Skocz do zawartości

(E39) Mój mały potworek :D 540i


krys32

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że takie operacje są możliwe i ludzie robią takie rzeczy, ale ja jednak wole ori :wink: wiesz jak to później wygląda przy sprzedaży, patrzysz po VIN-ie automat, w tu manual :shock: ja bym osobiście czegoś takiego nigdy nie kupił :shock:

U mnie wgrę przy zakupie wchodzi jeszcze 330 Ci e46, osiągi identyczne, a koszty utrzymania jakby nie patrzeć mniejsze :wink: i auto bardziej zwrotne do.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety kolego, ale jesteś w błędzie. Miałem przyjemność złapać się z 330ci i została. Papier to tylko papier. Fakt, że moja troszkę podciągnięta od serii, ale myślę, że i tak by dała radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takie operacje są możliwe i ludzie robią takie rzeczy, ale ja jednak wole ori :wink: wiesz jak to później wygląda przy sprzedaży, patrzysz po VIN-ie automat, w tu manual :shock: ja bym osobiście czegoś takiego nigdy nie kupił :shock:

U mnie wgrę przy zakupie wchodzi jeszcze 330 Ci e46, osiągi identyczne, a koszty utrzymania jakby nie patrzeć mniejsze :wink: i auto bardziej zwrotne do.. :twisted:

 

Jakoś mnie sprzedaż auta by nie obchodziła. To auto za ponad 3-5lat będzie wchodziła na granice 14tys bo 540i zawsze będzie już trzymała podobną cenę. Chyba, że ktoś ją będzie utrzymywał w super stanie to granice 20tys są do osiągnięcia, ale to jeszcze trzeba poczekać jak e39 stanie się jak e34. Tam za dobry silnik trzeba już zapłacić sporo jeśli jest zadbany egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jej, ale się rozwodzicie nie wiadomo nad czym.

Auto jest na sprzedaż i tyle.

Nie odpowiada komuś trudno, a nie takie pieprzenie.

To nie jakieś bóstwo żeby to czcić tylko samochód do wożenia 4 liter.

Gratuluję znalezienia V8 w manualu.Bo szczerze jak żyję to jedyne V8mki z wajchą jakie widziałem to E39 M5.Nie wiem czy w ogóle fabryka zestawiała manual z 3,5 i 4,4,raczej same automaty.

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci których to nie interesuje :evil:

PS.I co Krystian dzieje się coś,jakieś zainteresowanie?Czy tylko sami maruderzy z tysiącami linków z Allegro jw?

Jak będę miał chwilę to zadzwonię.Ostatnio zaganiany jestem, w robocie też i jeszcze chory do tego.No i w niedzielę latam jako wolontariuszWOŚP :cool2:

Skąd masz tą Omegę? :wink: :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję znalezienia V8 w manualu.Bo szczerze jak żyję to jedyne V8mki z wajchą jakie widziałem to E39 M5.Nie wiem czy w ogóle fabryka zestawiała manual z 3,5 i 4,4,raczej same automaty.

 

Wydaje mi się że wychodziły w manualu i to z 6-biegową skrzynią. Jeżeli się mylę poprawcie mnie :wink:

 

Co do autka, szkoda że sprzedajesz bo ładne jest i sporo serca chyba w nie włożyłeś :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, ale się rozwodzicie nie wiadomo nad czym.

Auto jest na sprzedaż i tyle.

Nie odpowiada komuś trudno, a nie takie pieprzenie.

To nie jakieś bóstwo żeby to czcić tylko samochód do wożenia 4 liter.

Gratuluję znalezienia V8 w manualu.Bo szczerze jak żyję to jedyne V8mki z wajchą jakie widziałem to E39 M5.Nie wiem czy w ogóle fabryka zestawiała manual z 3,5 i 4,4,raczej same automaty.

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci których to nie interesuje :evil:

PS.I co Krystian dzieje się coś,jakieś zainteresowanie?Czy tylko sami maruderzy z tysiącami linków z Allegro jw?

