Skocz do zawartości

528 chcę wyciąć katalizator


cugoski528

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego jak autkiem chcesz jeździsz, a uparłeś się żeby wyjąć to ja zamiast zwykłej rury wstawiłbym strumiennicę. Wiadomo, że trochę różnica w cenie, lecz strumiennica lepsza od rury. Zresztą jak sprzedasz kata to Ci się zwróci :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, lecz strumiennica lepsza od rury. :D

a niby w czym jest lepsza?? chyba nie sądzisz że wynalazek rzędu 50-150 zł przyniesie mu nie wiadomo jakie korzyści, może jedynie będzie trochę ciszej, ale i tu nie ma pewności 100% dlatego moim zdaniem rura o odpowiedniej średnicy i do przodu :D

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam, dziek staje sie slaby, to nie jest to, nigdy juz nie wrocisz wydechu do poprzedniej formy, chyba, ze caly przebudujesz, wiecej problemow z tego niz, pozytku, wlasciwie pozytku 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym jest lepsza, że rura to rura, a w strumiennicy masz łuski, które przyśpieszają wylot spalin. Różnica jest nie wielka, ale jest :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w strumiennicy masz łuski, które przyśpieszają wylot spalin

nie no proszę Cię wierzysz w te bajki?? to tak samo jak cudowne magnetyzery miały zmniejszać zużycie paliwa i powodować przyrosty ileś tam % mocy

 

Różnica jest nie wielka, ale jest :D

szczerze śmiem w to wątpić, ale jeśli nawet tak by było jest to na tyle mało efektywne że nie poczuje różnicy, ale jak to mówią wiara czyni cuda, czasem wystarczy Sobie wkręcić że coś działa i tak jest :cool2: takie jest moje zdanie. Być może wypowiedzą Się inni magicy co przerabiali więcej tematów odnośnie strumiennic

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jeśli kat jest w dobrej kondycji to go zostaw w spokoju.

jeśli wymiana to na nowy kat.

A strumienica to w zasadzie rura z zdiurami w puszce. Sam możesz sobie to zrobić z puszki od kata jaka ci zostanie.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja tez odradzam z autopsji a strumiennica to taki sam wynalazek jak magnetyzer i uzdrawiacze nic nie daje ale pewnie są tacy co uwazają ze cos daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie. Ja wiem swoje. Może przy dużym silniku nie odczuwa się różnicy lecz jak ja miałem golfa IV 1.6 16V 105km różnica przy założeniu strumiennicy była. Inaczej reagował na gaz i lepiej się wkręcał. Cóż lecz każdy wie swoje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Różnica jest wyraźna gdy stary kat rozpadł się i blokował przepływ w wydechu.

Ale jeśli zamiast strumienicy wstawi się NOWY kat to różnicy między nimi nie odczujesz.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze raczej chodziło że na strumienicy jest ten "przyspieszony" wylot spalin bo ma łuski :shock: a zwykła rura nie :norty: i dlatego zaleca strumienice, ale każdy ma swoją wersję jak już było napisane wcześniej
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatkowo przyspawałbym zderzak od Stara. Mniejszy opór powietrza daje lepsze przyspieszenie, wygląda jak rasowa ciężarówka a jak dobrze kolor dobierzesz, to i kilka koni mechanicznych wskoczy (oknem)!

:duh:

Panowie, co to za bajdolenie?! Jak ci kat pada, to wstaw nowy, jak nie pada, to zostaw w spokoju. A rurki to sobie w zlewie wymień...

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.