Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne taile :8) :

 

1. Nowa listwa tunelu z kontrolerem IDRIVE LCI:

http://img94.imageshack.us/img94/8955/img0714r.jpg

2. Nowe klocki z czujnikami ZIMMERMANNa:

http://img189.imageshack.us/img189/1/img0726lu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na długo (ile km) wystrczyły Ci klocki? tarcze wymieniasz co drugie klocki?

 

powodzenia w modach, obecne, techniczne zapowiadają się ciekawie...

 

dlaczego programu nie będziesz robił u G-CS tylko w Dyno... :?:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze z klockami wymieniłem na około 97tys.km. obecnie na liczniku 129tys.km

KLOCKI TYŁ - wymiana 3 (ingerencja Nm w 335d robi swoje)

KLOCKI PRZÓD - wymiana 2

tylko od razu zaznaczam że ja klocki wymieniam na jakieś 6-8tys.km wcześniej a może nawet i więcej,

nie czekam aż zaświeci mi się wymiana i dobijam np do -4000km ;)

Kolejna wymiana z tarczami.

 

Co do programu robie z polecenia właściciela MG, druga sprawa że oddaje im samochód na kilka/kilkanaści dni więc zamówiłem to tak jakby w pakiecie.

Po za tym robią mi indywidualne strojenie samochodu po zamontowaniu IC i wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka którą mam na aucie zamawiałem w ASO z akcesorii BMW Performance - OEM CARBON cena około 2000zł

Lampy LCI nie pasuja PLUG&PLAY, musisz dokupić przejściówki złączy i przekodować moduł świateł.

 

Dziekuje, na pewno ja zamowie! Jeszcze jedno pytanko: Widzialem,ze masz takie listwy jak w m3 i doczytalem,ze sam je obszywales. Ja natomiast w swojej mam jakies drewno i koniecznie ale to koniecznie chcialbym zmienic na takie jak u Ciebie. Powiedz mi jesli bede chcial to dac do obszycia to jakie materialy ewentualnie musze kupic?! jak wyglada w ogole sprawa od pierwszego kroku zeby sie za to zabrac?? Dziekowa jeszcze raz!!:)

 

Ps. co do tylnich lamp bylem bardzo ciekawy, poniewaz ladnie wygladaja. Natomiast na razie powazniejsze rzeczy mnie czekaja ale moze na czasie wroce do tematu.!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko: Widzialem,ze masz takie listwy jak w m3 i doczytalem,ze sam je obszywales. Ja natomiast w swojej mam jakies drewno i koniecznie ale to koniecznie chcialbym zmienic na takie jak u Ciebie. Powiedz mi jesli bede chcial to dac do obszycia to jakie materialy ewentualnie musze kupic?! jak wyglada w ogole sprawa od pierwszego kroku zeby sie za to zabrac?? Dziekowa jeszcze raz!!:)

 

 

Ja też miałem w swojej e91 drewno a teraz jest tak jak u klagosza M3 look :8) To co musisz zrobić to zdemontować listwy, wysłać je do kolegi KoKoSa a On już wszystko za Ciebie zrobi :wink: Polecam, nie pożałujesz :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też miałem w swojej e91 drewno a teraz jest tak jak u klagosza M3 look :8) To co musisz zrobić to zdemontować listwy, wysłać je do kolegi KoKoSa a On już wszystko za Ciebie zrobi :wink: Polecam, nie pożałujesz :cool2:

 

Ok zagadam do niego:) dziekowa!

Edytowane przez tomm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Widzialem,ze masz takie listwy jak w m3 i doczytalem,ze sam je obszywales. Ja natomiast w swojej mam jakies drewno i koniecznie ale to koniecznie chcialbym zmienic na takie jak u Ciebie. Powiedz mi jesli bede chcial to dac do obszycia to jakie materialy ewentualnie musze kupic?! jak wyglada w ogole sprawa od pierwszego kroku zeby sie za to zabrac?? Dziekowa jeszcze raz!!:)

...

