Skocz do zawartości

Pilot e39 - dorabianie ?


Ezekiel

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm szczerze to w naszych autach chyba nie zda to rezultatu :? Ciekawa jaką my mamy częstotliwość bo tak to fajna sprawa z tym kluczykiem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówicie w końcu o pilocie czy o kluczyku bo jeden pisze kluczyk drugi o pilocie a link jest o pilotach ?

Jesli chodzi o te piloty możne by podeszły nie mam pojęcia cena nie jest wygórowana aby sprubowac ale jesli chodzi o kluczyk do bmw sory panowie tylko serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kluczyk-pilot-bmw-3-5-7-x3-e34-e36-e38-e39-e46-e53-i2084993475.html Tu jest firma która dorabia kluczyki i niżej jest częstotliwość i zgadza się z tym pilotem uniwersalnym z allegro, czyli 433,92 MHz. Chyba się skuszę i zamówię tym bardziej, że cena jest śmieszna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czestotliwosc to raczej napewno 433 bo na innym forum juz mi podpowiedzieli, ale teraz ciekawi mnie , czy kod jest staly czy zmienny. Wiekszosc tanich alarmow z allegro ma kod zmienny i pisza, ze to dlatego, aby nikt nie skopiowal pilota, nie podkradl fal itd. Wiec tu sie troche pogubilem.

 

ps. A chodzi mi oczywiscie o sam pilot i sam centralny zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Tak jak dałem link o tej firmie co programują kluczyk piszą, że w starszych rocznikach jest kod stały, czyli u Nas też taki powinien być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupie sobie ten pilocik, bo kasa mala. Dziwne ze gdy napisalem zapytania do okolo 10-ciu sprzedajacych, to kazdy odpisywal, ze nie wie, nie da pewnosci itd. Jakby sie kompletnie nie znali . Jeden napisal, ze jak nie bedzie dzialac, to bez problemu moge zwrocic i odda kase.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Np osoby siedzace na forum elektroda , ktore mialy podobno spore doswiadczenie, dodatkowo znajomy z punktu dorabiania kluczy, gdzie ma stycznosc na codzien z dorabianiem kluczy, pilotow itd ...

Kasa za pilot strasznie mala, zaryzykowac mozna, ale mi sie jakos odechcialo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,niby cena mała ale za 500pln to bym zrezygnowal bo w bmw dorobienie kluczyka wraz immobiliserem kosztuje u mnie jakies 600-700pln w przeliczeniu z funtow wiec moze warto zapytac w bwm bo dac okolo 200pln wiecej za ORGINALNY luczyk to nie duzo,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
a ja mam takie pytanie mam teraz kluczyk 6986585-01 jeśli chce dorobić drugi i kupie na allegro klucz 6986585-02 da sie go podkołować ? czy ta końcówka ma jakieś znaczenie ?
Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.