Skocz do zawartości

jakie zarówki led angel eyes


laki44

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Wrzucasz zdjęcie na jakiś hosting i wklejasz link lub już zdjęcie przy użyciu "Img".

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te są do przedlifta i sprawdzają sie wysmienicie

Masz je u siebie kolego? Możesz jakieś zdjęcia podrzucić?

 

2 strony wczesniej jeden z uzytkowników zamieszczał zdjecia.

Jak ktoś pisze, że nie jest zadowolony z efektu, bo nie nadają się na światła dzienne to po prostu nie ma pojęcia jaka lampa jest u niego w samochodzie. Tak jak założenie lepszej H7 w swiatłach mijania nie czyni ich ksesonem, tak założenie markerów led do 6W-owych ringów nie sprawi, że będziemy mieli efekt z serii F (lub nawet z e90 lcl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś może polecić markery led do X1 e 84?

W innym BMW miałem chińskie za ok 200 pln, świeciły słabo i wypaliły się kompletnie po około 1,5 roku.

Ktoś ma zamontowane polecane philips h8 led? Cena 700 pln jest mało zachęcająca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tu niby są pokazane wspomniane philipsy LED H8:

 

Wygląda to naprawdę dobrze.

Tak, rzeczywiście wygląda dobrze,ale mi padły po 2,5 miesiąca. W E90. Nie warto. Strasznie gorąco jest w lampie po instalacji tych żarówek.

W X1 E84 nawet ich chyba nie zmieścisz jak masz biksenony skrętne. Mało miejsca tam a duże prawdopodobieństwo, że coś się usmaży przy okazji.

Aktualnie używam takich żarówek halogenowych:

http://www.ebay.pl/itm/PIAA-peer-halogen-bulb-Stratos-Blue-5000K-H8-12V35W-2-pieces-HZ308-/292220313353?hash=item4409b01f09:g:53cAAOSw9ENZmFPK

I jestem więcej niż zadowolony. Efekt nie jest wcale gorszy niż przy ledach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mam kupić markery do E92 przed liftem, data produkcji 01-2007 ? Wszędzie jest napisane że Markery 240W tylko od 03-2007 pasują

Mam skrętny ksenon ze światłami do jazdy dziennej i doświetlanie zakrętów statyczne

Edytowane przez unreal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam E90 przed liftową z standardowymi światłami + dolne halogeny z możliwością automatycznych włączania świateł.

Pytanie czy jest możliwość aby zamontować ringi w taki sposób żeby działały jako światła dzienne a normalne lampy jako światła mijania?

Np. Załączając tryb automatyczny włączały by się ringi do jazdy na dzień, a na przełączniku do świateł mijania załączają się zwykłe światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, szukałem tematu ale niestety nie znalazłem, dlatego zakładam nowy.

 

Mam BMW e90 2005 rok z reflektorem ksenonowym (ksenon na światłach mijania) i normalną żarówką na światła drogowe. Poza tym mam ringi na światłach pozycyjnych, lecz trochę słabo świecą. Wiem, że w moim przypadku te światła nie nadają się do jazdy dziennej, bo są to po prostu pozycyjne :) Czy ktoś wie jakie led markery założyć, żeby świeciły jaśniej ? Kupiłem raz jakieś na allegro ale po ich założeniu tak naprawdę świeciły jeszcze słabiej niż te fabryczne, dlatego je zwróciłem i założyłem z powrotem poprzednie. Ma ktoś sprawdzone markery ? Czy w ogóle jest taka możliwość, żeby świeciły jaśniej ? Jakie są rozwiązania aby ringi świeciły jaśniej :?:

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś te markery co większość czyli 10watowe za ~70zł stąd ten efekt. Potrzebujesz coś mocniejszego np po 60w albo po 80w żeby były zdecydowani jaśniejsze.

 

coś w tym stylu

http://allegro.pl/led-markery-ringi-bmw-e90-e91-8-x-cree-160w-gw-12-i6280016493.html

 

http://allegro.pl/ringi-led-marker-markery-120-w-mocne-bmw-e90-e91-i6814520340.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w marcu zeszłego roku kupiłem te http://allegro.pl/led-markery-ringi-dedykowane-bmw-seria-3-e90-e91-i5205752187.html i też tyłka nie urywa tak, że może te jeszcze droższe będą lepiej świecić. Mam parę fotek ale nie umiem tutaj dodać. Mogę przesłać na maila, mmsa czy jakiegoś innego facebooka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wrzucasz na jakiś hosting zdjęć a później wklejasz bezpośredni link między nawiasy po kliknięciu na "Img".

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz na jakiś hosting zdjęć a później wklejasz bezpośredni link między nawiasy po kliknięciu na "Img".
No już mi to tłumaczyli ale nie ogarne tego. Natomiast czemu tutaj nie ma tak jak na poprzednich moich forach samochodowych (Stilo Croma), że jak chcę wrzucić foty to wrzucam od razu z komputera klikając Img i wchodzę w zdjęcia i no problem. A tu jakiś hosting co nawet nie wiem co to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Proszę:

https://postimages.org/

dodajesz zdjęcie i dalej jak napisałem wyżej :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. O ringach na tym forum jest temat jak rzeka, dziwne że jeszcze tematu nie zamkneli :D co do samych ringów to możecie wsadzić nawet 1000w ringi i tak nie będą świeciły na tyle mocno żeby można było je używać do jazdy dziennej. Jest to całkiem inna konstrukcja światłowodu niż na przykład w poliftowych gdzie już świecą bardzo dobrze i można ich używać właśnie do jazdy dziennej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu przecież nie chce używać ich do świateł dziennych, po prostu poszukiwane są markery które "jako tako" będą świeciły.

 

w tej chwili najlepsze markery to chyba Lux V7, robią wrażenie nie ma to tamto (cena też :D)

https://www.luxangeleyes.com/products/lux-e90-v7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mała poprawka :8)

20170530_131044.jpg

20170530_131241.jpg

20170530_130907.jpg

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie, mam pytanie:

Posiadam e91 touring po lifcie 2009 rok na zwykłych halogenach bez ksenonów. Czy istnieje jakaś opcja zamontowania jakiś sensownych białych żarówek do ringów?

zakupiłem ostatnio:

https://allegro.pl/einparts-markery-led-160w-cree-3-e90-e91-bez-xenon-i7545728146.html?snapshot=MjAxOC0wOS0yM1QwNzo1MDoxNy43NjBaO2J1eWVyO2NhY2E3ZGUxMWQ2YWQ0NjUyNzkzNzRkMDQ0ZTVlODY0ZGQ2MDllZTc0NzliNDAzNzA1NTRiZDllMTJjODI1Y2E%3D

markery święcą nieźle, ale tak jakby troche w zielonym odcieniu. Powiem szczerze, że nie zadowala mnie ten efekt ale zastanawiam się czy istnieje możliwość uzyskania czegoś lepszego w tych zwykłych lampach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.