Skocz do zawartości

Kupno rekinka!


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem tu nowy i przepraszam za wchodzenie z butami na to forum ale az nie moge sie powstrzymac od wymiany zdania z uzytkownikami tycj pieknych autek jakimi sa rekinki wiec wrazie czego prosze skasowac moja wypowiedz.

 

odnosnie jazdy 6 cylindrowka o pojemnosci 2.0 to powiem ci szczerze ze nie zaznalem jeszcze takiej sytuacji w ktorej balbym sie ruszyc by zdarzy bo silniczek naprawde ma tzw kopyto i z ruszaniem nie ma klopotu nawet na gazie ( prosze mi oszczedzic moralow o gazie gdyz to nie moje dzielo w tym aucie)

 

Zabawa w odrestaurowywanie zabytkow to tak jak wspomnial kolega od mercedesa naklad sporej ilosci kasy a przedewszystkim czasu i cierpliwosci . Rzeczywistosc nie wyglada tak jak w filmach i nie jest to przedewszystkim robota podworkowa i w tzw malutkim blaszaku albo piwnicy. Jak tylko bys nie chcial to i tak potrzebny jest dobry blacharz ktorego uslugi nie kosztuja przyslowiowa zlotowke chyba ze po znajomosci , mechanike jesli kumasz w podworkowym garazu jestes jeszcze w stanie zrobic ale dwa minusy jesli chodzi o robote to lakier i blacha ( lakiernik okolo 250zl / element ) do tego wszystkiego dochodzi jeszcze szukanie najdrobniejszych detali wlasnie tak jak pisal kolega spinek zatrzaskow i innych najmniejszych ale bardzo znaczacych w bmw. Najlepszym przykladem mysle ze moze byc chociarzby korbka od szyberdachu ktora z tego co widze w wiekszosci jest polamana i gdzie nie pojde z ogloszenia tak wszedzie to samo co u mnie a ta czesc i tak nie nalezy do niewiadomo jakiego rarytasu. Lepiej przemysl :)

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i przepraszam za wchodzenie z butami na to forum ale az nie moge sie powstrzymac od wymiany zdania z uzytkownikami tycj pieknych autek jakimi sa rekinki wiec wrazie czego prosze skasowac moja wypowiedz.

 

odnosnie jazdy 6 cylindrowka o pojemnosci 2.0 to powiem ci szczerze ze nie zaznalem jeszcze takiej sytuacji w ktorej balbym sie ruszyc by zdarzy bo silniczek naprawde ma tzw kopyto i z ruszaniem nie ma klopotu nawet na gazie ( prosze mi oszczedzic moralow o gazie gdyz to nie moje dzielo w tym aucie)

 

Zabawa w odrestaurowywanie zabytkow to tak jak wspomnial kolega od mercedesa naklad sporej ilosci kasy a przedewszystkim czasu i cierpliwosci . Rzeczywistosc nie wyglada tak jak w filmach i nie jest to przedewszystkim robota podworkowa i w tzw malutkim blaszaku albo piwnicy. Jak tylko bys nie chcial to i tak potrzebny jest dobry blacharz ktorego uslugi nie kosztuja przyslowiowa zlotowke chyba ze po znajomosci , mechanike jesli kumasz w podworkowym garazu jestes jeszcze w stanie zrobic ale dwa minusy jesli chodzi o robote to lakier i blacha ( lakiernik okolo 250zl / element ) do tego wszystkiego dochodzi jeszcze szukanie najdrobniejszych detali wlasnie tak jak pisal kolega spinek zatrzaskow i innych najmniejszych ale bardzo znaczacych w bmw. Najlepszym przykladem mysle ze moze byc chociarzby korbka od szyberdachu ktora z tego co widze w wiekszosci jest polamana i gdzie nie pojde z ogloszenia tak wszedzie to samo co u mnie a ta czesc i tak nie nalezy do niewiadomo jakiego rarytasu. Lepiej przemysl

 

Racja ja na swoje szczescie mam wszelkie uslugi motoryzacyjne po znajomosci , a i tak sporo wychodzi , bo przeciez nikt nic Ci nie zrobi za darmo .

 

RekinE28 zapodaj fotki Swojej do Galerii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz kupywac cos do odrestaurowywania to sam sobie nie wmawiaj histori ze wszystko da sie zrobic i ze bedzie jak nowe chyba ze dysponujesz duza iloscia gotowki.

Kumpel mial z 2 lata temu e12 525 i chorowalem na nia jak cholera ale po tym jak zobaczylem spod powiem ci ze odechcialo mi sie bo jedyna zdrowa czescia blachy byl tunel . To co napisalem nie swiadczy o tym ze e12 ma slaba blache bo takiej nie ma ale egzemplarz byl zapuszczony pod wzgledem podwozia jakby stal po prog w wodzie i to przez kilka lat.

 

Zdjecia wrzucone do Youngtimerowcy wszystkich ...

