Skocz do zawartości

320d Problem z odpaleniem


Martyna782

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem juz po rozmowie z mechanikiem.

Wypytalam o wszystko. On twierdzi ze sprawdzali pompke podprogowa, , cisnienie na listwie CR, napiecie , cisnienie przy rozruchu itd. Nie spytalam sie tylko o rezystencje cewki czujnika polozenia walka rozrzadu... ale zaraz zadzwonie i sie dopytam jeszcze.

Mechanik daje mi gwarancje, ze po zrobieniu wtryskow auto bedzie sprawne. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jezeli twierdza ze to wszystko o czym tutaj wspomnielismy posprawdzali i wynika z tego, ze testy wyszly prawidlowo to nie pozostaje nic innego jak poczekac na rezultat z naprawy wtryskiwaczy - w koncu gosc dal gwarancje eliminacji usterki. Czyli wynikaloby ze opcja B z mojej wczesniejszej wypowiedzi. A co w koncu z tymi wtryskiwaczami?? regeneracja Twoich, czy wymiana kompletnych dysz na nowe lub sprawne uzywki??

pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

jak obiecalam opisuje co i jak z moją BMW. Panowie zrobili mi "Hydraulike wtrysków" cokolwiek to znaczy.

Wczoraj odebralam auto, pozostawilam je na noc na dworze, przy tem -17. Rano gdy odpalalam, krecilo dobrze zaskakiwalo ale momentalnie gaslo... Po 3 probach odpalilo. Zobacze jeszcze jutro czy bedzie podobny problem.

Stwierdzili, ze mam wtryski do robienia... koncowki jakies ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Martyna,

końcówki rozpylaczy to nie jest jakiś mega wydatek (no lepsze to niż całe dysze :wink: )... tylko w takim układzie co wymienili/naprawili?? wężyki przelewowe?? podkładki miedziane?? Obserwuj co i jak będzie się działo z autem.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak obiecalam opisuje co i jak z moją BMW. Panowie zrobili mi "Hydraulike wtrysków" cokolwiek to znaczy.

Wczoraj odebralam auto, pozostawilam je na noc na dworze, przy tem -17. Rano gdy odpalalam, krecilo dobrze zaskakiwalo ale momentalnie gaslo... Po 3 probach odpalilo. Zobacze jeszcze jutro czy bedzie podobny problem.

Stwierdzili, ze mam wtryski do robienia... koncowki jakies ...

 

TYpowy objaw niesprawnych świec żarowych , ponieważ jedna jest ukręcona ==== się jej brak...... TO nie wtryski !!! działają jak jest ciepły normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylo u mnie -22.

Nim odpalilam 3 razy przekrecilam kluczyk na o jedną pozycje, by swiece zagrzaly dobrze. Gdy zaczelam odpalac auto zaczelo sie dlawic, ale tak co chwile jak by lapało i puszczalo... nie wiem jak mam to opisac, jak gdyby zaskakiwalo i odpuszczalo znowu i tak z jakies 8 razy az zaskoczylo i odpalilolo normalnie.

To cu musze jeszcze zrobic, to bedzie mnie sporo kosztowac, wedlug tego co mi wycenili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martyna żeby podgrzać świece trzeba przekręcić kluczyk w pozycję 2 tj aż Ci się zapalą kontrolki we wskaźnikach i pamiętaj, aby przy rozruchu były wyłączone wszystkie odbiorniki pobierające prąd: radio, nadmuch, grzanie foteli itd :cool2:

 

Wydaje mi się, że przyczyną takiego zachowania będzie sterownik świec żarowych.

 

Martyna jeśli można wiedzieć to co oni Ci tam wypisali do roboty, wymiany, naprawy??

 

 

PANOWIE POTRZEBA POMOCY!!! CHODZI O DIAGNOZĘ "INPĄ" TEGO CRa!!! KOLEŻANKA JEST Z LUBUSKIEGO. JEST W STANIE KTOŚ POMÓC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do poznania nie mam az tak daleko.

Auto odpala normalnie. No ale teraz cieplutko juz jest.

 

 

Znacie moze kogos, kto mi naprawi ta ukrecona świece w poblizu lubuskiego???????? bo teraz nikt oprócz zdesperowanych mechaników, nie chce sie tego podjąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Mam problem z odpalaniem po nocy na zimnym(e46), chwilę kręci zanim odpali i dymi przy tym odpaleniu.Potem przez cały dzień już odpala normalnie. Na kompie pokazało mi tylko czujnik ruchu iglicy.Proszę o pomoc co to może byc?Czy świece powinno pokazać na kompie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, gdy będzie spalona świeca to pojawi się błąd układu grzania świec. Test pompy vp44 w ista wiele może powiedzieć. Wklej ten błąd odczytany w inpa.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.