Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

musisz pasjonata tej marki trafic bo szary Kowalski nie zaplaci tyle za e92 "06

 

 

Też mi się tak wydaje ale trzymam kciuki... ;) fajnie by było popatrzeć, poczytać o czymś nowym w Twoim portfolio ;) a tak przy okazji... czy naprawdę jest taka mega różnica w jeździe M3 pomiędzy DKG a manualem... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No chyba trochę optymizm z ceną.

Ale powodzenia w zmienianiu na M3 DKG

 

Powoli patrzyłem, żeby sprzedać swoja 330d z 2008 roku i dobrze będzie jak dostanę 120 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja nie chce pozbyc się je na siłę bo i po co :wink:

 

Wiem co mam :arrow: wiem ile dołozyłem :arrow: wiem że przy tej cenie trace już sporo

... i tylko dlatego że mam na oku jedną M3 2008 DKG, która nie jest jeszcze na sprzedaż, ogłosiłem swoją 335d

 

Ani trochę nie będę żałował bo każda jazda tym autem nadal sprawia mi frajde.

 

PS1: Rufio e93 330d za 120tys.zł to dla mnie tez zbyt dużo ja swoją z podobnym wyposażeniem jak twoja jak wiesz, sprzedałem za 113tys.zł ponad rok temu

e93 jest z charakteru zupełnie innym autem, a 335d w ogłoszeniach jest jak na lekarstwo a jak odejmiesz te auta z USA to juz wogóle.

PS2: arnold różnica w M3 e9x między DKG/manual jest dla mnie taka, że zdecydowanie lepsze osiągi i komfort daje DKG, manual jak dla mnie przy takiej mocy nie ma racji bytu, manualem nie jeździłem a DKG M3 w wersji MONTE CARLO tak i jak dla mnie jazda bajeczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzymam kciuki ;)

Ja jak sprzedam swojego to tez biore M... ale nie 3 :norty:

 

Osobiście gdybyś półtora roku temu wystawił takie 335d za taką cenę (czyli w trakcie gdy znalazłem 335i pojechałem i kupiłem...) to pewnie miał byś ją na allegro dzień/dwa bo pojechał bym i tak samo kupił Twoją ;)

 

Myśląc przyszłościowo ciekaw jestem co kupisz po M3... ;) idąc tym tropem i progresem aut jaki robisz no to zostaje Ci już tylko wysoooka półka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja nie chce pozbyc się je na siłę bo i po co :wink:

 

Wiem co mam :arrow: wiem ile dołozyłem :arrow: wiem że przy tej cenie trace już sporo

... i tylko dlatego że mam na oku jedną M3 2008 DKG, która nie jest jeszcze na sprzedaż, ogłosiłem swoją 335d

 

Ani trochę nie będę żałował bo każda jazda tym autem nadal sprawia mi frajde.

 

Prawidłowe podejście. W dzisiejszych czasach nikt nie robi nikomu prezentów, więc trzeba trzymać cenę tymbardziej, że to M3 jest tylko "na oku". Wsadziłeś kupę kasy w auto i nikt nawet w 3/4 tego Ci nie wróci, ale to inna sprawa. Wiem to po sobie bo też władowałem w swoje e91 grubo ponad połowę ceny zakupu, a jak wyjdzie wszystko co zaplanowałem sobie jeszcze dołożyć/wymienić to przekroczę cene zakupu :duh: .

Trzymam kciuki za M3 w DKG, też jest moim marzeniem.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak ale :) technika cała z M5 przeniesiona ale M6 zdecydowanie jak dla mnie ładniejsze :8)

 

Co do ruchu w ogłoszeniu to dużo propozycji zamian ale na auta które kompletnie mi nie pasują albo na VAGi :evil:

Co ludzie maja z tymi AUDI że chcą się zamieniać :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he miałem tak samo jak wystawiłem auto na sprawdzenie czy duże będzie poruszenie i za każdym razem tylko zamiana na audi a5 lub s5 a i ostatnio dostałem propozycje zamiany na Rs4 hehe , nigdy w życiu bym nie zamienił bmw na audi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak ale :) technika cała z M5 przeniesiona ale M6 zdecydowanie jak dla mnie ładniejsze :8)

 

Co do ruchu w ogłoszeniu to dużo propozycji zamian ale na auta które kompletnie mi nie pasują albo na VAGi :evil:

Co ludzie maja z tymi AUDI że chcą się zamieniać :roll: ?

