Skocz do zawartości

jakie zarówki led angel eyes


laki44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odświeżę troszkę temat ringów. Posiadam e61 2007r pre lci na halogenach. Mam tam po jednej żarówce ba9s 10w do ringów na każdą lampę. Nie chodzi mi o białe Led markery bo o tym można encyklopedie napisać. Chodzi mi o mocniejsza zarowke. Nie wiele jest o tym na forach. Chodzi mi o to ze można tam wsadzić żarówkę halogenowa np 15 lub 20w. Juz to robilem wiele razy i światło w ringach jest naprawdę bardziej wyraziste. Rzecz w tym ze po kilku minutach komputer wywala błąd żarówek i je wyłącza. Moje pytanie : czy wyłączenie testu żarówek w NSC spowoduje że będą się one świecić. Rozumiem ze 20w to 2x tyle co normalnie ale 15w nie powinno robić aż takiej roznicy a za to ta w świeceniu jest spora bo obecnie w jednej lampie mam 15w a w drugiej 10w i naprawdę widać różnicę. A może jakieś kodowanie jest możliwe w moim modelu do mocniejszych zarowek halogenowych. Z góry dziękuję za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Również odgrzebię temat. Proszę o radę. Ostatnio spaliła mi się żarówka w lewym ringu. Poczytałem fora, zasięgnąłem wiedzy i zabrałem się za wymianę. Wyjąłem oprawę i okazało się, że jest odbłyśnik delikatnie nadtopiony, któraś żarówka zbyt mocno grzeje, albo czas to zrobił, albo efekt padnięcie żarówki i przegrzania się. Ale do rzeczy, udało mi się zmienić samą żarówkę, niestety zniszczyłem oprawę, tzn wyjąłem do tyłu starą żarówkę i zgrzałem plastik i trzyma się, włożyłem nową żarówkę i tak jeżdżę, lecz... Gdy spali się jeszcze raz, ta sama, bądź druga ( zmieniłem tylko jedną) to chciałbym zmienić, na coś bardziej trwalszego, tzn chodzi mi o te led markery. Ceny wahają się od 100-200 zł Które wybrać i pytanie czy to jest na zasadzie zamiany? zamiast starej oprawy, przykręcam nowe i tyle? ( canbus oczywiście kasuje błąd spalonej żarówki). Będę musiał chyba zmienić również żarówki H7 na jakieś night breakery bo niestety białe ringi i żółte mijania słabo będą współgrać ;/ ( uroki auta bez xenonu) A i pytanie, nie mogłem znaleźć żadnych led markerów do e91 z 2010 roku, widziałem tylko do 2008 roku, czy one podejdą czy mają inne mocowanie?

Dzięki bardzo za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, jak że jestem laikem w tej dziedzinie chciałbym się poradzić doświadczonych osób. A mianowicie od niedawna jestem posiadaczem bmw E90 2008r. wersja przed liftem która posiada okropne żółte ringi. Możecie mi polecić jakieś dobre z białą barwą światła z allegro które będą mocno świeciły, ale też i w rozsądnej cenie,tak +/- 200zł max jeśli takie są?

czy będą pasowały do wersji z 2008 przed liftowej z xenonami? co powiecie o tych;


https://allegro.pl/oferta/led-markery-ringi-do-bmw-e90-e91-mocne-oem-160w-7104184017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem coś takiego , dawali gwarancje na rok czy dwa .

jak dla mnie wygląda super

https://allegro.pl/oferta/ringi-led-smd-bmw-x3-e83-e60-e61-e46-compact-drl-7906600420


Ja wolałem tak to rozwiązać :P , ustawione jest tak że automatycznie się zapalają przy opcji świateł na "auto"

a jak jade i przychodzi noc to czujniki zmierzchu mi zapalają ksenony a ringi led się wyłączają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Up, pomoże ktoś w wyborze tej mocy led?

