instalacji gazowej II gen. zamiast przeplywomierza instaluje sie jakis mapsenor i wtedy podczas wybuchu gazu do ktorego dochodzi czesto nic sie nie uszkodzi, a juz mi urwalo klapke od przeplywomierza i troche skzoda wydac mi kase na nowy zeby za jakis czas znow sie zrobilo to samo. Czy ktos mogl by powiedziec co to jest dokladnie i jak to zrobic / gdzie kupic i czy to ma sens jakis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Likwiduję się przyczynę wybuchu gazu a nie zmienia się czegoś w samochodzie.

Na forum ELEKTRODA.pl jest jakiś patent na przerobienie przepływomierza klapkowego na bezklapkowy. Poszukaj tam. Nie jestem pewień ale też gdzieś coś na tym forum było, trochę szukania, ale wyszukiwarka powinna pomóc.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem takich ludzi co to ładują gaz II generacji do auta gdzie idealnie spisuje się IV generacja. :twisted:

Wiem, że oszczędność oszczędnością - ale sprawdza się zawsze przysłowie "Chytry traci dwa razy" :wink:

Przyjemność zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zastępuje kolego tylko musi być jeszcze coś co zkonwersuje sygnał z przepływki na mapa i przepływka jest niepotrzebna.

http://allegro.pl/ecumaster-det-3-ecu-master-map-sensor-4b-i2333946306.html

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to wymienilem przeplywomierz i wstawilem taki patent ktory rozprowadza gazy po wybuchu i wszytsko ladnie gra:) mam jeszcze problem z odpaleniem na zimnym silniku ale przyczyna jest juz znana bo rozrusznik umiera w szybkim tempie i musze to naprawic. i wydaje mi sie ze spalanie juz nie jest powyzej 20 L lpg na 100km odkąd zmienilem przeplywke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie map sensor nie zastepuje przepływki mam instalacje 4 generacji

kme diego 3

tak racja sorki gazownik którego znam, smiał sie z tego stwiewrdzenia że map sensor jest jak przepływka lub ja zastepuje

Edytowane przez jedynakk
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie map sensor nie zastepuje przepływki mam instalacje 4 generacji

kme diego 3

:duh: I dlatego powinieneś czytać ze zrozumieniem. Albo może lepiej Ci podpowiem - auto postu pisze o instalacji 2 generacji :cool2:

Przyjemność zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.