Skocz do zawartości

330xi reduktor, przekładnia


lalus87

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PROBLEM Z REDUKTOREM NAPĘDÓW A DOKŁADNIE COŚ W NIM SZARPIE I BLOKUJE PRZYPUSZCZAM ZE SIĘ ROZLECIAŁ MA KTOŚ DOBRĄ RADE CO Z TYM TERAZ ROBIĆ MOŻE JAKAŚ REGENERACJA ALBO MOŻE KTOŚ ZNA DOJŚCIE DO UŻYWANYCH CZEŚCI DO 330-STKI XI DZWONIŁEM W PARĘ MIEJSC NIGDZIE NIE MAJA W SPRZEDAŻY . TAKŻE PROSZĘ O POMOC ,Z GÓRY DZIĘKUJE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro, ostatnio widzalem za 1300zł - a tu adres ktorzy naprawaiaja - e-motors, kosciuszki 62, luboń

tel 601 711 544 - warsztat. do sklepu 727316 443

 

http://allegro.pl/reduktor-bmw-330-xi-xd-nv-124-i1984271970.html

 

drogo? kupuj go i nie marudz:) za nowe nv 124 bmw chce 7500zł. Nawet jeden co jakis czas wystawia go na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“The transfer case is filled with a lifetime fill of MTF-LT1 P/N 83-22-9-408-942. The only repairs possible are the replacement of the three oil seals and the hydraulic mount.”

 

Oil Volume: 0.25qt (0.24 liter)

Drain/Fill plug torque: 25 ft-lbs (33Nm)

 

to zabrałem z stronki jakiejs

 

Zadzwon do bmw, powied ze potrzebujesz ten MTF-LT1, wchodzi tam cwiartka. Olej ten to pewnie jakis castrol 75w90 lub 75w140. Ja jednak z uwagi ZE TO REDUKTOR, nie zalowalbym i kupil w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
jak to jest w końcu z tym rozmiarem opon? ja mam xdrive ze sprzęgłem wielopłytkowym, ten elektronicznie sterowany, a nie przekładnię o stałym rozdziale momentu. czy też muszę stosować 4 takie same opony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zasięgnąłbym porady ....fachowca, ale niekoniecznie serwisu.

Jeśli porównać stare xi do x-drive to różnica jest taka jak między zwyklym dyfrem, a dyfrem ze szperą cierną. Idę o zakład że mój mechaniczny rozdzielacz (bez okładzin ciernych) zniesie koła każde z innej parafi, a Twój też ale do momentu aż wytrze przekładki w rozdzielaczu i ...klocki hamulcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku zasugerowałem się po prostu tabliczką znamionową z rozmiarami opon, gdzie są wymienione opony mieszane na przód i tył. no ale później dopiero przyszły wątpliwości... a mam w tej chwili 225/40/18 + 255/35/18 i się zastanawiam czy zmieniać je lada dzień na równe :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.