Skocz do zawartości

F15 X5 - spyshots


Bono

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

również w wersji tylko z RWD :duh:

 

... a może i z szybami na korbki i manualną klimą :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to zaskakujące, ale nie ma się co dziwić, BMW wyraźnie stara się maksymalnie poszerzać ofertę o nowe modele, nowe konfiguracje i silniki, dla każdego coś miłego, nikt nikogo nie zmusi do kupowania F15 z silnikiem 2.0 i RWD ale taka opcja jest.

Wydaje mi się, że błąd popełnił w pewnym czasie SAAB, zbyt konserwatywnie podchodzili do właśnie nowych modeli nowych konfiguracji i są tam gdzie są, sam lifting czy nowa buda nie wystarcza w dzisiejszych czasach.

 

co do nowej X5 to zaczynam się przekonywać jednak do tej budy, podobnie miałem z e60, też na początku byłem zniesmaczony jednak z biegiem czasu można śmiało stwierdzić że jak na budę z przed ponad 10 lat wygląda OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie z tym RWD to nie do końca tragedia , w Stanach co drugi SUV ma tylko tylni napęd. A w końcu trochę tych aut tam sprzedają więc kasa się przyda... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego się zdecydowali ,zanim inni zaskoczą ...Większość SUV nie opuszcza asfaltu podczas swojego żywota ,więc rynek (szczególnie w Stanach/ciepłych) będzie na RWD spory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zobaczymy, zobaczymy... babcia bedzie jezdzic, a F15? sciaganie w prawo, lewo, do tylu... zwichrowane szyby... akcja serwisowa za akcja serwisowa :)

 

dizajn F15 nie powala, oczekuje troche wiecej od BMW przy zmianie modelu a to wyglada jak lifting nr 2

 

No przykro mówić ale na tym filmiku E70 wygląda już jak babcia :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzornictwo F15 bardzo niewyszukane. Chcieli nawiązać do F30 z przodu, do tyłu nowego X3 i wyszedł klocek nad klockami z pomiętym grillem. :cry2: Projektanci chyba za dużo pili po sukcesie F30/31 i ... jest jak widać. Czekam na LCI :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotkach mi sie nie podobal jakos specjalnie

ale na filmie juz jakos spodobal

zobaczymy na zywo

 

powoli zaczynam zerkac za nastepnym autem dla siebie, zmieniam latem 2014 i wlansie nowy x5 pojawil sie na liscie zainteresowan :) ale mysle tez o przesiadce na cos nizszego, moze a6 allroad ;)

 

Moj szwagier niedawno odebral x6 w wersji M z tym silnikiem 5,0d, jezdzilem tym i jakoc mi doopy nie urywalo :o zbiera sie lepiej od mojego 3,5sd ale kurcze,,,, roznica za mala zeby placic 360 tys zł, wolal bym chyba total wypas x5 nową bez wersji M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.