Skocz do zawartości

montarz cyfrowej zmieniarki YATOUR YT-M06


manieksw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Wpinalem zgodnie z instrukcja. Znaczy sie wtyczke z tunera w bagazniku zlaczylem z wtyczka zmieniarki a do tunera powedrowal kabel z zakupionej zmieniarki plus jeden kostka ze starje wtyczki bo bez niej nawigacja nie miala glosu.

Zmieniarka = to cos co kupilem. Strona wczesniej sa podane zdjecia dokladnie ten model z takimi wtyczkami itd.

Rozmawialem juz z Gosciem ze sklepu - wg Niego wszystko powinno byc OK- ale nie jest. Jutro lub pojutrze odsylam towar z prosba o sprawdzenie bo raczej na zwrot juz za pozno i daje sobe d. rady ze zmieniarka bo mam dosyc zabawy, w koncu cos rozwale albo spale i sie skonczy muza calkowicie.

Odnosnie kabli oryginalnej zmianiarki - jak poznac po vinie czy sa kable. a jesli sa to gdzie ich szukac.

 

pozdrawiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Wyposażenie

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAP710X0PP15959

Kod typu AP71

Typ 320D (EUR)

Typoszereg E E46 (3FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M47DO1

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SILBERGRAU METALLIC (A08)

Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT)

Data prod. 2004-03-06

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2CDA LM RAEDER STERNSPEICHE 136 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 136

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania

S319A INTEGRIERTE UNIVERSAL-FERNBEDIENUNG Zintegrowana pilot uniwersalny

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie masz.

cd-player był to bez zmieniarki w większości.

a zwyczajowo kabel jak jest to pod filcem w bagażniku z lewej strony.

reszta się zgadza? :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i dziekuje.

Tak reszta w miare sie zgadza. Male zdziwko tylko przy silniku - chyba ze tak to juz jest. Nie wiem czym rozni sie oznaczenie, ktore podales M47DO1 od oznaczenia M47N. A tak to raczej nie nowosci.

Tym aytkiem juz troche sobie jezdze tak od 2008r. wiec troche juz go poznalem.

Najgorsze to to ze zaczynam miec sentyment do tego samochodu - z roznych prywatnych wzgledow :).

Ciekawy jestem jak mozna wybranac z tematu zmieniarki, troche brakuje muzyki a plutki mnie do rostroju nerwowego doprowadzaja.

Jeszcze raz dziekuje za sugestie.

 

pozdrwaiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Czy Ktos z Was rozwizal już problem zmieniarki. Widzi ja radio tyko po pierwszym podlaczeniu tzn trzeba zmieniarke rozlaczac za każdym razem i to mało bo radio widzi ja tylko przez ok 30 minut. POtem kupa.

 

Może Ktos z Was doszedł co jest nie tak.

Proszę o sugestie pomoc.

pozdrawiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Czy Ktos z Was rozwizal już problem zmieniarki. Widzi ja radio tyko po pierwszym podlaczeniu tzn trzeba zmieniarke rozlaczac za każdym razem i to mało bo radio widzi ja tylko przez ok 30 minut. POtem kupa.

 

Może Ktos z Was doszedł co jest nie tak.

Proszę o sugestie pomoc.

pozdrawiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Też kupiłem zmieniarkę YATOUR a mam bmw e46 2005r z MK4 16:9 bez fabrycznej zmieniarki... nie działała, więc ją oddałem zdegustowany tym beznadziejnym urządzeniem... Kupiłem sobie natomiast DENSION Lite 3 na 40pin i.... DZIAŁA :) dzisiaj podłączyłem i od razu znalazło... jest o kilka generacji lepsze niż ten badziew yatour. Nie ma ograniczeń co do nazw folderów i ilości muzyki... odczytuje nawet dyski do 250GB. Jedyny problemik to to ze do auxa trzeba dokupic przejsciowke za 45 zl ale to wydatek na przyszlosc. Jakos też jest swietna a urządzenie włącza się błyskawicznie... naprawdę polecam... a no i takie małe rady... w touringach tuner radia jest w bagażniku ale nie w boczku tylko pod podłogą po lewej stronie... bo też sie naszukałem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej... cena jak widac, wlasnie taka sama (300zł) a o niebo lepsza rzecz... Ja już sobie trochę potestowałem. Urządzenie dałem do tyłu w bagażniku w lewym schowku, jak będzie cieplej to pociągnę do tunelu środkowego gdzieś w podłokietnik myślę. Działa super, podpinasz i od razu gra. Bez podpięcia niczego też wykrywa że jest zmieniarka... Jest jeden minus - nie można przewijać utworów :/ (albo ja nie doszedlem jeszcze do tego jak to robic) w instrukcji doczytałem że po prostu klawisze FF i REW działają jako zmiana podkatalogów i faktycznie tak jest. Samo urządzenie działa w ten sposób, że pierwsze 4 katalogi alfabetycznie widzi pod CD 1 do 4 , CD 5 to odtwarza całość pendriva lub dysku, CD 6 jest nie przypisany do niczego. Innymi słowy jesli macie na penie 10 katalogow to pod cd 1 do 4 beda alfabetycznie cztery pierwsze z tych 10ciu a pod cd 5 odtworzycie wszystko razem co jest na penie. Jesli macie podfoldery to przewijaniem sie je zmienia albo po prostu po kolei bedzie odtwarzalo. W naszych bmw można włączyć pokazywanie nazw utworów - jest opisane fajnie w instrukcji - domyślnie jest wyłączone. No i nie sprawdziłem jeszcze dokładnie ale wydaje mi się że trzeba raczej najpierw włączyć radio, potem podpiąć usb - za pierwszym razem, potem można juz nie wyciągać i jak sie wylaczy i wlaczy zaplon to zapamieta moment odtwarzania... I tu wlasnie dziwi mnie to ze pamieta moment od polowy utworu a nie mozna przewijac... hmmmm. No ale i tak jestem bardzo zadowolony. Sterowanie z kierownicy tez dziala. Wszystko chodzi przede wszystkim szybko i płynnie. Nie trzeba sie bawic w zamienianie nazw utworow i katalogow, a brak czytnika kart to żadna wada... w dobie penow za 20zł - 8GB to na co komu karta... poza tym w yatuor i tak mogles do okolo 600 utworow na ta karte wgrac a tu masz do 250GB muzy bez ograniczeń... no i jeszcze jedno ... mozna dokupic kabelek pod ipoda lub iphonea lub aux... jakos muzyki jest swietna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewija? dension Ci przewija, czy po prostu piszesz mi jak to powinno się robić? :) bo wiem że trzeba przytrzymać i próbowałem tak ale coś nie działało a w instrukcji piszą że przewijanie zmienia podfoldery... pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Widzę na stronce producenta, że dostępna jest również wersja z BT.

