Skocz do zawartości

Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup


Duffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czarne nerki, ciemne szyby :) Duffy przechodzi na ciemna strone mocy :) :cool2:

:norty: :norty: :norty: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na stronę 1sza, nowe zdjęcia :wink: fotograf ze mnie żaden, ale zawsze coś :wink:

szyby przyciemnione w poniedziałek zostały, ale nie mogłem się zebrać, żeby wrzucić zdjęcia.

Nie wiem czy nie przesadziłem trochę z tylnymi bocznymi, mogłyby być jaśniejsze, ale się posłuchałem pana który to robił, bo radził mi tak ściemnić tył, a ja chciałem zrobić zejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód też jest przyciemniony bo nie widze

Przód też jest, najjaśniejszą folią, zależy pod jakim kątem się patrzy, raz widać jakby w ogóle nie była ruszana raz ciemno.

Szyby wyszły podobnie jak u mnie, choć ja teraz zrobiłbym już inaczej (przyciemnil na 20%-30% wszystkie szyby) , ale z racji tego, że autko idzie na sprzedaż to już nic nie zmieniam :)

Właśnie chciałem takie zejście, że tylna najmocniej potem jaśniejsze tylne i przód najjaśniejszą, ale ten pan mi doradził tak i teraz w sumie żałuje... No nic może kiedyś tył rozjaśnię :wink:

powiem ci tak :) kolor masz z.a.j.e.b.i.s.t.y :)

ale wg mnie tyl troche za ciemno :P

Dzięki :wink:

Wiem właśnie :| tył przesadzony.. mogłem zrobić jednak po swojemu a nie słuchać rad tego pana :|

Zobaczymy może rozjaśnimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np tutaj widać, że jest przyciemniony i przód, jak mówiłem zależy z jakiej strony się patrzy itp.

http://img717.imageshack.us/img717/1219/img0584jp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem nie warto sluchac rad innych :mrgreen:

 

ja u siebie tez planuje sciemke szyb ale delikatnie :) tak jak Kamil w swojej 3er :) z racji ze mam sreberko to bedzie wygladalo wg mnie super :) nie chce za ciemno bo misiaki beda sie czepiac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

według mnie trzeba było wszystkie szyby jednakowo

 

luko ja u ojca w e60 srebrna zawiozłem do przyciemnienia i jest kocur :)

 

to ja poprosze o namiary na firme ktora to robila :) i o % sciemki oraz rodzaj folii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem nie warto sluchac rad innych :mrgreen:

 

ja u siebie tez planuje sciemke szyb ale delikatnie :) tak jak Kamil w swojej 3er :) z racji ze mam sreberko to bedzie wygladalo wg mnie super :) nie chce za ciemno bo misiaki beda sie czepiac :P

No niestety :| teraz żałuje.

No na Twoim sreberku to będzie się nieźle prezentować :norty:

Według mnie 20% wygląda najlepiej na samochodzie , warunek wszystkie boczne szyby !

 

Ja w poprzednim aucie miałem tak zrypane auto folią że aż wypowiadać mi się nie chce , jak by mi ktoś szyby pomalował a wieczorem jazda jak z zamkniętymi oczami

właśnie była ta folia 20 i sobie od razu pomyślałem o Tobie kamil, że Ty tak masz w 3jce :wink: no i już byłem zdecydowany na taką operację, ale gościu mi polecił inaczej i teraz żałuje, bo nie wiedziałem, że wyjdzie aż tak ciemno..

 

Ogólnie chciałem zrobić tak, że tył najmocniejsza potem tylne szyby tą 20 i potem przednia najjaśniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie ma się podobać nie nam , zrób zdjęcie całego boku auta to wtedy się wypowiem już całkiem

 

20% niby nic jak patrzysz na próbkę a po przyciemnieniu wygląda według mnie najlepiej

 

Tak czy siak nigdy nie wiem czy mnie widać w samochodzie czy nie bo dziwnie się ludzie patrzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie ma się podobać nie nam , zrób zdjęcie całego boku auta to wtedy się wypowiem już całkiem

 

20% niby nic jak patrzysz na próbkę a po przyciemnieniu wygląda według mnie najlepiej

 

Tak czy siak nigdy nie wiem czy mnie widać w samochodzie czy nie bo dziwnie się ludzie patrzą

 

Ja ogólnie od razu aby wyjechałem samochodem z tego warsztatu odniosłem wrażenie, że za ciemno... i nie to co chciałem osiągnać..

No właśnie niby to było nic, ale na samochodzie całkiem inaczej, wiem bo tak mi się zdaję właśnie, że mój kolega ma oklejony samochód, tylko on sam nie wiedział jaka folia bo to jego brat był oklejać.