 

Bo wiele osób chce spróbować czegoś innego niż obecnie posiadana marka i nie przywiązuje się do jednego auta :wink: Ja jeździłem do tej pory Audi, ale jakoś zawsze ciągnęło mnie w stronę BMW :roll: Nadarzyła się okazja, to właśnie testuję i przyznam szczerze, że jestem bardzo mile i pozytywnie zaskoczony :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RS4 klagosz jakby co też się nie zamieniaj - idzie gorzej niż moja 335i ;) jak na audi to jedyne to R8... ale też V10 bo V8 idzie niewiele lepiej niż rs4...:P

 

Właśnie problem jest taki, że ludzie zawsze chcą się zamieniać, ale zawsze na jakiś syf, typu mondeo, suberb, octavia etc...

Przebiegu nie chce kręcić bo w sumie wyjde na oszusta a to mi nie potrzebne (aczkolwiek rozważałem taką opcję - ale nie warto... + że mam całą historię autka na forum...)

Na razie i tak zbieram fundusze na autko, ale jak w okolicach kwietnia przyjdzie mi wyłożyć +-40k na autko to osobiście wolał bym je sprzedać i kupić nowe.... (np: m6) bo jak już wsadzę 40k w 335i to nigdy przenigdy tego nie odzyskam, bo kto kupi autko z przebiegiem 200k km + za grubo ponad 100 tyś ;) ? Także, spróbuje może niedługo zrobić ładną sesje autka tak jak teraz wygląda i będę sukcesywnie wystawiał do marca... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to BMW , auta nie tylko solidne , dające frajde z jazdy ale mające duszę...

 

Audi w klasie premium mają mimo wszystko najwyższą jakość wykonania ogólnego (wnętrze i "zewnętrze" jak to mówi klasyk). Ale są pozbawione tego czegoś...może tylnego napędu i wolności koncernowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw za to w obecnych modelach robi najbrzydsze wnętrza samochodów (poza F10)...dodatkowo jakość materiałów i wykonania w F20 i F30 pozostawia jednak sporo do życzenia względem najnowszego A3 i nawet starej A4.

 

 

Według mnie E90 LCI jest o wiele solidniej wykonane w środku niż F30. To samo tyczy się karoserii.

 

sry za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw za to w obecnych modelach robi najbrzydsze wnętrza samochodów (poza F10)...dodatkowo jakość materiałów i wykonania w F20 i F30 pozostawia jednak sporo do życzenia względem najnowszego A3 i nawet starej A4.

 

 

Według mnie E90 LCI jest o wiele solidniej wykonane w środku niż F30. To samo tyczy się karoserii.

 

sry za ot.

 

Popieram w 100% opinie oraz obiektywizm. EOT z mojej strony :cool2: klagosz - na RS4 bym się nie zamienił, a na pewno nie w budzie B7 :nienie: (mimo całej mojej miłości, jaką darzę markę Audi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miod tylko juz nie mam tyle kasy :/a wziolbym pod skrzydlo,,,,,,moze licytacje ustaw na allegrou?

audi a 5 za bmw 3 jeszce takie ? to jest jakas kpina trzeba mu bylo powiedziec czy jakby ktos zadzwonil do niego i chcial mu dac skode za a5 to by sie zamienil bo dla mnie to jest takie porownanie wlasnie :>

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miod tylko juz nie mam tyle kasy :/a wziolbym pod skrzydlo,,,,,,,,,,,,, audi a 5 za bmw 3 to jest jakas kpina trzeba mu bylo powiedziec czy jakby ktos zadzwonil do niego i chcial mu dac skode za a5 to by sie zamienil bo dla mnie to jest takie porownanie wlasnie :>

 

Ale Kolego pitolisz kocopoły :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.