Spoko :wink:

 

Co do listw to nigdzie nie napisałem że sam obszywałem :twisted: tak jak kolega Damian napisał obszywał mi je KoKoS

Ja pewno będę miał na sprzedaż komplet listw obszytych skórą carbonową za niedługo, pod nawi przed liftową na sprzedaż jakby co to dezwij się na PW ale to w przyszłym tygodniu.

 

...

 

Ja też miałem w swojej e91 drewno a teraz jest tak jak u klagosza M3 look :8) To co musisz zrobić to zdemontować listwy, wysłać je do kolegi KoKoSa a On już wszystko za Ciebie zrobi :wink: Polecam, nie pożałujesz :cool2:

Dokładnie ;)

Kolejne taile :8) :

1. Nowa listwa tunelu z kontrolerem IDRIVE LCI

 

Dorwałeś w zestawie z kontrolerem? Czaiłem się na taką w szlifowanym aluminium i nie mogłem dorwać :8)

Tak dokładnie tą co dodałem na zdjęciu z kontrolerem ;)

Moją niestety już ci nie odsprzedam bo dana do obszycia :twisted:

Tak z ciekawości czy ten kontroler będzie również pasował do Navi Buisness czy tylko Professional, mam na myśli pełną funkcjonalność przycisków?

No nawi LCI Buisness jest ten sam więc prawdopodobnie będzie pasował.

Pięknie k**** pięknie :8) :8) :twisted:

 

Pzdr.

Ale że co :mrgreen: ?

HEHE dzieki ;)

Czy kokos ma jakas stronke internetową / ofertę ??

 

sorki za OT !

Spoko, proszę:

http://www.moto-spa.com.pl/

___________________________________________________________

EDIT:

Jesli sie nie myle : http://www.moto-spa.com.pl/

Pzdr

dokładnie - nie mylisz się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie różnica i tak jest mocno widoczna, poza tym to nie jest maksymalne ustawienie hero 3 Black edition więc nonsensem jest to porównywanie.

 

To tak jak wziąć 320d i M3, dieslem będziesz jechał na maksa a M3 równo z nim i napiszesz ze tak samo jeżdżą przy tej prędkości :D

 

A no i najwieksza różnica jest w nocy. Wiadomo ze hero 2 nie jest złe, do niedawna było najlepsze ale hero 3 jest znacznie lepsze i tego tez nie ma co negować.

 

P.S. Odnośnie listw - zapraszam wszystkich :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Odnośnie listw - zapraszam wszystkich :mrgreen:

Klagosz to Ty masz po cześć jakby demo car :)

Ale te modyfikacje z programem, wydechem super - będzie i dźwięk i moc !!!

Mam cały układ od MG i dodam, że są to dobrze zorganizowani, pozytywnie zakręceni w swojej dziedzinie specjaliści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos - w podpisie filmiku jest napisane ze ustawienia byly identyczne na obu kamerkach, ale klocic sie nie bede bo nie mialem w rekach gopro 3. Taki filmik wczoraj znalazlem to wrzucilem. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki malutki OT, Karol widziałem że kupiłeś gopro 3, zobacz na porównanie gopro 2 i gopro 3. Sam się czaiłem na gopro 3, ale po tym co widzę zostaję przy 2 :)

Według mnie różnica i tak jest mocno widoczna, poza tym to nie jest maksymalne ustawienie hero 3 Black edition więc nonsensem jest to porównywanie.

...

Kokos - w podpisie filmiku jest napisane ze ustawienia byly identyczne na obu kamerkach, ale klocic sie nie bede bo nie mialem w rekach gopro 3. Taki filmik wczoraj znalazlem to wrzucilem. Pozdrawiam

Sam jeszcze nie pobawilem się dużo ta kamerką więc opini jeszcze nie wystawie ale jakościowo widać że GOPRO HERO3 to pierwsza klasa :8)

Choć szczerze wątpię w to że producent wypuściłby na rynek produkt gorszy od poprzednika ;)

No i dużą zaletą jest WIFI kompatybilne z aplikacą w telefonie :cool2:

Ale te modyfikacje z programem, wydechem super - będzie i dźwięk i moc !!!

