Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Czyli wszystko się zgadza z opisem sprzedawcy:

"Mam do sprzedania BMW w rewelacyjnym stanie"

A w rozmowie telefonicznej też auto było w rewelacyjnym stanie? Szok :duh:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie generalnie to nie sprzedawcy wina, bo auto jechało jak po szynach nie dało się wyczuć że coś z przodu jest do zrobienia. A fakturę na turbinę widziałem. Generalnie brałem w koszta zrobienie zawieszenia + filtry itp ale dochodząca turbina + magiel mnie troszkę powstrzymały przed kupnem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to poszukamy benzyny. A powiedz mi o co temu typowi chodzi. Teoretycznie pisze że diesel ale powinna to być benzyna?! http://otomoto.pl/bmw-520-b-150-km-niemiecka-alu18-C23263730.html

 

To jest oczywiscie benzyna. W 1998 roku nie bylo w e39 silnika 2.0d

 

Silnik 2.0d w e39 wszedł dopiero w 2000 roku.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bity nie był, były poprawki bez szpachli ale zrezygnowałem z kupna mimo bez wypadkowości i napraw podczas użytkowania. Gdyż kosztorys po przeglądzie wyszedł ok 5000zł a ogólnie to turbo cieknie, maglownica do regeneracji przód wahacze te jakby banan, drążki kierownicze, przewody hamulcowe gumowe tył, pocił się trochę pompy wspomagania i paliwa do tego jeszcze amorki przód + typowe wymiany po kupnie wychodziło coś ok 5k zł a sam samochód ok 15tyś chce. Tak więc szukam dalej a jak się nie uda to ruszam do DE kupić coś.

 

Szczerze? 50% e39 z Polski bedzie wymagało podobnych wydatków po zakupie. 40% bedzie wymagało wiekszych wydatków. Pozostaje 10%, które wymaga może troche mniejszych nakładów, ale to nie są diesle na pewno.

 

Nie licz ze w Niemczech kupisz za 3-3,5 tys euro cudo. Nie BMW e39, uwierz mi.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiejszy dzień przyprowadził pod blok poczciwe E39 525TD, zaraz ktoś powie że słaby silniczek ale po zrobieniu nim 50km zdecydowanie maszynka dla mnie. Troszkę do poprawek jest ale cena niebyła duża i calutka bunia w oryginalnym lakierze bez żadnych poprawek. Silnik suchutki kilka drobiazgów do poprawy. Pogoda się poprawi wstawię jakieś fotki nowego zakupu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:norty: :norty: :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autek kosztował 13,500zł, nie wiem czy dużo czy mało wiem jedno od sprowadzenia do polski w 2005r miał 2 właścicieli 54 i 63 rocznik. I generalnie we wnętrzu prócz pixeli na wyświetlaczu to piękna jest. Bez przetarć kierownica nie jest jakoś bardzo zniszczona, klima gotuje bądź zamraża więc jest ok. Troszkę przy budzie muszę zrobić ale wiem przynajmniej że nie był bity ani malowany co w każdej która oglądałem miernik nie spadał poniżej 150 a tutaj wszędzie ok 90. Jutro pierwszy serwis oleje i drobne naprawy jak będzie pogoda wezmę aparat i dam kilka fotek. No i jedyna z oglądanych gdzie silnik był suchy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolega napisal ze kupil TD a nie TDS, a to roznica 115KM (nie 143) :!:

myślałem że w e39 był tylko 525TDS 143KM i 525D 163KM :shock:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no byly, od 96 do 2000r wychodzily tak jak TDS... w koncu to ten sam silnik :P

 

nawet teraz jest kilka na all:

 

http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?id=18082&view=gtext&order=p&offer_type=0&price_from=&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&a_text_i[1][0]=&a_text_i[1][1]=&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_text_i[5][0]=&a_text_i[5][1]=&a_text_i[14][0]=115&a_text_i[14][1]=116&a_enum[16]=2&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

Edytowane przez hms84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz napisalem, co mialem napisac...

Nie robie zadnych wycieczek, no chyba ze wycieczka mozna nazwac odwiedziny w dziale e39 :mrgreen:

Nie musisz mnie cytowac jak piszesz zaraz pode mną (przynajmniej taka kiedys byla netykieta na forach, moze teraz jest inaczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kłócicie się. Generalnie jestem z zakupu zadowolony aczkolwiek wyszło kilka rzeczy do zrobienia których się nie spodziewałem, a największym problem a zarazem plusem oryginalne zawieszenie które powoli się zaczyna męczyć i miał bym wszystko zrobione gdyby nie fakt że amorki z tyłu poszły do wymiany, pęknięta sprężyna(miało się na tym skończyć) a okazało się że jest też sam amortyzator pęknięty na dole przy śrubie więc musiałem wymienić. Ogólnie to tak w skrócie: amorki + sprężyny tył(KYB), tuleja pływająca obie, hamulce całe tył, wahacz lewy dolny przód, łączniki stabilizatora a zostało tuleje wahacza górnego przód, drążki z końcówkami i hamulce. Tak wyglądała sprawa zawieszenia i pozostanie poprawka karoserii gdyż jest w oryginale niemalowana(wszędzie 90-100 na mierniku) i po 14 latach od kamieni troszkę maska i w dwóch miejscach nadkole do zrobienia. A tak to silniczek suchutki więc jestem bardzo zadowolony gdyż silnik 115km jest jak to znajomi mówią dziadkowej jazdy po mieście wystarczający :D Niestety aparatu w domu nie mam więc fotki w przyszłym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cały czas się zastanawiam, co do kupna samochodu ma podawanie roczników jego poprzednich włascicieli. Pytanie retoryczne, ale chętnie bym to usłyszał od osób, które to w jakiś sposób podkreślają.

chyba sami chcą sobie wmówić, że skoro stary rocznik to auto musi być ok. Z drugiej strony James Hetfield też rocznik 63, a nie jest raczej spokojnym i ułożonym dziadkiem :D :D :D

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co dziwnego??

 

mój styl i sposób jazdy uległ diametralnej :norty: przemianie od dnia kiedy otrzymałem prawo jazdy czyli 20 lat temu :mrgreen: (o matko dopiero to sobie uświadomiłem :mad2: :mad2: :cry2: )

 

tylko że następuje taki moment, że te "dziadki" zaczynają działać na niekorzyść auta - jak patrzę na ob :cry2: ecny "Styl" jazdy mojego ojca to wiem że nie jest to zdrowe dla silnika, turbiny i sprzęgła...

 

krótko mówiąc - im człowiek młodszy, tym wszystko wyżyłowane i na maksymalnych parametrach, im starszy to silnik dostaje w dupe bo 5-ty bieg przy 60 km/h :mrgreen: .

 

także najlepiej jednak auto od mężczyzny w średnim wieku :mrgreen: :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także najlepiej jednak auto od mężczyzny w średnim wieku :mrgreen: :8)

w hierarchii allegro wyżej jest kobieta i biskup

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.