Skocz do zawartości

UKRADLI DZIŚ W NOCY BMW e91 MOJE CZARNE!!! ZNALAZŁO SIĘ :D:D


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś coś widział wie proszę o informację do mnie :((((( Znak szczególny to mały wgniot na przedniej masce oraz plama zamalowana na zderzaku przy lewym reflektorze i wiele innych znaków. Miejsce kradzieży KRAKÓW NOWA HUTA Edytowane przez alvarokr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może zadzwonią na wykupkę .To ostatnio modny sposób zarabiania . Było w mojej okolicy kilka takich przypadków ostatnio .

Chcieli 8.000 zł .

 

Współczuję i mam nadzieję ,że AC było wykupione .

 

Pozdrawiam.

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jest. A słyszałem nad ranem przebudziłem się gdy jakieś auto ktoś odpalił i odjechał :/ tym razem nie chciało mi się wstać..szkoda bo bym wpadł pewnie w szał i pozabijałbym ://// Fotek nie mam. Znakiem szczególnym mało widocznym jest mały wgniot na masce z prawej strony znaczka bmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba dosc czesto slyszy sie ze komus podwineli auto...wspolczuje ci. Skad jestes? Wyciagneli ci z garazu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ja zaprojektowałem sobie taki moduł z powiadomieniem gsm i w każdym momencie mogę sprawdzić gdzie znajduje się moje auto! dostaję informację zwrotną smsem z linkiem do mapy i wskazanym miejscem auta.

A jak odłączą aku to jeszcze dwie doby działa na własnym zasilaniu.

 

Mam nadzieje że się znajdzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt to przykre strasznie :|

 

co do znalezienia auta to na pewno się znajdzie tyle ,że na all..gro w częściach.Niby skąd się biorą te wszystkie części.

 

Mi jak ukradli nowy rower i facet się nagrał na monitoringu to policja powiedziała ,że mam sobie go szukać na targowiskach i na portalach aukcyjnych - żenada :mad2:

 

Rozumiem co się czuje jak wychodzisz , patrzysz a tu .........nie ma , jakby człowiek dorwał tych ......... to by poczuł straszną ulgę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos policji, kiedyś jak miałem jeszcze mitsubishi babeczka na parkingu w centrum handlowym przytarła mi cały lewy bok, ktoś miły zostawił mi kartkę z rejestracją (ZSZ88NP) - srebrna Navarka - do dziś pamiętam.

poszedłem z tym na policje... dałem im numer rejestracyjny i po jakim czasie sprawa została rozwiązana... 7 miesięcy!!! czyli wtedy gdy śmigałem już sobie e90tką...

a ile AC Ci wypłaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ciągu 12h od kradzieży się nie znajdzie to potem już coraz mniejsze szasne.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac pod koniec roku u znajomego w Moskwie, tez miał taki przypadek ze mu z pod domu w nocy buchneli nowe a8, po czym z rana okolo 9:00 zglosil to "firmie", od ktorej dostaje i oplaca co miesiac fakture za "doradztwo prawne", został przeproszony i "ktos" powiedzial zeby sie nie martwil, ze zaszla jakas pomylka i ze w ciagu 3h (zaznaczam ze w Moskie sa starsznie duze korki i zdarza sie czasem ze przez cały dzien jest problem przejechac cala Moskwe) samochod bedzie w miejscu z ktorego zginal, prawie po 3h pod dom podjechala laweta, na niej a8 wypucowane w srodku i na zewnatrz - lepiej niz nowy samochod w salonie, z "kluczem" dorobionym GRATIS i butelka wodki Snow Leopard, po czym za chwile miał telefon z potwierdzeniem ze samochod jest juz pod domem i zapewnieniem, ze moze juz samochodu nie zamykac w Moskwie, bo juz jest znany i to sie nie powtorzy! Czulem sie dziwnie, byl dreszczyk emocji, ale bylem rowniez pod wrazeniem szybkosci dzialania, zwlaszcza ze znajomy wykonal tylko 1 telefon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poszedł na częsci. Jest duży zbyt i bezpieczniej dla złodziei, nikt tego w naszym kraju nie kontroluje. Samochodu pewnie nie odzyskasz, ale często po jego sprzedawanych elementach, można trafić na sprawców. Co do odszkodowania to czeka ciebie ze 2 może 3 miechy zwłoki. Najpierw muszą się zakończyć czynnosci policyjne- minimum 30 dni. Pózniej kwity idą do prokuratury, która ma następne 30 dni na sporządzenie dwóch zdań, że umorzono sprawę z powodu niewykrycia sprawców. Dopiero wtedy rozpoczyna się indiański taniec z TU co do zasadnosci i wysokosci odszkodowania. Lekko nie będzie, niestety przechodziłem to piekiełko, rozumiem co czuje człowiek, któremu skradziono samochód. Wyglądasz przez okno, a tu puste miejsce. Straszne uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele odebrałem czarne e91 i czytam to z przerażeniem! Zaraz zacznę szukać jakiś zabezpieczeń GPS albo jeszcze czegoś innego. Współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.