Mam cały układ od MG i dodam, że są to dobrze zorganizowani, pozytywnie zakręceni w swojej dziedzinie specjaliści :)

Też tak słyszałem :cool2:

Już się nie mogę doczekać :twisted:

 

...P.S. Odnośnie listw - zapraszam wszystkich :mrgreen:
...

Klagosz to Ty masz po cześć jakby demo car :)...

No ja czekam od KoKoS-a na jakiś prezent firmowy za zaganianie klientów ale jakoś nie mogę sie doczekać :twisted: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku, to chyba każdy jest ciekaw jak to wyjdzie. Także zaraz po zmianach prosimy o filmik :). A może i nagrać lepiej przed i po wymianie? Oczywiście jak znajdziesz chwilkę wolnego :8)
Szerokości przyczepności i wszystkiego dobrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku, to chyba każdy jest ciekaw jak to wyjdzie. Także zaraz po zmianach prosimy o filmik :). A może i nagrać lepiej przed i po wymianie? Oczywiście jak znajdziesz chwilkę wolnego :8)

 

Ja myślę, że to nawet będzie obowiązek pokazać jakiś filmik. :D Karolu mam nadzieje, że opiszesz jak wrażenia po modyfikacji, a przede wszystkim odczucia słuchowe. Na fabrycznym wydechu dźwięk 3.0 bi-turbo nie odzwierciedla mocy auta, ale nawet fajnie "mruczy". :) To niczemu nie szkodzi gdy auto jest równie nie pozorne z wyglądu, ale do twojego auta to on w ogóle nie pasuje. Będzie to pierwsze BMW 3 Diesel M-Performance. :cool2:

 

P.S.

Może da się układ tri-turbo założyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam od KoKoS-a na jakiś prezent firmowy za zaganianie klientów ale jakoś nie mogę sie doczekać :twisted: :!:

 

Jakiś zestaw nalepek znajdziemy :mrgreen: :) A tak poważnie to coś pomyślimy :wink: I zaproszeń też było kilka :evil:

 

 

Kokos - w podpisie filmiku jest napisane ze ustawienia byly identyczne na obu kamerkach, ale klocic sie nie bede bo nie mialem w rekach gopro 3. Taki filmik wczoraj znalazlem to wrzucilem. Pozdrawiam

 

No właśnie i o tym mówię, że Hero 3 ustawili jak jak Hero 2, tylko że dla dwójki to był maks a dla trójki "pół gwizdka".

Hero 3 jest w stanie kręcić nawet z rozdzielczością 1920 x 1440, lub w full hd 1920x1080 60fp.

Szkoda że nie zrobił typowego porównania w nocy, ja byłem z Hero 3 na podświetlanym stoku jak było ciemno i jakość uważam za super. Poza tym lepszy mikrofon i wbudowane WiFi to o czym napisał Karol. Jak ktoś już ma Hero 2 i nie jest to jego narzędzie pracy to może nie być sensu zmiany, ale jak ktoś teraz kupuje to warto rozważyć zakup hero 3.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, przylacze sie do offopica jaki na chwile panuje w Twojej galerii i mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ;)

 

... w sumie napisalem stos pytan wszedlem na google i sam sobie na nie odpowiedzialem ;)

 

jedyne co rozwala w tej kamerce to cena:

http://allegro.pl/kamera-gopro-hd-hero-3-black-faktura-w-wa-i3012837786.html

prawie 1000 zl wiecej niz hero2.

 

Czy to wszystko jest warte tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hobby jest warte każdej ceny

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.