Skocz do zawartości

Ile spala 530i V8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam pytanie ile spala 530i V8 moja chyba troche dużo zaczeła palić bo coś około 20l miasto.(mowa o bęzynie) Lubie przycisnąć ale chyba troche dużo.
Opublikowano

12-13 benzyny

16 lpg

  • 1 rok później...
Opublikowano
Mam pytanie ile spala 530i V8 moja chyba troche dużo zaczeła palić bo coś około 20l miasto.(mowa o bęzynie) Lubie przycisnąć ale chyba troche dużo.

 

 

człowieku co ty piszesz;/ po pierwsze bmw 530 ma silnik rzędowy i to rzędowa 6 a nie 8 i nie widlasta chbya ze sam robiłes ten silnik;/

Opublikowano
Mam pytanie ile spala 530i V8 moja chyba troche dużo zaczeła palić bo coś około 20l miasto.(mowa o bęzynie) Lubie przycisnąć ale chyba troche dużo.

 

 

człowieku co ty piszesz;/ po pierwsze bmw 530 ma silnik rzędowy i to rzędowa 6 a nie 8 i nie widlasta chbya ze sam robiłes ten silnik;/

 

Już zabłysnąłeś. A teraz: klik , wpisać BMW M60B30 i na końcu "Enter". Miłej lektury.

 

Co do sedna tematu, to faktycznie 20l/100km w 3.0i V8 to trochę sporo, nawet biorąc pod uwagę miasto które masz w profilu :wink: Chyba że chodziło o LPG i NAPRAWDĘ lubisz przycisnąć (czyli 80% czasu na pełnym otwarciu przepustnicy)...

Opublikowano
Mam pytanie ile spala 530i V8 moja chyba troche dużo zaczeła palić bo coś około 20l miasto.(mowa o bęzynie) Lubie przycisnąć ale chyba troche dużo.

 

 

człowieku co ty piszesz;/ po pierwsze bmw 530 ma silnik rzędowy i to rzędowa 6 a nie 8 i nie widlasta chbya ze sam robiłes ten silnik;/

- OJ DAŁEŚ OGNIA
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
no pojechał kolega ostro po bandzie hehe
marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Opublikowano
  • Autor
Temat sprzed roku,ale koleś zaistniał,aż dwa razy czytałem bo załapać nie mogłem :mad2:
Opublikowano
Mamy namacalny przykład, że internet dotarł pod strzechy :twisted2: .

kiedyś


E32 730

E36 318

Opublikowano
Dobra, gościu dał ciał, ale może się nauczy czegoś. Wróćmy do sedna tematu, bo powiem szczerze też mnie to interesuje ile to może hohlać
"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
warszawa i nie wiadomo jak ktoś jeździ. Jak cały czas wajchowanie 2, 3, 4 i chęć bycia pierwszym lekki slajdzik jak się da. Wtedy 20 L to całkiem sympatyczne zużycie :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.