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jesli chodzi o rdze to najgorzej jest na elementach nosnych samochodu . Jesli uparles sie tak w 100% i nie dasz sobie przemowic ( tak jak ja kiedys ) i uwazasz ze bedziesz mial kase na pakowanie w blacharke to na pierwszym miejscu zwracaj uwage na takie rzeczy jak podluznice , kielichy bo to sa miejsca tez do odnowienia ale naprawde jest to niepotrzebna robota i jezdzenie ze strachem czy przypadkiem przednie kolo ci pod maske nie wpadnie albo czy ci sie auto nie zlamie przy 120km/h . Jezeli jestes cholernie uparty na pakowanie kasy tak jak wyzej pisalem to nie zwracaj uwagi na takie miejsca jak progi podloga itp .. bo one zazwyczaj psuja samochod wizualnie aczkolwiek nie wszsytkie ale tez maja wplyw na stan i bezpieczenstwo jazdy ale w kosztach naprawy nie sa tak drogie i przedewszystkim nie trzeba do nich takiego 100% fachowca jak do kielichow i podluznic bo wspawac podloge to nie filozofia. Jesli chodzi o rdze na drzwiach , klapie , masce , przednich blotnikach i innych elementach odkrecanych mozesz bac sie najmniej bo te elementy mozesz trafic gdzies w extra stanie za grosze i to nawet w tym samym kolorku oczywiscie jak dobrze poszukasz. U mnie w e28 byl wgnieciony przedni blotnik tak jakby w sam przod blotnika i byla odbita kula tak jakby czyjas glowa ( zart :) ) ale takie odbicie jak po pilce ale glebokie i dorwalem przedni blotnik w cenie 70zl a bylby taniej tyle ze napalilem sie i ten co sprzedawal dostrzegl to a z maska mialem klopot taki ze kolor byl ok nie pordzewiala ale jakby lekko przelamana z odpryskujaca szpachla i pod lakierem sladami jakby ktos kto wczesniej ja malowal przed malowaniem matowal ja papierkiem o grubosci 40 . Maske kupilem od tego samego goscia co blotnik ale podszedlem do tego z ustawieniem ze max 60zl moge za nia dac i ani grosza wiecej i tak zrobilem na poczatku chcial 100zl ale w koncu sam zmiekl i kupilem ja za 60 zl . Podkreslam ze ten sam kolor i stan extra. Chce podkreslic ze nie namawiam moja wypowiedzia do kupna skorodowanego lub inaczej zniszczonego auta ale jak ktos jest zapalencem to mysle ze nikt z nas nie odciagnie go od kupna i z tych opcji ktore sa mniejszym zlem mysle ze to co napisalem jest dobrze.

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje E28 ktore kupilem za 400 EUR nie ma w tych znanaych miejscach sladu rdzy, pomimo bardzo mnikliwych ogledzin jedyne co zanalazlem to pierwsze powierzchowne wykwity przy miejscach na podnosnik - ale dajace zdrapac sie do czystej blachy i dosc mocno podjedzone kanty przy uszczelce bagaznika, musialo byc tam od dawna wilgotno. Podluznice, podloga, progi, kielichy, bagaznik - wszystko jak nowe z fabryki. E28 to nie E9 czy E24 zeby kupowac to i odrazu robic, jest to auto tak tanie i niedoceniane jeszcze, ze mozna kupic za grosze zdrowizne zamiast pchac sie w rdze. Pierwsza naprawa przekroczy wartosc samochodu. Polecam cierpliwosc w szukaniu, bo jak juz kupisz i pokochasz to bedziesz jezdzil i naprawial to co masz, a narazie nie jestes jeszcze do tego autka przywiazany.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz mozliwosc to kup w niemczech autko...napewno nie bedzie to takie prochno jak w polsce...

 

bliziutko w samym berlinie:

 

http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=6545689&id=prai4vhrh43&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

 

ta bym bral bez zastanowienia:

 

http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=6545689&id=f2kii1djzgr&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

 

(silnik z czasem bys sobie zmienil bo reszta zdrowizna na maxa)

 

 

http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=6559575&id=o1pn1ycqfgm&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

 

 

moze wyjdzie drozej niz pl ale kupisz zdrowe autko i bedziesz smigal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tej srebrnej zabujany jestem :)

 

Tak na marginesie to czemu ona ma z tylu cale czerwone lampy ?? amerykanska jakas wersja czy forma tuningu ??

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zamierzam wole stan seryjny i bardziej jestem fanem aut jaknajbardziej orginalnych ale moim zdaniem jesli tuningowac e28 to tylko tak jak ta srebrna czyli nic poza lampami , felami i ewentualnie zawiecha.

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawie wyglada a przy obecnej sytaucji na rynku to z 500zl lekko utargujesz...

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C648042

 

to takie sobie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C777390

 

ten tez nawet nawet:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C802565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.