Skocz do zawartości

Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup


Duffy

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze :p jak to polega bo 20 % to jest tylko 20 % przepuszczalności światła? a szyba ściemnia się o 80% a 05 % to jest 05 przepuszczalności a szyba się ściemnia o 95 %?

 

Wiem tylko tyle że i tak traci się za to dowód rejestracyjny :)

 

Nie doktoryzowałem się nad tym nigdy , ładnie wygląda i to mnie interesuje

 

No wiem to ja i pewnie każdy inny :D ale musze dokładnie ogarnąć, bo trzeba to jakoś poprawić według mnie.. :wink: i teraz tak albo 20 cały bok albo 20 tylny bok a przednie bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa miesiące nie pisałem tutaj, w sumie nic ciekawego się z samochodem nie działo przez ten czas. To co się działo to :

- Nowe tylne opony te same, czyli bridgestone potenza, stare dosłownie nie miały bieżnika już.. Teraz jeździ się całkiem inaczej, samochód trzyma się drogi tak jak powinien :D wcześniej lekki deszcz i zakręt pod kątem 90 stopni i prędkość ok 30km/h i w poślizg potrafił wpaść.. Teraz jazda to bajka :norty:

- Rozjaśniłem tylne boczne szyby, folia 20. Więc jest teraz tył 5, tylne drzwi 20 i przód 50, teraz jest sporo lepiej jest przejście o jakie mi wcześniej chodziło :wink: chociaż zależy jak się stanie tak widać, czasami w ogóle nie widać różnicy pomiędzy przodem a tyłem, tył sporo się rozjaśnił i to jest na plus :wink:

- Uporządkowałem wszystkie kable od zasilacza oraz skrzyni, zasilacz przymocowałem do skrzyni :wink: Jeszcze denerwuje mnie latająca skrzynia, ale nie chce jej przymocowywać do foteli czy podłogi w bagażniku, szkoda mi robić jakieś dziurki

- Jedynka przebyła ostatnio sporą trasę, bo aż do poznania w poszukiwaniu X3-jki F25 :wink: , czyli ode mnie 500km w jedną stronę, więc 1000km w dwie sprawdziła się doskonale :wink: a spalanie wręcz śmieszne... w pierwsza stronę 5.5 przy prędkościach 80-120-140 a w drugą stronę 6.5 przy prędkości non stop 180-200 na autostradzie :wink:

- Wymieniłem czujnik przednich klocków, bo padł

- Podkleiłem przednie maty w drzwiach, bo woda lała mi się do środka od kierowcy i pasażera podczas mycia.. Teraz już jest dobrze :wink:

 

To chyba na tyle :wink: jak coś sobie jeszcze przypomnę to napisze

aa i dwie nowe fotki na pierwszej stronie tak pstryknięte :wink: niestety autko brudne na nich, ale przedwczoraj było myte a fotki sprzed tygodnia jakoś :wink:

 

# Jeszcze sobie przypomniałem, jak dobrze pójdzie to na wiosnę wlecą jakieś 18" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Kurcze... jak patrzę na twój przód to coraz większą mam ochotę na czarne nerki w swoim :) (ten sam kolor) Fajnie to wszystko u Ciebie wygląda z ciemnymi szybkami i tymi felgami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... jak patrzę na twój przód to coraz większą mam ochotę na czarne nerki w swoim :) (ten sam kolor) Fajnie to wszystko u Ciebie wygląda z ciemnymi szybkami i tymi felgami.

Dzięki :wink: :oops:

A co do nerek to rób i się nie wahaj :wink: Ja też się wahałem z początku, ale jak zrobiłem to już bym nie zamienił na tamte nerki, czarne dodają mu agresywności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej męczą zderzaki MPakiet

A no m-pak to jednak coś :wink: ja jak na razie to planuje felgi 18" a zderzaki to może kieeedyś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zakończył temat szybek ?

Jak pisałem, rozjaśniłem tył :wink: Teraz jest przejście, którego wcześniej niestety nie było widać, bo tylne szyby to były smoły..

Teraz jest znacznie lepiej :wink:

Zależy jak słońce świeci, bo czasami nie widać różnicy między przednimi szybami a tylnymi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duffy, o jakich felgach myślisz? :)

 

PS Zrobiłbyś jakąś wspólną sesję jedynki z X3 :)

 

O rzadko spotykanych i trudno dostępnych w serii 1

A mianowicie 313 Performance :wink: :norty: Te felgi po prostu prześladują mnie i męczą psychicznie :norty: muszę je zdobyć :mrgreen:

Na pewno zrobię i wrzucę tutaj zdjęcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były ostatnio na allegro , wrzucałem nawet link na forum

Wiem Kamil widziałem :wink: , ale niestety w tym czasie szukaliśmy X3-jki F25. No i kupiliśmy, więc trzeba odrobić te pieniądze, bo nie mały wydatek jednak. Teraz i tak zbliża się zima :| ale mam nadzieję, że na wiosnę właśnie wlecą 18" :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze allegro śledzę codziennie i wzór performance w 18" do jedynki wtedy widziałem pierwszy raz ...

Wiadomo były inne piorytety , ale może komuś się znudzą i wystawi :D

Jak będę zmieniał koła na zimowe to założe do e87 felgi z e90 właśnie perofrmacne 313 i zrobię zdjęcia bo aż ciekawy jestem jak by wyglądała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze allegro śledzę codziennie i wzór performance w 18" do jedynki wtedy widziałem pierwszy raz ...

Wiadomo były inne piorytety , ale może komuś się znudzą i wystawi :D

Jak będę zmieniał koła na zimowe to założe do e87 felgi z e90 właśnie perofrmacne 313 i zrobię zdjęcia bo aż ciekawy jestem jak by wyglądała

 

Wiem niestety.. Sam często przeglądam allegro i też je po raz pierwszy zobaczyłem, ale i tak nie będę ich kupować w Polsce a tym bardziej na allegro, chyba że coś się trafi :wink: Załóż i porób fotki, tylko Twoje to 19" :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich ;)

Ostatnim czasem bardzo przy 1 nic się nie działo, brak czasu niestety.. na forum tez zaglądam na chwile i uciekam..

a więc to co się działo to :

- serwis filtry, oleje, itp..

- zdjęta folia z szyb

- nerki z czarnego matu w czarny połysk

to chyba tyle.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie w następnym tygodniu wleci gruby mod do środka :norty:

 

Before

http://img203.imageshack.us/img203/5610/img0527fc.jpg

 

 

After

http://img594.imageshack.us/img594/594/img0023vr.jpg

 

Mi się bardziej widzą w połysku :cool2: :norty:

 

A i bliżej weekendu jak się zrobi wreszcie ciepło wysprzątam trochę w środku porobię jakieś fotki i wrzucę, bo do tej pory nie znalazłem chwili by to zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beta z moich okolic :cool2: Skory beda czy moze czarna podsufitka :?:

 

a można wiedzieć skąd jesteś? :D

skóry są fabryczne :cool2:

podsufitka jak na razie nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Chełma, dziś był zlot miłośników bmw w Sitańcu :D .

Już wiem byłem u Ciebie w temacie i ogarnąłem po tablicach :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jeśli to faktycznie podsufitka... to mam wymianę za sobą... jak będziesz miał pytania to się polecam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to faktycznie podsufitka... to mam wymianę za sobą... jak będziesz miał pytania to się polecam ;)

Niestety, ale nie :wink:

jak wszystko dobrze pójdzie to w następny weekend będzie wszystko już założone lub po weekendzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.