Skocz do zawartości

E87 118d 2006r Włocławek - Baba prosi o pomoc :P


Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłam. Właściciel znalazł tę kartę pojazdu. Już się zdecydowałam na oględziny ale Pan poinformował mnie, że nie była garażowana - jedynie stała pod wiatą. Ma jakieś zacieki czy coś w ten deseń. Poza tym chyba była bita z tyłu, na błotniku szpachla czy coś takiego. Jednak wstrzymam się i poczekam jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

compact w średnim stanie w dieslu po liftingu radził bym.

chyba że jeden benzyna.

seat to już wieśwagenem trąci :D

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[MOD: przeczytaj regulamin forum w końcu i nie cytuj poprzedzających postów! nie będę więcej tego poprawiał...]

 

Dzięki. Właśnie poczytałam sobie o nich na tym i Saaba forum. Ja chyba się poddam i w ogóle niczego nie kupię. Mam już serdecznie dość tych wszystkich kantów i oszustw. Zostanę przy starym, poczciwym Lanosie, którego znam od wyjazdu z salonu. Przecież kupowanie używanego samochodu, to masakra, loteria i paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

chyba że masz kogoś kto się na tym zna.

albo do Niemiec pojedziesz aby nie do Turka.

musisz się zorientować w tym temacie.

zamiast 1er możesz w tej kasie super kompakta kupić :D

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saab 9-3 (ewentualnie w kombi po lifcie). Jutro jadę do Płocka oglądać 4 sztuki.

 

Ech szkoda, zależało mi na BMW. Może kiedyś...

 

Czarne kombi 9-3 diesel ma na sprzedanie brat mojego kolegi. Kupil go nowego w salonie. Nie znam szczegółów ale mogę się dowiedzieć jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kupowanie używanego samochodu, to masakra, loteria i paranoja.

Jeśli nie masz nikogo kto jest w stanie kupić pewne auto to sugeruję skontaktować się z firmą, która się tym profesjonalnie zajmuje. Nie będę tu robił darmowej reklamy ale są takie.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda ze za dobre sprawdzone auto trzeb więcej zapłacić niż za 'okazje z allegro ' co później okazuje się ze jest z dwóch składane albo ma prawie 0,5mln km przejechane w rzeczywistości,a u nas w Polsce niby ma 150tys km i człowiek się dziwi jak to możliwe ze BMW przy takim przebiegu się sypie jak on naprawdę ma już 4 razy tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą zagwozdką zagwozdką jest pytanie:

Czemu na niemieckich portalach ceny BMW 1 zaczynają się od 9tys euro a w Polsce od 7tys euro - gdzie koszta sprowadzenia, opłat itd? :P Ok, odpowiadam sobie sama - 99% tych "okazji" było sprowadzone na zasadzie "złóż to sam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiesz? Ponieważ te po 7k przyjechały na lawecie z Francji ,Włoch czy z Angli, i jak sie domyślasz nie bardzo były całe:).Mając takie pieniądze może zainteresuj się E46 w tych pieniądzach przy odrobinie cierpliwości omijając oczywiście Radom,Płock,Gniezno i jeszcze kilka miłych miejsc kupisz coś sensownego.A kupowanie gniotów składanych z 2 lub 3 psuje tylko opinie o tej pięknej marce.I naprawde nie warto patrzeć na cene czy rocznik, ale tylko i wyłącznie na stan autka.

Jeżeli Masz kogoś kto ogarnia temat BMW weź go ze sobą niech zobaczy czy ten egzemplarz nadaje się do kupna czy jednak nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dla mnie największą zagwozdką zagwozdką jest pytanie:

Czemu na niemieckich portalach ceny BMW 1 zaczynają się od 9tys euro a w Polsce od 7tys euro - gdzie koszta sprowadzenia, opłat itd? :P Ok, odpowiadam sobie sama - 99% tych "okazji" było sprowadzone na zasadzie "złóż to sam".

 

te światłe wnioski co powyżej i poniżej napisałem stronę wcześniej :mrgreen:

trzeba tylko całość przeczytać :wink:

 

Jak to nie wiesz? Ponieważ te po 7k przyjechały na lawecie z Francji ,Włoch czy z Angli, i jak sie domyślasz nie bardzo były całe:).Mając takie pieniądze może zainteresuj się E46 w tych pieniądzach przy odrobinie cierpliwości omijając oczywiście Radom,Płock,Gniezno i jeszcze kilka miłych miejsc kupisz coś sensownego.A kupowanie gniotów składanych z 2 lub 3 psuje tylko opinie o tej pięknej marce.I naprawde nie warto patrzeć na cene czy rocznik, ale tylko i wyłącznie na stan autka.

Jeżeli Masz kogoś kto ogarnia temat BMW weź go ze sobą niech zobaczy czy ten egzemplarz nadaje się do kupna czy jednak nie bardzo.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki. Właśnie poczytałam sobie o nich na tym i Saaba forum. Ja chyba się poddam i w ogóle niczego nie kupię. Mam już serdecznie dość tych wszystkich kantów i oszustw. Zostanę przy starym, poczciwym Lanosie, którego znam od wyjazdu z salonu. Przecież kupowanie używanego samochodu, to masakra, loteria i paranoja.

 

Nie można się tak szybko poddawać. Ja 3 miesiące auta szukałem. Proponuje szukać w Niemczech, w okolicy Berlina (mamy w końcu autostradę więc można w 1 dzień ogarnąć).

 

Jak się przesiądziesz z Lanosa do BMW to stwierdzisz, że warto było szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślicie, że nietaktem byłoby poproszenie o testy ciążowe żony/partnerki + zdjęcia USG dziecka? To prawie jak z vin'em ;)

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślicie, że nietaktem byłoby poproszenie o testy ciążowe żony/partnerki + zdjęcia USG dziecka? To prawie jak z vin'em ;)

 

 

Tak, ale nie przy żonie. Nie wiadomo kto jest matką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czytam te wasze posty panowie i śmiać mi się chce! Czytając to to można dojść do wniosku że z Włoch i Francji to trzeba od razu skreślić auta bo tam to już same szroty :shock: :D Przestańcie siać jakieś bzdurne stereotypy,zarówno we włoszech jak i we Francji można kupić dobry samochód jak i w niemczech też można trafić zajechanego strucla włosi też potrafią dbać o auta a niemcy potrafią nie dbać,prawdopodobieństwo trafienia egzemplarza w przyzwoitym stanie i z dość małym przebiegiem jest moim zdaniem podobne we Włoszech jak i w niemczech pozdr Edytowane przez maciek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.