Skocz do zawartości

e87 japanrot cypisek SKRADZIONO


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Na zimę 18" 225 40 x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 462
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

winter mode ON umyje auto to wrzuce Foto :) ale nic sie nie zmienilo letnie fele stały sie zimowymi :) jak auto bedzie grzeczne w zime to na wiosne dostanie nowe ladne koło :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te już się opatrzyły :) a na lato trzeba coś lekkiego i dobrego :) może zostanie zmieniona szerokość ogumienia :) w celu zmniejszenia masy elementów nieresorowanych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się znam na "moturach" :) A więc twój jest czerwony ..... jak w bmw, naped łańcuchem .... jak w bmw, tylny napęd ..... jak w bmw, posiada amortyzatory .... jak w bmw i widzę że masz wersję "deluxe" z kołami :wink: . Nakleji to +10 respect.

 

+ za numer bo lubię nr. 21, chodź więcej lubi 69 :norty:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę miesięcy temu mialem okazję się przejechać czymś podobnym (też HONDĄ :-)), b ciekawe doświadczenie dla odważnych. gratulacje

 

przebieg w motogodzinach?

 

 

Przecież widać ze funkiel nówka nie śmigana :)

 

Ładny sprzęt, Graty :)

 

chodziło o to czy ma licznik bo zwykle w takich moto licznika nie ma a przebieg mierzy się w godzinach pracy silnika modulem zamontowanym np. gdzieś na ramie, (żeby wiedzieć kiedy zmienić olej) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyciagalem z pudełka obecnie przebieg 6mh polecam wszystkim którzy lubią adrenalinę i mają kondycję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz się tym bawić to jak najbardziej popieram. Ja osobiscie mam bzika na temat rowerów mtb, prawie jak motor tylko mam 2 konie :D

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz w podpisie rower tez lubię teraz mam taki am/ fr od Rocky Mountain.. ale startowałem w dh za młodych lat, później bike maratony a nawet parę uphill wyścigów. Jednak motocross to coś dla mnie. Fruwanie jest the best

Koniec offtopow trzeba kasę na kupkę i szukać 135i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
sprzedam zainteresowani piszcie PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie...

czy robic w tym czy sprzedac i porobić w innym... tez bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chlopaki

 

Styling 71 (kute skrecane)

 

czy

 

Styling 269 (performance) kilogram ciezsza sztuka od styling 71 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, przepraszam że tak późno zawitałem w twojej galerii ale wiesz że w galeriach za bardzo nie siedzę, auto znam ze spotów i wiem że nie idziesz na łatwiznę i dbasz o każdy detal :cool2: Czyżbyś chciał sprzedać jedynkę :o Czy po prostu się zastanawiasz :? Chyba jednak nie sprzedajesz bo ostatnio chwaliłeś się mi nowymi zakupami, także chyba jeszcze nie teraz, nie bój się nie zdradzę twojej tajemnicy, jak uznasz to sam się pochwalisz :) :wink: O nowym motocyklu też nic nie mówiłeś skromnisiu jeden :) :wink: Trzymaj tak dalej bo warto :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam zamieszam w nim ciutke jeszcze jedna czesc juz w drodze :) moze dzis bedzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.