Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Opony 17 50 225 wejdą?
:lol: :lol: :lol: Dobre puzonn :cool2:
-
Klimatyzacja Problem ;/ 320D
Przede wszystkim nie jest normalne, że Ci wskazówka temp. przekracza pion.
-
usterka bmw e46 320i
Może w bagażniku śpi jakiś troll i jak ruszasz to się budzi i wyje? :twisted:
- Opony 17 50 225 wejdą?
-
Jestem nowy. Witam na forum!
:P :P :P
-
Opony 17 50 225 wejdą?
Ja jeżdżę na 17/55/215 bo na takich kupiłem i nic nie obciera w 4 osoby przy "sportowym dostosowaniu podwozia". Aczkolwiek na przyszły sezon może już będę myślał o nowych oponach i na pewno kupie profil 50.
-
Klimatyzacja Problem ;/ 320D
Czytałem z nudów dużo tematów o uszkodzonym jeżu i co użytkownik to trochę inne objawy. A Ty jak wyłączysz klimę to obroty dmuchawy falują?
-
Klimatyzacja Problem ;/ 320D
To może?
-
Cena nowej e46 w 2000 roku?
Ja słyszałem, że koło 200tys kosztowała to może 330ci z full wyposażeniem i M-pakiem.
-
wymiana tulei mostu-mechanik
Podobno 500.
-
Duże spalanie 320d 136km 13 litrów
To pewnie deszczówka, tylko co ona tam robi? :shock:
-
320d + wymiana oleju w skrzyni biegów
No to jak już wróciliśmy do manuala :) to odwieczne pytanie - wymieniać czy nie wymieniać?
-
320d + wymiana oleju w skrzyni biegów
A to nie jest mowa o skrzyni manualnej?
-
e46 mocowanie tylnego zderzaka do błotników
Są faktycznie po 3,50zl na BMW store ale w paczkach po 10... :-/ Spróbuję namierzyć na alledrogo.
-
e46 mocowanie tylnego zderzaka do błotników
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
-
e46 mocowanie tylnego zderzaka do błotników
O jakich spinkach mówisz? Są do kupienia np. w BMW store?
-
E46 318i 2002r
Ooo Panie bravo za IMOLAROT2 w M-paku :cool2:
-
e46 mocowanie tylnego zderzaka do błotników
Cześć, chcę doprowadzić do porządku mocowanie tylnego zderzaka do błotników, bo tak to teraz wygląda: http://i60.tinypic.com/2jflklx.jpg 03 Prowadnica lewa dolna 1 51127031975 03 Prowadnica prawa dolna 1 51127031976 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=AS71-EUR-09-2004-E46-BMW-320d&diagId=51_4530 Potrzebne mi tylko te dwie prowadnice czy coś jeszcze może się połamać? No i czy trzeba ściągać cały zderzak?
- Opony 17 50 225 wejdą?
-
e46 urwanie doładowania? 320d 2000r
Zobacz sobie mój ROZWIĄZANY temat, bo miałem też niską prędkośc max: viewtopic.php?f=69&t=275135 Może mechanik coś źle poskładał?
-
program do BMWe46
viewtopic.php?p=1057393#p1057393
-
Po usunięciu klapek..
Demontowałem klapki w środę i nic się nie działo takiego, więc szukaj przyczyny gdzie indziej.
-
E46 cabrio - czy powrócić do oryginalnego stanu?
T_R_A_G_E_D_I_A! :duh: To się nadaje na pierwszą stronę z wiejskim tuningiem!
-
320d M47N niska prędkość max, błąd. ROZWIĄZANY.
Problem rozwiązany. Wyeliminowanie wycieku oleju załatwiło sprawę. Wyciek był z pod oringu kanału powietrznego do turbiny, bo był źle założony. Przez tą nieszczelność nie było odpowiedniego ciśnienia albo dostawało się lewe powietrze, tak jak przypuszczalismy. Przy okazji został wyczyszczony EGR, uszczelniona pokrywa zaworów, bo się delikatnie pociła, wyczyszczony kolektor dolotowy i wywalone klapki zawirowań (zaślepki aluminiowe). Po tych wszystkich zabiegach nie poznaje auta :D Ciągnie równo od 1800obr do samego końca. Które z zabiegów pomogło najbardziej? Chyba uszczelnienie wycieku ale pewnie wszystko po trochu pomogło.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W BMW układ stabilizujący tor jazdy nazywa się DSC dlatego może pyta "co to ESP?" Ciekawe, że jak kiedyś dzwoniłem do sklepu czy mają płyn hamulcowy dla układów DSC to dostałem pytanie "a co to jest DSC?" :) Koła to tu chyba 17' jak nie 18' - komplet opon używanych 1000zł. Kontrolka poduszki - MOŻE to tylko mata i wystarczy kupić emulator za 30zł albo wyłączyć w NCS. Kontrola trakcji - może tylko jeden czujnik ABS 100zł/szt -40 stopni - może czujnik temperatury zewnętrznej, nie wiem czy używki za 20zł będą działać