Skocz do zawartości

320d Wtrysk sterujący nowy czy regenerowany ??


semi14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety dopadła mnie usterka cewki we wtrysku sterującym bład na kompie + rezystencja 0 ohm. Wiem że w przypadku takiej awari jego rolę przejmuje sterownik pompy vp44. Niestety z tego co wyczytałem w dis w czasie jego uszkodzenia komputer odcina pare rzeczy oto fota:http://img19.imageshack.us/img19/6879/disv4420120209191827.png

 

 

Teraz Pytanie czy lepiej kupić wtrysk regenerowany z allegro czy nówke ?? Ktoś kupił regnerowany ?? Bo podobno sie ich nie regeneruje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowy moge mieć za 830 zł Bosch (1350 Orginał) więc już nie wchodzi w grę regenerowany bo trzeba oddać swój stary a tak ze 150 zł jeszcze wpadnie i cena będzie już bardzo zbliżona.

 

Teraz pytanie bo znajomy w katalogu nie mógł znaleźć (nie wiem jak to mu sie nie udało :D ) boscha jednak ja już byłem przygotowany i go miałem. Czy kupiliście wtryskiwacz o tym nr 0432191527??. Wole sie upewnić bo część nie jest zwracalna ze względu na elektronike :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ po sprawdzeniu błedu brak reakcji egr !!! Jak bym nie sprawdził na disie to by nawet nie wiedział że coś jest nie tak bo silnik równo chodzi ale egr nie chodzi co objawia się twardą pracą silnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a gdzie można sprzedać wtryski? I ile można dostać za wszystkie 4 sprawne? Mam swój stary silnik w którym pękł wał w listopadzie ubiegłego roku i co dobre to chce sprzedać, a wtryski były wszystkie w porządku jak jeździłem jeszcze na tamtym silniku. Mam jeszcze miskę olejowa bagnet no i nie wiem co tam jeszcze może być do sprzedaży po pęknięciu wału, nie znam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Już po wynianie, przy okazji wymienili wszystkie podkładki pod wtryskami bo z jednego ropa leciała. Auto ciszej chodzi i mniej zaczeło palić . Teraz pytanie macie jakiś namiar na skup wtrysków sterujących bo musze go sprzedać. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
koledzy a gdzie można sprzedać wtryski? I ile można dostać za wszystkie 4 sprawne? Mam swój stary silnik w którym pękł wał w listopadzie ubiegłego roku i co dobre to chce sprzedać, a wtryski były wszystkie w porządku jak jeździłem jeszcze na tamtym silniku. Mam jeszcze miskę olejowa bagnet no i nie wiem co tam jeszcze może być do sprzedaży po pęknięciu wału, nie znam się

a coś takiego trudno znaleźć ? :mrgreen:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=31

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.