Skocz do zawartości

POŻEGNANIE Z E32


Wertus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Właśnie sprzedałem swoje E32. Także na jakiś czas żegnam się z forum. Moje autko pojechało do norwegii. Nie pytajcie mnie czy nie szkoda mi było mojej E32 - szkoda jak cholera................... :( no ale sytuacja mnie zmusiła. Powiem wam tylko że jak macie ładne E32 to nie sprzedawajcie jej w Polsce tylko wystawcie za granicą. Spokojnie moża dostać 5000 euro. Pozdrawiam Wszystkich Rafał!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie sprzedałem swoje E32. Także na jakiś czas żegnam się z forum. Moje autko pojechało do norwegii. Nie pytajcie mnie czy nie szkoda mi było mojej E32 - szkoda jak cholera................... :( no ale sytuacja mnie zmusiła. Powiem wam tylko że jak macie ładne E32 to nie sprzedawajcie jej w Polsce tylko wystawcie za granicą. Spokojnie moża dostać 5000 euro. Pozdrawiam Wszystkich Rafał!!!!!!!!!

 

Hej, szkoda jej trochę, miałem nadzieję kiedyś ją zobaczyć. W tym kryzysie niedługo wszyscy się wszystkiego pozbędą. Napisz co z tą M70, o której pisaliśmy w tamtym tygodniu.

pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szkoda jej trochę, miałem nadzieję kiedyś ją zobaczyć. W tym kryzysie niedługo wszyscy się wszystkiego pozbędą. Napisz co z tą M70, o której pisaliśmy w tamtym tygodniu.

ZŁOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 500zł szkoda by za nią dać. Jak ją dokładnie oglądnąłem w świetle dziennym to dopiero przejrzałem na oczy. Kurcze w garazu taka piękna była :) :cry2:

Co do kryzysu..........................chyba dopiero dociera do nas :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda prawnie sprzedaż zabytku za granice?

Do 50 lat nie trzeba mieć żadnych zezwoleń, tylko w ciągu 30 dni powiadomić wydział zabytków o zmianie właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
szkoda kolego ze takie cudo juz nie bedzie smigac po polskich drogach...

Nie piszcie mu takich rzeczy bo się zaraz rozmyśli, wsiądzie w łódkę i popłynie na fiordy odbijać e32. :D

Sprzedana i pogratulować. Będzie służyła komu innemu.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh szkoda takiej E32, prawdziwe cudo... Może i dobrze, że kupił ją ktoś kto mieszka i pracuje w Norwegii, ma się tą pewność, że stać tego kogoś na utrzymanie takiego samochodu i można mieć nadzieję, że będzie dbał o nią. Jeżeli o mnie chodzi to poważnie rozważam kupno fiata 125p z gazem bo drożyzna mnie zaczyna dosięgać... heh... a to przecież tylko 3.5 litra :mad2: . Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz już e32,ale napewno nie ma przeciwskazań żebyś nie pisał na forum.Na jakim serwisie aukcyjnym auto poszło jeśli można wiedzieć???

Auto poszło przez mobile.de jeszcze wczoraj miałem tel. z Niemiec

Jeżeli o mnie chodzi to poważnie rozważam kupno fiata 125p z gazem bo drożyzna mnie zaczyna dosięgać... heh... a to przecież tylko 3.5 litra . Pozdrawiam.

To był jeden z powodów sprzedazy mojej E32. Żona wróciła do pracy, skonfiskowała mi moje Volvo 850 a ja po pierwsze nie miałem sumienia jeździć swoją w śnieg,deszcz i po błocie a po drugie nie uśmiechało mi się tankować za 100zł co dwa dni. Wystawiłem swoje 3 zabytki i postanowiłem, że jeden sprzedam. Pierwsza poszła E32.............mówi się trudno. Dostałem naprawde dobre pieniądze - za nie wczoraj kupiłem sobie E-klase 3.2 CDI z 2002 roku w kombi i to jest od dzisiaj mój dupowóz :D tak na marginesie bardzo pakowny i zarazem dynamiczny...................no i pali max 10 ON a na moje dojazdy do pracy mieści się w 8 litrach.................no i mam gdzieś czy pada deszcz/śnieg czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB 3.2 CDI...super wybór.Ja po zakupie E38 miałem zamiar sprzedać E320 ale po przemyśleniu i wzięciu pod uwagę tego ile pracy i kasy włożyłem w MB zdecydowałem,że chyba sprzedam E38 a 124 zostanie w domu.A w jakie okolice dokładnie poszło E32...może blisko mojego miejsca zamieszkania i będę miał możliwość zobaczyć to cudo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.