Jak będę miał chwilę to zadzwonię.Ostatnio zaganiany jestem, w robocie też i jeszcze chory do tego.No i w niedzielę latam jako wolontariuszWOŚP :cool2:

Skąd masz tą Omegę? :wink: :mrgreen:

 

Oczywiście, że wychodziły w manualu, zarówno 535i jak i 540i, i o dziwo można zawsze znaleźć parę egzemplarzy na mobile.de czy autoscout24.pl, zapraszam do lektury :wink: a co do maruderów, to jeżeli to się mnie tyczy, to gdybym nie był maruderem, to jeździł bym teraz rozlatującym się rzęchem, a nie autem w bardzo dobrym stanie.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie o Ciebie chodzi :wink: Przeczytaj dokładnie.Chodzi mi o tych co chcą,ale niewiedzą czy chcą i chcą ........nie wiem :mrgreen: .

Napisałem "nie wiem czy w ogóle" to nie oznacza, że nie było więc po co mi wciskacie jak tego nie napisałem.

A manualnych V8 praktycznie w obrocie nie ma.

Nie zaśmiecajmy już tego tematu. Poza tym znam dobrze Krystiana (osobiście) i wiem jak jeździ to auto.Chociaż ma do mnie (biję się w pierś) słuszne pretensję, bo nie mam czasu na wódkę :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tej wódki nie wybaczę :D Nie wiem ile razy już mieliśmy pić. Ja Agę uprzedzałem, że będzie musiała prowadzić, a tu nic. Ostatnio nawet telefonu ode mnie nie odbierałeś ani nie zadzwoniłeś później. Nie ładnie przyjacielu :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj była cisza. Jeden kolega z forum pisał i dzwonił, a dzisiaj ktoś ze Stolicy dzwonił i na weekend chciał się umówić na oględziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zostało sprzedane. Kolega Sokol1988 był i po przejechaniu się nie miał żadnych wątpliwości. Ale mnie zabolało jak odjeżdżał... Teraz ja poluję :D A Koledze życzę bezawaryjności. Obiecał zostać na forum i wklejać zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krys, nawet nie wiesz, jak mnie zabolało to, że nie zaczekałem tych 4 miesięcy z decyzją o zakupie. Tak bym już śmigał Twoją :cool2: Ale za to odratowałem jedną E39, także dobry czyn :mrgreen:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj po Wrocławiu to by Cię zabolało spalanie :mrgreen: Powiem Ci że kiedyś musiałem objechać bardzo dużo po wrocławiu i akurat były te remonty przy wjeździe do wro od strony stadionu. Tragedia z korkami, potem całe miasto tak samo zawalone. 3 dni jazdy po samym mieście w mega korkach i spalanie w 520i wyszło 18l z klimą :mrgreen: Ogólnie to rzadko na 13l wskakuję nawet jak dużo po mieście się jeździ a tu taki niemiły wynik był :)

 

Wrocław nie jest przyjazdy eko jeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj po Wrocławiu to by Cię zabolało spalanie :mrgreen: Powiem Ci że kiedyś musiałem objechać bardzo dużo po wrocławiu i akurat były te remonty przy wjeździe do wro od strony stadionu. Tragedia z korkami, potem całe miasto tak samo zawalone. 3 dni jazdy po samym mieście w mega korkach i spalanie w 520i wyszło 18l z klimą :mrgreen: Ogólnie to rzadko na 13l wskakuję nawet jak dużo po mieście się jeździ a tu taki niemiły wynik był :)

 

Wrocław nie jest przyjazdy eko jeździe

 

Wiesz, Beemkę traktuję jako drugi samochód, także od czasu do czasu przejazd, tym bardziej w gazie to nie byłby dramat. Swoją jeżdżę mniej więcej w takich okolicach i godzinach, że z reguły mam 10,5 litra spalanie na komputerze :D

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL ciężko trafić na takie korki jakie można było 3late temu spotkać we Wrocławiu i to był mój rekord. Jestem ciekaw jak o wiele większe silniki by się sprawowały :)

 

Może kolega Sokół przyjedzie do Torunia na zlot :) Ja tak jak obiecałem będę w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.