Skocz do zawartości

[e34] Miejsce gaśnicy


czeski1811

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet kupilem 2 kg, bo jako ze jestem strazakiem to wiem co 1kg robi-prawie nic...

 

 

Właśnie stąd moje pytanie. Gdyż widziałem taką powszechną 1kg gaśnicę w akcji. Ok 150 m od mojego domu Renault Thalia wpada do rowu i delikatnie uderza przodem w drzewo. Po chwili spod maski zaczyna się dymić, otwierają maskę wyjmują akumulator kable już się palą. Gość nie ma gaśnicy biegnie do pierwszego lepszego który zatrzymał się widząc zdarzenie. Bierze gaśnicę przyciska ta sypie jakieś może 4 sekundy. podbiega 3 następnych z gaśnicami robią to samo i takli sam czas. Ogień przez komorę silnika wchodzi już do środka auta i topi tapicerkę. Całe kilku letnie auto spala się doszczętnie w ciągu niecałych 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze gdzies taki uchwyt wyszukac, fajna rzecz...

 

Właśnie stąd moje pytanie. Gdyż widziałem taką powszechną 1kg gaśnicę w akcji. Ok 150 m od mojego domu Renault Thalia wpada do rowu i delikatnie uderza przodem w drzewo. Po chwili spod maski zaczyna się dymić, otwierają maskę wyjmują akumulator kable już się palą. Gość nie ma gaśnicy biegnie do pierwszego lepszego który zatrzymał się widząc zdarzenie. Bierze gaśnicę przyciska ta sypie jakieś może 4 sekundy. podbiega 3 następnych z gaśnicami robią to samo i takli sam czas. Ogień przez komorę silnika wchodzi już do środka auta i topi tapicerkę. Całe kilku letnie auto spala się doszczętnie w ciągu niecałych 30 min.

 

 

No i wlasnie ja tez bylem tamtej zimy swiadkiem jak przez zwarcie instalacji stara alfa bodajze 146 zaczelo sie najpierw dymic potem ogien i nawet kilku ludzi z gasnicami nie dali rady dopiero jak straz przyjechala ale straty byly juz za duze podejrzewam ze alfa poszła na żyletki, jak poszukam filmiki to wrzuce bo sam to nagrywalem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w necie na yt jest "fajny" (śmieszny) filmik jak "mechanik" katuje 535 e34, zapalenie się katalizatora, gaśnica 1kg, a potem auto doszczętnie płonie...

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.