Mi się wydaje, że raczej słabo Cie widać :wink: a efekt pewnie fajny, tak samo jak i u mojego kolegi

 

Tylko on ma srebrny i ma chyba tak zrobione, że tylna najmocniej a potem 20 miałem zrobić tak jak on bo miałem jego certyfikat i z pośpiechu zapomniałem go zabrać ze sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przypadnie ci to do gustu to masz dwie możliwości

Rwać sam przód i robić tak jak tył lub rwiesz wszystko i robisz tak jak Ty chcesz a nie jak osoba która montuje

Pojezdzij , przemyśl temat bo szkoda na szybko wszystko robić .

Jeszcze co do folii 20% problemów z policją jak narazie nie miałem pomimo że kilka razy już mnie zatrzymali to o szybach cisza.

 

Jak zrobisz samochód "nergala" to możesz być częściej przez misiaczków lubiany

 

Raczej słabo widać kto siedzi w środku , ale według mnie to plus bo nie lubie jak ktoś się na mnie patrzy a takto ja mogę bezkarnie na kogoś patrzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przypadnie ci to do gustu to masz dwie możliwości

Rwać sam przód i robić tak jak tył lub rwiesz wszystko i robisz tak jak Ty chcesz a nie jak osoba która montuje

Pojezdzij , przemyśl temat bo szkoda na szybko wszystko robić .

Jeszcze co do folii 20% problemów z policją jak narazie nie miałem pomimo że kilka razy już mnie zatrzymali to o szybach cisza.

 

Jak zrobisz samochód "nergala" to możesz być częściej przez misiaczków lubiany

 

No jeszcze pomyśle właśnie poprzyglądam się, bo to zależy pod jakim kątem ten przód czasami ciemno czasami jasno... jakby nie była ruszana..a tył? za ciemno stanowczo, bo widziałem kilka samochodów z takimi szybami i mi się nie podobały, a tutaj po prostu wyszło to samo. Jak patrzę na cały bok auta to tył po prostu ciemnota, podchodzę przyglądam się i nic nie widać tylko i wyłącznie odbicie..

Myślę, żeby właśnie ściągnąć folie z tylnych drzwi i założyć 20 a co do przodu to nie wiem czy 20 czy zostawić tą co teraz jest

 

Raczej słabo widać kto siedzi w środku , ale według mnie to plus bo nie lubie jak ktoś się na mnie patrzy a takto ja mogę bezkarnie na kogoś patrzyć :D

co prawda do prawda :D u mojego kolegi właśnie jest tak chyba, że tylna max potem tylne 20 a nie wiem jak przód albo 20 tez albo najjaśniejsza, w każdym razie ja nie chce smoły a tylne szyby wyszły jak smoła. Tylną zostawiłbym tylko te drzwiowe ehh..

 

Jeszcze jutro sobie popatrzę i najwyżej zadzwonię do tego gościa i pogadam z nim sobie. A co do zdjęć to najwyżej jutro wrzucę fotki boku, to zobaczysz :wink:

ogólnie od razu te tylne boczne szyby były za ciemne jak dla mnie.. teraz raczej jestem przekonany, że mój kolega ma 20 tylne boczne, a nie chce mi się teraz lecieć do samochodu łapać ten certyfikat i sprawdzać... jutro na spokojnie popatrzę, może zadzwonię do gościa i się zgadam z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze :p jak to polega bo 20 % to jest tylko 20 % przepuszczalności światła? a szyba ściemnia się o 80% a 05 % to jest 05 przepuszczalności a szyba się ściemnia o 95 %?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaśnij boki przód i tył po 20% i będzie :cool2:

 

Ale wcześniej wstaw zdjęcia całego boku , bo może tragedii nie ma

 

Powiem Ci tak kamil :wink:

zależy jak się patrzy, jutro wstawię 2 zdjęcia z 2 stron i będziesz widział, że z jednej strony jest tak, że będzie ciemny przód a z drugiej jakby nie ruszany był w ogóle :wink:

i jak dla mnie to ten tył na serio jest za ciemny.. jutro zadzwonię do kolesia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze :p jak to polega bo 20 % to jest tylko 20 % przepuszczalności światła? a szyba ściemnia się o 80% a 05 % to jest 05 przepuszczalności a szyba się ściemnia o 95 %?

 

Wiem tylko tyle że i tak traci się za to dowód rejestracyjny :)

 

Nie doktoryzowałem się nad tym nigdy , ładnie wygląda i to mnie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo poszedłem po ten certyfikat do samochodu i koleś wypisuje tylko na tylne szyby.

U mnie jest folia 05 czyli u mnie tylne są walnięte na 95 % i przepuszczalność światła to tylko 5 %?

a u kolegi 05,20 czyli tylna na 95 % i przepuszczalności tylko 5 % światła a boczne na 80 % a przepuszczalności maja 20 %?

dobrze czaje :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.