Skocz do zawartości

Drżenie auta przy 90-110km


webster1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam walczę już z tym chyba miesiąc, auto przy 90 wpada wibracje i tak do 110 km później nie jest to odczuwalne, mam wymienione amory bo jak kupiłem auto to ich praktycznie nie było wcale,wahacze te mniejsze,gumy na na drążku stabilizatora,zbieżność ustawiona,mechanik stwierdził ze opony bo sa zimowe i cos z nimi moze byc nie tak dzisiaj kupiłem letnie i nic sie nie zmieniło. Gdzie szukać dalej bo niedługo wymienię połowę auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi masz oryginalne?

Ja miałem identyczny problem zawsze przy 120 mi drżała kiera i jak się okazało musiałem zastosowac pierścienie centrujące.


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dobra.

Fele od E39.Zresztą jak BMW to od innego modelu nie podejdą,bo mają za mały otwór i trzeba roztaczać.Skoro założyłeś drugie opony(koła są proste i wyważone) i jest tak samo to należy je wykluczyć.

Stawiam na wahacze górne te które zostały bo to jest w większości przyczyną.

Czy przy hamowaniu też trzącha w tym zakresie prędkości? Jeżeli tak to masz odpowiedź.

Ja mialem w e34 felgi z e39 i dlatego był taki problem.

Bo E39 ma większą piastę od E34 i miałeś za duży otwór w feldze.Wtedy daje się ten pierścień.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem, tylko że drżenie występuje u mnie od 100-130km/h. Zamówiłem juz nowe opony,ale coraz bardziej skłaniam sie do tego że to felgi.NA zimowym zestawie kół nie było tego problemu. Mam niemieckie aluteki z otworem centrującym 76. Oczywiscie mam pierścienie centrujące na felgach. Jak nie pomoże wymiana opon to chyba będę musiał poszukać jakiś oryginalnych felg .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.