Ciekawe, jak działa odbieranie rozmów telefonicznych etc..

Niemniej, fajnie, że pojawia się coś, co można podłączyć do tych naszych autek.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tez szukam jakiejś cyfrowej zmieniarki bo w ori chyba laser siada...

Mam navi 16:9 w DSP, więc Dension odpada...

pytanie do użytkowników YATOUR:

-chodzi Wam przy DSP ?

-trzeba demontować ori zmieniarkę,czy mogą śmigać obie ?

-działa to komuś poprawnie na złączu BMW4 ?

-ma ktoś możliwość wypożyczenia do prób (jak zadziała mogę odkupić :) ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Panowie sprawa u mnie wygląda tak że zmieniarka po każdym zgaszeniu i odpaleniu rozpoczyna granie utworów od początku. Trochę mnie to już zaczyna irytować. Pytanie : wina zmieniarki czy mojego błędnego podłączenia kabelków ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz zmieniarkę? Większość zmienairek powinna zapamiętywać, może coś namieszałeś.

 

Mam coś takiego...

 

http://imageshack.us/a/img59/812/zmieniarkas.jpg

 

wychodziły takie oto kable...

 

http://imageshack.us/a/img404/3539/dscf0009iw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zgaszeniu silnika i wyjęciu kluczyków zmieniarka cały czas jest pod napięciem (radio chyba też). Może u Ciebie po zgaszeniu zapłonu napięcie w kablu zasilającym do zmieniarki znika, stad tez nie zapamiętuje utworów. Innego pomysłu w sumie nie mam. Chyba że ten model tak już ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Prawdopodobnie moderatorzy mnie wyklną - przepraszam z góry, lecz stwierdziłem że tutaj będzie to bardziej odpowiednie niż w dziale kupię/sprzedam.

Mianowicie chciałbym sprzedać zmieniarkę cyfrową YATOUR BMW2. Kupiona w firmie DEXO, w dniu 22.01.2013r.

Niestety w moim przypadku jest niekompatybilna z radiem. Radio z monitorem 16:9, bez zmieniarki, wzmacniacz z tyłu w bagażniku BM54, duże kwadratowe wtyczki z płaskimi bolcami. Po wpięcie wszystko gra do momentu wyłączenia - wyjęcia kluczyka. Problem opisywany w tym temacie. Wynika prawdopodobnie z powodów zamontowanego seryjnie radia Alpine konkretnego modelu i widocznie ja mam tego pecha.

Zmieniarka wraz z oryginalnym kablem i kostkami, parę razy ją montowałem i wyjmowałem żeby sprawdzić czy działa w innych samochodach - działa.

Oryginalne pudełko i paragon - dowód zakupu. Objęta gwarancją sprzedającego więc jeszcze prawie dwa lata.

Cena do uzgodnienia na paragonie cena jaką zapłaciłem czyli 280,00zł. - oczywiście cena sprzedaży jest mniejsza do uzgodnienia na PW.

 

Odnośnie ewentualnego pytania dlaczego nie zwróciłem sprzedającemu: nie było mnie w kraju marzec-kwiecień a zmieniarka jeździła w bagażniku.

 

Jeśli Ktoś z Was jest z okolic Krakowa możemy się umówić na sprawdzenie i dogadać na miejscu.

 

P.S> do Moderatorów.

Mam nadzieje ze nie przegiąłem tym postem w tym dziale :).

 

pozdrawiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.