Mam problem z domykaniem szyb. Sprawa dotyczy tylko chłodnych dni. Podobnie jak w postach powyżej. Jest jakiś sposób na pozbycie się tego wkurzającego feleru? Resetowanie zimą obmarzniętych szyb, to mało eleganckie rozwiązanie... . Może namiary na kogoś, kto Wam skutecznie pomógł? ASO nic nie wie o wymianie oprogramowania (polecane na zachodnich forach), mongolskie teorie o zamarzających elementach też nie mają miejsca ( problem jest również przy plusowych temperaturach). Temat zanikł, więc może macie koledzy jakieś rozwiązanie? Zima znowu idzie.... :)