Kolego zdecydowałeś się na któreś markery? Bo mam taki sam model jak Ty, właśnie jestem na etapie kupna markerów i zastanawiam się nad takimi jak wrzuciłeś link z Allegro. Może masz już jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem do polifta i roznica jest ogromna - ringi sa w koncu uzywalne w pochmurne lub deszczowe dni, az do zmierzchu, no i auto duzo fajniej wyglada.

Placilem rownowartosc 200zl, link ponizej, wszystko co tansze to raczej lipa. Podaja 40W na zarowke (ledy powinno sie akurat podawac w lumenach).

Zerknij na odpowiednik pre-LCI u tego sprzedawcy i poszukaj sobie czegos podobnie wygladajacego w Polsce.


https://www.ebay.co.uk/itm/1090-E90-LCI-40W-LED-UPGRADE-RINGS-WHITE-MARKER-BULBS-FOR-CARS-WITH-HALOGEN/281745701340?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

[2008 325d LCI E90]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej kolego,

Mam BMW e90 i moje żarówki Angel Eyes nie działają. Kupiłem samochód 6 miesięcy temu i nie mam pojęcia o częściach i jak je wymienić. Szukałem online i znalazłem sklep internetowy oferujący kątowniki w bardzo rozsądnej cenie, ale nie jestem pewien, czy to pasuje do mojego pojazdu. Każda pomoc będzie mile widziana. Oto żarówka, którą chcę kupić. https://xenons4u.co.uk/bmw-e90-e91-lci-facelift-h10w-angel-eyes-20w-cree-led-bulbs-kit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powiem Ci od razu że jak chcesz komfortowo to wymienić musisz rozwalić przód. Ręki tam nie wsadzisz jak w jakiejś skodzie. Mi zdechła jedna żarówka i temat wyskoczył mi jak na zawołanie xD zatem czas na lekturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

Panowie, a czy sprawdzaliście, czy mozna jezdzic tylko na ringach w serii E?

w sensie w Polsce ???

Jedyne ledy ktore spełniala normy to sa philipsa a i tak nie powinno sie na nich w Polsce latać.

Ja w 335 e92 zmieniałem, i nikt żadna suka mnie nie dojechała za swiatła , ale słabo je widac i na pewno nie swieca dobrze.

W sensie, jak komus nie przeszkadza jak swoieca to polecam te ledy philipsa , mozna kupic na ebay z japonii...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ponawiam temat,

Szukam jakiś dobrych żarówek LED do ringów E90 2005r. Na prawdę na dzień dzisiejszy w PL nic ciekawego nie znajdę? Chce zrobić z nich DRL. Czy ktoś z Was może ma jakieś fajne żarówki godne polecenia? Lampa z Xenonem jak coś. Proszę o pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Panowie, pomóżcie bo mnie krew zalewa. Kupiłem jakieś zwykłe, tanie kędy i nie pasują, a niby do przed lifru miały być. Nie chce jeździć na motocyklistę... Ma ktoś propozycję na sprawdzone markery, pasujące, bez wodotrysków i w normalnej cenie? Zwykły sprzęt dla zwykłego człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie bo mnie krew zalewa. Kupiłem jakieś zwykłe, tanie kędy i nie pasują, a niby do przed lifru miały być. Nie chce jeździć na motocyklistę... Ma ktoś propozycję na sprawdzone markery, pasujące, bez wodotrysków i w normalnej cenie? Zwykły sprzęt dla zwykłego człowieka.

Do przedlifta kupilem takie 2 lata temu i do dzis 0 problemow

https://allegro.pl/oferta/led-markery-ringi-bmw-e90-e91-mocne-oem-12w-7103387270?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają praktycznie tak samo jak te co kupiłem.


Zobacz ofertę: RINGI LED MARKER MARKERY 12W MOCNE do BMW E90 E91 https://allegro.pl/oferta/ringi-led-marker-markery-12w-mocne-do-bmw-e90-e91-9501506784?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

To samo. Musza pasowac do przedlifta. Jedynie co to montujesz bez tego szkielka co jest przy zwyklej zarowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.