Skocz do zawartości

328ci chip tuning pytanie ile wiecej


Danielr6

Rekomendowane odpowiedzi

3-15

 

:)

 

 

silnik wolnossący , bardziej chodzi o lekką poprawe krzywej mocy i momentu , ich przebiegu.

a nie o zwiększenie maksymalnej górnej wartosci. osobiście nie robiłbym tego przed np wymianą kompletną wydechu , kolektora itd

generalnie kolektor na zamówienie a reszta z m3 no i pasowało by wymienić zderzak na ten z M pakietu no bo jednak 4 końcówki będzie widać a to jest różnica wizualna spora no i brzmienie m3 ale nad dolotem też można popracować , ale dobrego fachowca musisz mieć i jesteś wtedy w stanie zrobić to dość dobrze , lub wykonać cały układ na zamówienie.

 

zestaw wydechu do np 328 na ala m3 można kupić nawet nowy juz gotowy wykonany bardzo dobrze , ale za ponad 5000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chipem nie wiele zyskasz lub nic:) ot taka prawda.Na innym forum jest temat o chipie w 330i i tam chip na nic sie zdał,był pomiar z hamowni bodajże przed i po.Firma robiąca chip ponoć znana,z Litwy bodajże.W m52 chyba montaż kolektora ssącego z m50 dawała jakiś przyrost mocy ale to rzeźba trochę.Swap na 3.0i ? tylko szkoda wywalać zdrowe 2.8...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chipem nie wiele zyskasz lub nic:) ot taka prawda.Na innym forum jest temat o chipie w 330i i tam chip na nic sie zdał,był pomiar z hamowni bodajże przed i po.Firma robiąca chip ponoć znana,z Litwy bodajże.W m52 chyba montaż kolektora ssącego z m50 dawała jakiś przyrost mocy ale to rzeźba trochę.Swap na 3.0i ? tylko szkoda wywalać zdrowe 2.8..

 

Mylse tak na 220 koni na maks podniesc moc lub 210 nic wiecej. Bo nie chce przeciazac silnika bo zapewne go szlak trafi po jakims czasie. Zrobic tak z wyczuciem zeby te 210 koni bylo. Bo to zawsze juz ponad 200 hehehe a nie 193km :norty: jakis uklad wydechowy, filt powietrza. Mam mozliwosc kupic dosyc tanio uklad kompletny od M power, ale czy to da cos. Co sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kase i chęci to są dedykowane doloty, K&N na przykład,może simota, bca.Nie zakadałem tego nigdy ale mw e36 miałem stożek i tylko pogorszył mi dolny zakres obrotów.Można by sie pokusić także o inne kolektory wydechowe.Tylko polemizuje bo doczynienia z tym nie miałem:)w bmw dolot i wydech są tak skonstruowane że łatwo można coś zepsuć :nienie:

Kiedyś w e36 1.8is dołożyłem chipa polecanego w internecie.Tylko odcina sie przesuneła na 7 tyś obrotów, nic więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylse tak na 220 koni na maks podniesc moc lub 210 nic wiecej. Bo nie chce przeciazac silnika bo zapewne go szlak trafi po jakims czasie. Zrobic tak z wyczuciem zeby te 210 koni bylo. Bo to zawsze juz ponad 200 hehehe a nie 193km :norty: jakis uklad wydechowy, filt powietrza. Mam mozliwosc kupic dosyc tanio uklad kompletny od M power, ale czy to da cos. Co sadzisz?

 

nie da sie zamontować układu wydechowego od M3 do twojego auta bez wycinania dziury w bagażniku i zaspawania wnęki na koło zapasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Montuj eatona za 2000-3000zl a bedzie spora roNica :norty:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Jak wymienisz dźwignię zmiany biegów na wersję M (sportową - chromowaną) oraz klapkę od paliwa myślę że z 30 KM przybędzie!!!!

 

hahahaha ta klapke sobie na czolo przyklej. Dzwignie wloz sobie w du.... to ci lepiej zrobi. Jak masz zamiar tak sie wypowiadac, to lepiej sie nie udzielaj bo szkoda miejsca dla ciebie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak wymienisz dźwignię zmiany biegów na wersję M (sportową - chromowaną) oraz klapkę od paliwa myślę że z 30 KM przybędzie!!!!

przynajmniej w psychice 30 koni więcej - taki żarcik hihihihihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.