Skocz do zawartości

Felgi do F10


SJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Tak byłoby najprościej, jednak nie chcę Runflatów, co za tym idzie, muszę mieć ten sam obwód opon na oponach bez homologacji.

Są opony homologowane, a bez ROF. Pełno tego, pierwsze z brzegu Bridgestony Potenza:

https://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-potenza-s007-245-35-r20-95-y-xl-fr-#label

https://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-potenza-s007-275-30-r20-97-y-xl-fr-/419638245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym rozmiarze Potenza jest chyba jedyną oponą z homologacją, więc nie wiem skąd stwierdzenie "pełno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Najpierw twierdzisz, że nie ma - mówię są.

Za drugim razem zmieniasz zdanie, ale zaginasz swoją tezę, że są tylko jedne.

To masz tu Michelin PSS:

https://www.oponeo.pl/dane-opony/michelin-pilot-super-sport-245-35-r20-95-y-xl-#424251904

https://www.oponeo.pl/dane-opony/michelin-pilot-super-sport-275-30-r20-97-y-xl-#419044831

Już nie wiem co teraz wymyślisz, że kolor mają nieładny. Zamiast chyba to chyba tamto, to zwyczajnie poszukaj opon do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale jak? 4x275 na 8.5 cala?Do przodu chcesz takie wsadzić? Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi , ostatecznie zamówiłem 4 takie same felgi ABS f24 20x8.5 et35 i opony

275/30/r20.

275/30 na felgę 8.5 cała ? Ciekawe jak opona się ułoży , BMW przy 20 x8.5 przewiduje opony 245/35, mogą nieciekawie wyglądać i za bardzo wychodzić poza felgę , zwłaszcza opony z ranem.

A z drugiej strony patrząc, mogę się mylić, koło 20 cali przy tej szerokości i prawidłowo dobranej oponie po zastosowaniu dystansów żeby nie było zbyt schowane czy nie będzie zbyt komicznie wyglądać od tylu, ja jakoś tego nie widzę, ale to rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście złe napisałem opony to 265/35/r20 na przód i tył takie mi wyskoczyły w proponowanych bo kupuje cały komplet, jestem zielony jeśli chodzi o te felgi i rozmiary ale jeśli uważacie ze 245/35 będą lepsze to zamówię takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Aleś se to wymyślił. :mrgreen: szastasz rozmiarami jak władza nowym socjalem :mrgreen: nie wciśniesz do przodu tak szerokich opon do f10 z taka felga. Jak juz tak bardzo chcesz to musisz dać dystans na przód i opony 245/35. Ogolnie to ja nie jestem zwolennikiem takiego wymyślania. Zakładam to co na słupku i oryginalne felgi.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce zakładać nowego tematu, czy ktoś tutaj doradzi: kupiłem felgi 8,5x19 cali ET 33 na przód i 9x19 cali ET 37 na tył. Jakie opony najlepiej na nie założyć: czy taki zestaw wejdzie: 245/40 na przód i 275/35 na tył ?

BMW f10 550i xdrive, opony run flat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z dystansem. Albo w m5 :mrgreen: osobiście nie wiem jak tam wepchnąć szerokiego kapcia na szerokiej feldze bez wysunięcia tego na zewnątrz. Z tego co pamiętam bo f10 już nie mam, ale przy oryginale już było mało miejsca miedzy opona a zwrotnica. :think: Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie nie chce zakładać nowego tematu, czy ktoś tutaj doradzi: kupiłem felgi 8,5x19 cali ET 33 na przód i 9x19 cali ET 37 na tył. Jakie opony najlepiej na nie założyć: czy taki zestaw wejdzie: 245/40 na przód i 275/35 na tył ?

BMW f10 550i xdrive, opony run flat

 

Wejdzie. Opony jak to mówi każdy z gwiazdką bo masz xdrive.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gripen, mam taki sam zestaw, tylko tył 9.5 cała i jest wszystko ok, nic się nie dzieje z xdrive i nawet dobrze wyglada.

 

No właśnie 9,5, ja mam 9 cali na tył, czy felga nie będzie za wąska do szerokości 275; czy nie lepiej założyć wszystkie 245/40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wczoraj zakładałem letnie koła i przykładałem do przodu 10x20 et35 z oponą 285/30. Okazuje się że niema szans, opona dotyka zawieszenia kiedy feldze brakuje prawie centymetr by usiadła na całej płaszczyźnie piasty… :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.