Skocz do zawartości

318 nie prowadzi sie, plywa po drodze :/


DamiaNOW1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moj problem w zasadzie jest podony jak dziesiatki innych o ktorych czytalem lecz nie moge znalezc konkretnej odpowiedzi dotyczacej problemu mojej Bmki. A wiec od jakiegos czasu zauwazylem ze jadac w koleinach auto delikatnie "prowadza" od lewej strony do prawej a na prostej drodze jest wszystko ok, z czasem nasilal sie problem , teraz nawet na prostej drodze przy podmuchach wiatru bmka suwa sie po drodze chociaz kierownice trzymam w jednej plaszczyznie, w kolienach jest to samo, trzeba kontrowac kierownica zeby nie zlapala pobocza lub lewego pasa, zaczelo sciagac ja tez dosc mocno do lewej strony. jest to bardzo uciazliwe i niebezpieczne. wiem ze opcji co jest nie tak moze byc wiele, koncowki drazkow wymienilem miesiac temu i nic, nadal sie pogarsza. Zauwazylem ze przedni prawy amortyzator sie "poci" , dosc mocnawo prodzewiale mam mocowanie poprzecznego drazka stabilizatora, slychac takze pukanie przy szarpaniu kierownica na postoju, wydawac by sie moglo ze to gdzies w kolumnie kierowniczej, czy to moze byc wina krzyżaka,czy moze ma duze znaczenie to mocowanie stabilizatora ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego amortyzatory swoja droga, ale glowna przyczyna gdy auto zaczyna prowadzac po jezdni zwlaszcze po kolejnach i gdy jest mokro to sa dolne sworznie przy zwrotnicach sprawdz sobie to w pierwszej kolejnosci (zobacz tez czy nie sa popekane)... :wink:
E36 m50b25 VANOS coupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.