Treść opublikowana przez adalbert
-
E46 & E39 ;)
adalbert odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWątpię żeby euro kiedykolwiek spadło poniżej 4-4,2 Tak że nie ma co czekac na cud.
-
E 60 535d
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe ile taka biała folia wytrzymuje i jak reaguje na warunki atmosferyczne.
-
E46 330ix touring warto?
adalbert odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuciłeś auto do oceny? To teraz nie "filozuj"
-
Szkoda całkowita - zaniżenie wartości auta.
Mój brat w pewnym TU pracował niecała godzinę. O 8 przyszedł po raz pierwszy do pracy, o 8.30 przyszedł klient, któremu udzielił rzetelnej informacji na temat, sytuacji z którą przyszedł. O 8.45 podziękowano mu za pracę. Powód? Powiedział klientowi to co powinien, ale czego się nie ujawnia, przez co "naraził firmę na straty finansowe. Panowie, żadnej ugody z frajerami, tylko sąd.
-
BMW 530i 2008r, nr VIN: WBANU53598CT14350
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby żył Bareja, to by zrobił o tych samochochodach i ich włascicielach film, a Gajos by powiedział- na naszą gablotę z nim :D
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
adalbert odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi przy 180km/h jak puszczę pedał gazu, to nic nie spala :mrgreen:
-
Top New Cars - kupił ktoś z Was od nich auto?
Na forum było kilka samochodów z Gubina, poszukaj w archiwum.
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
adalbert odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzłowiek kłamie, z tym silnikem ten samochód nic nie spala. :mrgreen: 3,9l to jest max. Przy prędkości 250km/h i obrotach np. 6000 fabryka twierdzi, że taki wehikuł, spala śladowe ilości paliwa. W zasadzie są zdziwieni, że samochód może cokolwiek spalać :D :mad2: Na wielu forach, różnych marek są tematy Ile spalają wasze samochody, i odbywa się licytacja. Nikt się nie przyzna ile tak naprawdę pali jego samochód. Jeden napisze, że 5l, następny 4,8 po chwili odzywa się następny i mówi, 300KM silnik i tylko 10l. A przecież wystarczy napisać prawdę. Dlaczego tacy ludzie oszukują sami siebie, i jeszcze próbują zrobić z innych kretynów.
-
E46 330ix touring warto?
adalbert odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie będziesz puszczał bąków, to nic się nie zapali. :mrgreen:
-
E46 330ix touring warto?
adalbert odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli w nr. VIN jest zaznaczona opcja "na Szwajcarię" to powinny być grzane fotele. Jak ich nie ma, to w VIN powinno być "kraj Szwajcaria" Oznacza to, że samochód został sprowadzony z innego kraju i zarejestrowany w Szwajcarii.
-
BMW 330xi 2006r - Rzeszów - nr VIN: WBAVD13566KV09270
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie czepiajcie się odrobinę "zarysowanego" samochodu :D
-
BMW 530d - Nysa - VIN WBANC71020B151055 korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na missiek0226 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo byłoby niehumanitarne. Kto by się wtedy zajmował handlem samochodami w tym kraju :D Więzienia przepełnione, w celach na 4 osoby siedziałoby 20 handlarzy, i wreszcie czym by jezdzili łowcy tanich okazji. I przede wszystkim to forum straci swój koloryt. Niech już lepiej zostanie jak jest :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przednie koła ma już skręcone na maksa. Jak ma skręcić pod kątem prostym, to pewnie musi łapać pobocze ale z lewej strony drogi :mrgreen:
-
E46 330 2004 r.
adalbert odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie jest wilcze prawo forum.
-
E46 330 2004 r.
adalbert odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam nim wjechałeś na forum, więc dziwię się że nie wsłuchujesz się teraz w głos "ludu"
-
E46 330 2004 r.
adalbert odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTolerujesz negowanie aut na tym forum? Chyba tylko w przypadku jak nie jest twoje.
-
BMW 530d - Nysa - VIN WBANC71020B151055 korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na missiek0226 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStandardzik. chociaż podobno handlarze przechodzą na tryb przejechanych km. na 201-205tys. Poniżej 200 jest już za bardzo obcykane.
-
E46 330 2004 r.
adalbert odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma to jak połączenie alcantary pod d... i boczków ze skóry. Wygląda bardzo estetycznie i siedzisz jak przyklejony, i nie widać śladów zużycia.
-
[e46 320d touring] ostrów wlkp
adalbert odpowiedział(a) na uzytkownik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz jest trochę taniej, i ani słowa o przebiegu. W opisie sprzedającego cechuje taka pewność siebie, że aż strach oglądać.
-
[e46 320d touring] ostrów wlkp
adalbert odpowiedział(a) na uzytkownik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnia "wbitka" w KS z przed 3 lat przy przebiegu 136tys. Ciekawe ile ma teraz nalatane. Nie wiem tylko po co ludzie wspominają udokumentowany serwis, ale z przed kilku lat.
-
BMW 320ci e46 + VIN GODNY UWAGI?
adalbert odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże być z częsci francuskojęzycznej.
-
BMW 325i 2002r - Oleśnica - nr VIN WBAEV32090AC90299
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe ile takich przeszczepieńców jezdzi po Polsce, a biedny własciciel nic o tym nie wie.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ale ma przegląd do 23.12.11. Mam nadzieje że ostatni.
-
DEBIL ZA KÓŁKIEM
adalbert odpowiedział(a) na nenek17 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyTo wreszcie przyjechali czy nie.Złożyłeś zawiadomienie? Policja po nr. ustali własciciela, w jaki sposób ma to zrobić ktoś z forum.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Dobrze że nie ma zdjęć środka.