Treść opublikowana przez bania88
-
320d 150KM lekkie szarpanie
Chodzi o to ze ona non stop skakala, takie jakbty drgania(latala jak poj****a). Jak sie wyczyscilo to dzialala poprawnie, czyli sie otwierala na nizszych obrotach, zamykala na wyzszych - plynnie.
-
320d 150KM lekkie szarpanie
To dalej sie z tym nie uporales? Tam wczesniej sa twoje posty chyba sprzed roku... Ja podejrzewam, ze to cos z EGR bo wczoraj zdjelismy rure z niego i jak dawalismy gazu to tak klapka w srodku caly czas skakala, po przeczyszczeniu przestala. Zobaczymy teraz po nocy jak sie sprawa bedzie miala....
-
320d 150KM lekkie szarpanie
U mnie przy zimowej tmp tez dobrze jezdzila. Ciekawe czy to cos ma do tego....
-
320d 150KM lekkie szarpanie
No jutro bedzie test bez EGR bo dzis cala noc bedzie sie kompal w benzynie. A gdzie jest ten elektyczny podgrzewacz bo nie bardzo wiem? U mnie klapki wywalilem pol roku temu, zrobilem dobre pare tysiecy km bez zadnych problemow. Szarpanie pojawilo sie gdy zdjelem kolektor zeby sprawdzic swiece zarowe.
-
320d 150KM lekkie szarpanie
U mnie dokladnie to samo. Tylko wszystko pojawilo sie po demontazu kolektora. Moze to wina tego, ze prysnelem WD40 w EGR? Gdzies czytalem ze ziomek mial to po demontazu kolektora tak jak ja, potem zmienil uszczelki pod kolektorem na nowe i EUREKA :). Daj znac czy cos ci pomoze po tych wymianach. Czekam z niecierpliwoscia :D
-
320d 150KM lekkie szarpanie
Wiem, ze odgrzewam starego kotleta, ale ten temacik pasuje do mojego problemu. 320d poliftowe sedan 150koni. Szarpie w zakresie 1800-2000 obrotow. Szarpie ani na zimnym ani na cieplym, dokladnie w zakresie wskazowki temperatury przedstawionej na zdjeciu: http://images37.fotosik.pl/1930/802c3867c9b98dbd.jpg Komputer nie wywala, zadnych bledow. Przeczytalem na, ktoryms forum zeby sprawdzic przeplywke wrzucajac 3 bieg i gaz do dechy - powinna sie zamknac skala spalania chwilowego. Wedlug tego testu przeplywka jest sprawna. Problem pojawil sie po demontarzu kolektora ssacego. Wszystko zostalo zalozone jak nalezalo. Chce jeszcze zaznaczyc, ze szarpanie wystepuje tylko na chlodnym silniku, jak juz sie nagrzeje do pelnej temperatury - wszystko pracuje jak nalezy i to mnie troche dziwi bo EGR pracuje chyba caly czas? Widze, ze wielu mialo ten sam problem. Czy ktos sie z tym w koncu uporal?
-
320d - Szarpie pomiędzy 1800- 2100 obr.
A nie ma jakis skutkow ubocznych po odloczeniu EGR? I gdzie go odlaczyc to zobacze czy u mnie pomoze?
-
320d - Szarpie pomiędzy 1800- 2100 obr.
Wiem, ze odgrzewam starego kotleta, ale ten temacik pasuje do mojego problemu. 320d poliftowe sedan 150koni. Szarpie w zakresie 1800-2000 obrotow. Szarpie ani na zimnym ani na cieplym, dokladnie w zakresie wskazowki temperatury przedstawionej na zdjeciu: http://images37.fotosik.pl/1930/802c3867c9b98dbd.jpg Komputer nie wywala, zadnych bledow. Przeczytalem na, ktoryms forum zeby sprawdzic przeplywke wrzucajac 3 bieg i gaz do dechy - powinna sie zamknac skala spalania chwilowego. Wedlug tego testu przeplywka jest sprawna. Problem pojawil sie po demontarzu kolektora ssacego. Wszystko zostalo zalozone jak nalezalo. Chce jeszcze zaznaczyc, ze szarpanie wystepuje tylko na chlodnym silniku, jak juz sie nagrzeje do pelnej temperatury - wszystko pracuje jak nalezy. Widze, ze wielu mialo ten sam problem. Czy ktos sie z tym w koncu uporal?
-
Diabelna tylnia wycieraczka -Compact
Sprawdzilem i u mnie to nie dziala. Jakies inne sposoby?
-
Diabelna tylnia wycieraczka -Compact
Witam! Mam e36 Compact 316 1994r. Wiem ze bylo duzo tematow o tylniej wycieraczce ale zaden nie rozwiazal moich problemow. Mam 2 sprawy: 1) Jak spryskam na chwile tylnia szybe to wycieraczka chodzi przez chwile szybko, a potem przez dlugi czas robi jeden ruch co jakies 20-30s co jest dosyc denerwujace. Jak ja wylaczyc?? :mad2: 2) Jak wlaczyc tylnia wycieraczke bez spryskiwacza np. jak deszcz pada lub cos w tym stylu? Dziekuje z gory za pomoc.....
-
Regulacja wysokosci swiecenia swiatel.
Tak robilem, ale wlasnie mowie ze sie malo co ruszaja :(
-
Regulacja wysokosci swiecenia swiatel.
Ja mam podobny problem tyle, ze jak pokrece tym pokretem to slychac jak silniczki od lamp chodza, ale same swiatla swieca tak samo caly czas, no moze tak minimalnie innaczej. Tak ma byc czy cos jest nie tak??
-
Cześć potrzebuje instrukcję obsługi do 316 compact
witam.... ja tez bym prosil o istrukcje do compacta 316 [email protected]
-
Coupe czy Compact?????
ja mam e36 compact i jestem z niego bardzo zadowolony i polecam. Chociaz maly to ma z tylu bardzo duzo miejsca jak na taki samochod, jest bardzo zrywny i zwinny, ma bardzo maly promien zakretu :)
-
Instrukcja obslugi na maila
Ja bym byl bardzo wdzieczny jezeli ktos by mi podeslal instrukcje lub jakiekolwiek info o e36 compact(1994r) [email protected]